Sayfa 2 / 10 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 277 sonuç

Konu: Final Sezonu|İngiltere | Southampton & Nottingham Forest

Nesil
    2014

bu çok iyi olmuş
    Eğer bu iş bilgisayarla olsaydı Bill Gates Microsoft'u değil, Trabzonspor'u yönetirdi
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Çok zor rakip gelmiş.İşimiz zor

Nesil
    2006
    Yer
    06

Başarılar arkadaşlar . Avrupa'da Bayern'i deplasmanda yenmek büyük başarı tebrikler [MENTION=263022]rexpo1994[/MENTION]

Nesil
    2014

@rexpo1994 ile kariyer bu sebeple çok sarıyor.Avrupa'da her daim başarılı, A.Wien - R.Wien kariyerimizin aksine bu kariyerde işim çok ama çok zor. Hatta @rexpo1994 bu ligi Bayern gibi hegomonya altına alabilir.
    Ama biz yine transferde denge politikası güdeceğiz. Rakibin başarıları bizim transfer politikamızı etkileyemez. Bir tane sağ bekim var 36 yaşına girecek bu yıl alt yapıdan yetişme sezon sonu onun maaşını takım ortalamasının üstüne çekip dengeye o şekil başlamayı düşünüyorum
    35 yaşına doğru da Plzen'e bir maçta 5 gol atma başarısı gösteren İbra'yı getirerek rakibi demoralize etmeyi planlıyorum
    Eğer bu iş bilgisayarla olsaydı Bill Gates Microsoft'u değil, Trabzonspor'u yönetirdi
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Quote Originally Posted by 3842 View Post
    Yok artık Zlatan.

https://www.youtube.com/watch?v=4u-4KljtRHM

Bu arada Arsenal çok zorlu bir rakip
    Video yu izledim o gülüşleri yok mu daha da sinir etti beni.
    Şimdiye kadar kolay rakip gelmedi ki zaten. Ön elemelerde Ajax-Levrkusen, Grupta Bayern-PSG, işimiz zor
    Quote Originally Posted by diktac View Post
    Çok zor rakip gelmiş.İşimiz zor
    Aynen burası Şampiyonlar Ligi ne yapalım bizim rakiplerimizde bunlar işte
    Quote Originally Posted by aytekin79 View Post
    Başarılar arkadaşlar . Avrupa'da Bayern'i deplasmanda yenmek büyük başarı tebrikler @rexpo1994
    Teşekkür ederim Hüseyin hocam
    Quote Originally Posted by Barak View Post
    @rexpo1994 ile kariyer bu sebeple çok sarıyor.Avrupa'da her daim başarılı, A.Wien - R.Wien kariyerimizin aksine bu kariyerde işim çok ama çok zor. Hatta @rexpo1994 bu ligi Bayern gibi hegomonya altına alabilir.
    Ama biz yine transferde denge politikası güdeceğiz. Rakibin başarıları bizim transfer politikamızı etkileyemez. Bir tane sağ bekim var 36 yaşına girecek bu yıl alt yapıdan yetişme sezon sonu onun maaşını takım ortalamasının üstüne çekip dengeye o şekil başlamayı düşünüyorum
    35 yaşına doğru da Plzen'e bir maçta 5 gol atma başarısı gösteren İbra'yı getirerek rakibi demoralize etmeyi planlıyorum
    Güzel sözlerin için teşekkür ederim seninle kariyer yapmak da ayrı bir zevk

Grup maçlarindaki performansiniz için ikinizide tebrik ediyorum. Ama V.Plzen imkansızı başarmış.

Sezon sonu özellikle Plzen den nokta atışı 2 transfer bekliyorum. Gil Romero gibi geleceği çok parlak transferler olmalı

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Plzen Halilovic'i kiralasın!!

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Quote Originally Posted by Seti1903 View Post
    Grup maçlarindaki performansiniz için ikinizide tebrik ediyorum. Ama V.Plzen imkansızı başarmış.

Sezon sonu özellikle Plzen den nokta atışı 2 transfer bekliyorum. Gil Romero gibi geleceği çok parlak transferler olmalı
    Teşekkür ederiz Benimde hedefimde o vardı 2 tane geleceği parlak transfer yapmayı düşünüyorum. Bunlar
    1'i sol açık(içe kat eden) diğeri de; stoper olabilir ama başka posizyonlarda olabilir. Herkesten önerileri bekliyorum.
    Plzen Halilovic'i kiralasın!!
    Taktiğim de ofansif ortasaha(merkez) kullanmıyorum ama Halilovic kanat ta da oynayabilir.Bi bakarız

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Taktiğim de ofansif ortasaha(merkez) kullanmıyorum ama Halilovic kanat ta da oynayabilir.Bi bakarız
    Hocam ben kanatta oynatıyorum zaten, ama Forvete koy yine oynar adam. Dortmund'a karşı tek forvet Yardımcı Forvet olarak oynattım fazla top sür, çok şut çek dedim 2 gol attı.

Güncellemeee bekliyoruzzzzz. Bomba transferler istiyoruzzz

Nesil
    2014

Akşam güncelleme gelecek, benim için vasat bir sezon oldu diyebilirim. Plzen kırdı geçirdi ortalığı 2 kupa + Avrupa'da üstün başarı sağladı. Transfer sezonunda da iyi satışlar yapsamda gidenlerin yerini çok iyi dolduramadım.

Malum kural gereği 23 yaş altı en fazla 4 oyuncu alma iznimiz var. Ve bunları peşin almak durumundayız. 4 oyuncum emekli oldu. Şuan takıma yeni katılacak 4 oyuncu ile birlikte toplam oyuncu sayım 19-20 olacak gibi duruyor. Çok dar ve geçen seneye oranla daha zayıf bir kadro gibi duruyor. Ama 1-2 sezon sonra takımda taşlar yerine oturacaktır. Sadece biraz sabır gerekiyor
    .
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Hocam ben kanatta oynatıyorum zaten, ama Forvete koy yine oynar adam. Dortmund'a karşı tek forvet Yardımcı Forvet olarak oynattım fazla top sür, çok şut çek dedim 2 gol attı.
    Alamadık. zaten 4.oyuncu hakkımı kiralık için kullanmayı düşünmüyorum.
    Bonservisi ile gelecekse gelsin
    Güncellemeee bekliyoruzzzzz. Bomba transferler istiyoruzzz
    Malum kurallar transferde belimizi büküyor. Üstüne bir de oyuncuların özelliklerini gizlettirmişler daha da zorlaşıyor oyuncu bulmak gözlemletmek. Bomba transferler yapmadık ama iyi oyuncular aldığımızı düşünüyorum.
    -Bu arada Federasyona başvuruda bulundu kuralların bize zararı olduğu ile ilgili maalesef kabul etmediler. Bir de üstüne üstlük Federasyon başkanı ''Takımların Avrupa da ki başarıları bu kurallar sayesinde oldu''demez mi

Nesil
    2014

16-30.Haftalar arası maçlarımız

Şampiyonlar Ligini 1 puan ile kaçırdık. Yinede Avrupa bileti almasını bildik

Last edited by Barak : 26.Ağustos.2015 at 21:24
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Yazık olmuş.Ama AL daha iyi bizim için

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Son dakikalara doğru durum 2-1 iken 1 gol bulsak biz çıkacaktık ama 3.yü yiyince ardından 4. de geldi. Skora bakmayın zorladık yani
    ''Çek Ligi 16-30 Hafta Maçları''

Çok iyi bir sezon geçirdik. Seneye en az böyle bir sezon geçirmeyi hedefliyoruz

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Tebrikler. Transferlerle süsleyebilecek miyiz bakalım bu başarıyı

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Quote Originally Posted by LifeYourself View Post
    Tebrikler. Transferlerle süsleyebilecek miyiz bakalım bu başarıyı
    Süs'ü sevmiyorum deyim biraz ipucu vereyim Teşekkür ederim.

Plzen kırmış geçirmiş bu yıl.Transferleri bekliyoruz artık

Nesil
    2014

Quote Originally Posted by LifeYourself View Post
    Yazık olmuş.Ama AL daha iyi bizim için

Şampiyonlar Ligine kalsak bizim için çok ama çok büyük bir para kasaya girmiş olacaktı. Kulubün biraz düzlüğe çıkması gerekiyor
    2 Sezon sonra ortada bir Plzen kalmaz çok sağlam bir iskelet kdaro ile geliyorum
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2014

Jablonec 2015-2016 Transfer Dönemi

En önemli transferim kuşkusuz Horvath oldu. Takıma katılan iki Çek oyuncuda lig için çok yeterli, ayrıca Güney Amerika transferi yapmadık.

Ligde ilk 6 hafta

Lig devam ederken henüz 2 transfer yapabilmiştik. Kadro çok dar olduğundan hem Avrupa Ligi hemde
    ligi bir anda kaldıramadık. Geçen sezona oranla 1 tık daha kötü bir giriş yaptık

Geçen sezon olduğu gibi bu sezonda Avrupa Ligi gruplarına kalmayı başardık

'' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Barak transferler iyi ama sağ bek sıkıntı çıkarabilir

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

2.Sezon Başlıyor...

Belki beklentileri karşılayamadık ama faydalı olacak oyuncular aldık. En kötü haber ise yeni aldığımız genç forvetin gelir gelmez 3-4 ay sakatlanması oldu.Ayrıca gelecek seneler için Arjantinden 2 , Uruguay dan 1 regen transferi ayarlandı.

-------------------------------------------------

-----------------

------------------

Geçen senekinden zor kura gelmez derken bu grubu görünce şok oldum

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Yaptık transferleri umarım beğenirsiniz

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Barak'ın transferleri güzel. Özellikle Sascha Horvath çok iyi bir transfer. Biraz gelişim gösterirse takımı taşır.

rexpo da kupaları toplamış geçmiş. Umarım önümüzdeki sezon Avrupa'da daha iyi işler başarırsınız ikiniz de.

Bu sezon Barak'ın da Şampiyonluğa ortak olmasını bekliyorum

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Yaptık transferleri umarım beğenirsiniz
    Kelvin'in profili güzelmiş. Diğer transferler de iş görür hani de... Bir Halilovic değiller işte.

Şampiyonlar Ligi grubu çok zor gelmiş, Juventus ve City ezer geçer

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Kelvin'in profili güzelmiş. Diğer transferler de iş görür hani de... Bir Halilovic değiller işte.

Şampiyonlar Ligi grubu çok zor gelmiş, Juventus ve City ezer geçer
    Yorum için teşekkürler Bu sefer grupta 3.lük de garanti değil. 4. Torbadan da Monaco geldi. Yine de elimizden geleni yapacağız. Geçen sene gruptan çıkmamızın bir sebebi de Gent 'in Bayern'den 1 puan koparması idi. Aynı performansı Monaco da gösterir biz de 2 maçımızıda alırsak yine bir sürpriz yapabiliriz.

iki takımda transferde yapabileceklerinin en iyisini yapmış bence ,Rexpo yu başarilarindan dolayi tebrik ediyorum fakat yine bir ölüm grubu çekmiş

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

iki takımda transferde yapabileceklerinin en iyisini yapmış bence ,Rexpo yu başarilarindan dolayi tebrik ediyorum fakat yine bir ölüm grubu çekmiş
    Teşekkür ederiz Ölüm grubunu çektik.Yine de pozitif bakıyorum O üç takım birbiriyle kapışırken,çaktırmadan çıkarım belki

Nesil
    2006
    Yer
    06

Bu arada Sparta Prag teknik direktörü yok mu kariyerde .

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Biriniz çıkıp ''Kaka Leite sende gel ortak kariyerimize dostum'' demiyor. Başarılar diyeceğim ama demek istemiyorum, en ummadığınız takımlar yükselişe geçer inşallah.

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Sayfa 2 / 10 İlkİlk 1234 ... SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri