Sayfa 3 / 10 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 277 sonuç

Konu: Final Sezonu|İngiltere | Southampton & Nottingham Forest

Nesil
    2014

Quote Originally Posted by 3842 View Post
    Barak'ın transferleri güzel. Özellikle Sascha Horvath çok iyi bir transfer. Biraz gelişim gösterirse takımı taşır.

rexpo da kupaları toplamış geçmiş. Umarım önümüzdeki sezon Avrupa'da daha iyi işler başarırsınız ikiniz de.

Bu sezon Barak'ın da Şampiyonluğa ortak olmasını bekliyorum

Horvath'ı almak için çok yırtınım. Şuan tüm yorumların gerçekleşiyor gibi,şampiyonluğa adayız. avrupa'da da çok iyiyiz

Quote Originally Posted by Seti1903 View Post
    iki takımda transferde yapabileceklerinin en iyisini yapmış bence ,Rexpo yu başarilarindan dolayi tebrik ediyorum fakat yine bir ölüm grubu çekmiş
    Teşekkür ederim

Quote Originally Posted by aytekin79 View Post
    Bu arada Sparta Prag teknik direktörü yok mu kariyerde .
    Evet saatlerde bize pek uyum sağlayamadı

Quote Originally Posted by Kaka Leite View Post
    Biriniz çıkıp ''Kaka Leite sende gel ortak kariyerimize dostum'' demiyor. Başarılar diyeceğim ama demek istemiyorum, en ummadığınız takımlar yükselişe geçer inşallah.
    Valla 3 kişi deniyoruz ama ya biri olmuyor ya yavaş ilerliyor Yoksa mutlaka kariyere zevk katardın
    Eğer bu iş bilgisayarla olsaydı Bill Gates Microsoft'u değil, Trabzonspor'u yönetirdi
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2014

7-8-9-10.Haftalar.

Ligde bu aralıkta üst üste çok zorlu maçlar oynadık. Arada Avrupa Ligi maçlarıda çok zorlu geçti.
    Burada en kritik maç bir ara Plzen'le aradaki farkı 5 puana çıkartmıştıkki onlara kendi sahamızda yenilerek
    çok önemli 3 puanı bıraktık.

Avrupa Liginde ilk 3 maçta beklentilerin çok üstüne çıktık. Çok iyi galibyetlerin yanı sıra çok iyi puanlar
    alarak Avrupa'da hızla yükseliyoruz. Geçen sezon takımın başına geçtiğimde 200'lü sıralardaydık. Bu yıl 125.Sıradayız.

Lig bu yıl çok ama çok çekişmeli geçecek gibi duruyor. En azından Plzen henüz kopup gidemedi.

Eğer bu iş bilgisayarla olsaydı Bill Gates Microsoft'u değil, Trabzonspor'u yönetirdi
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Prag atağa kalkmış gibi ama bence yine plezen alır gider.Barakın da yükselişe geçip zirveye ortak olacağını tahmin ediyoum.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

''Çek Ligi 7-8-9-10 Hafta Maçları''

''Şampiyonlar Ligi Grup Maçları''

-------------------------------

Adamlar beraberliğe yattı yapacak bir şey yok.

Resmen eze eze yendik. Biz burdayız dedik

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Quote Originally Posted by Kaka Leite View Post
    Biriniz çıkıp ''Kaka Leite sende gel ortak kariyerimize dostum'' demiyor. Başarılar diyeceğim ama demek istemiyorum, en ummadığınız takımlar yükselişe geçer inşallah.
    Yorum için teşekkürler dediğin gibi ummadığım takımlar yükselişte mesela Jablonec,hiç ummazdım

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Prag atağa kalkmış gibi ama bence yine plezen alır gider.Barakın da yükselişe geçip zirveye ortak olacağını tahmin ediyoum.
    Puan kayıplar ı hep direk ler yüzünden oldu ama lider yine ben olacağım inşallah.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Jablonec Avrupa Ligi'nde estirmiş. Horvath'a dikkat ettim de Avrupa'da güzel performans göstermiş.

Plzen için de o zor grupta 3 maçtan 4 puan ideal. Juventus diğer takımları ezer geçerse Plzen'in gruptan çıkma şansı artar.

Lig bu yıl Sparta ve Jablonec'in de katilimiyla epey çekişmeli geçiyor. Plzen bence Avrupa Ligi gruplarına kalirsa Final'e gidebilir. Bence hedef şimdilik böyle olmalı

Nesil
    2014

Kesinlikle bu görüşe katılıyorum Aynen dediğin gibi oluyor lig

Jablonec Avrupa Ligi'nde estirmiş. Horvath'a dikkat ettim de Avrupa'da güzel performans göstermiş.

Plzen için de o zor grupta 3 maçtan 4 puan ideal. Juventus diğer takımları ezer geçerse Plzen'in gruptan çıkma şansı artar.
    Eyv. hocam

Lig bu yıl Sparta ve Jablonec'in de katilimiyla epey çekişmeli geçiyor. Plzen bence Avrupa Ligi gruplarına kalirsa Final'e gidebilir. Bence hedef şimdilik böyle olmalı
    Geçen sene Lig çok sıkıcıydı Plzen kopup gitmişti çok zevk alamadım bu yıl sonana kadar gidecek gibi
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2014

7-15. Haftalar

Ligde son maçı kazanabilsek, ligin 2. yarısına lider girecektik. Teblice şu ligde en çok
    bana ters geliyor. Geçen sezon 6 atmalarının acısı hala hafızamda

4-5-6.Maçlar

Çok zor bir grubu rahat geçtik, rakip dişimize göre ama sonrası sıkıntı, Ajax'ı elersem rakip Psv- Liverpool galibi

'' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Ligde kıyasıya çekişme devam ediyor.
    Avrupa'da iki takımda çok iyi işler yapmış

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

7-15 Haftalar

''Şampiyonlar Ligi Grup Maçları 4,5,6.Haftalar''

O kadar oynadık adamlar kontradan bir gol bulup kazandı ama City maçları sayesinde çıktık gruptan

Kura şansı yine yanımda

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Dediğin gibi oldu çıktık gruptan
    Çıktık gruptan böyle daha çok para geldi

Quote Originally Posted by diktac View Post
    Ligde kıyasıya çekişme devam ediyor.
    Avrupa'da iki takımda çok iyi işler yapmış
    Aynen Avrupa da bir sürpriz daha yaptık Lig için oyuncular prim basmamıştım onunda biraz etkisi var galiba kendilerini vermiyolar maçlara ama yine Şampiyonluğu bırakmıyacam

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Prag düşüşe geçer, Jablonec ve V.Plzen den biri şampiyon olur

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Quote Originally Posted by defective1907 View Post
    Jablonec'in tek amacı şampiyon olup ŞL gruplarına direk gitmek

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Jablonec şampiyon olabilir.plezen toparlanmaz ise.Avrupada iki takımda iyi gidiyor.

Nesil
    2014

Jablonec şampiyon olabilir.plezen toparlanmaz ise.Avrupada iki takımda iyi gidiyor.

Her şey son 2 haftaya kaldı. Şampiyon olabilirsek finans olarak çok rahatlayacağız. Şuan finans eksiye gitmekte
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2014

Avrupa Ligi 1.Eleme Turu

Ajax'ı ilk maçta deplasmanda 2-0 yenmenin rehavetine kapılıp, aynı zamanda ligi de düşünerek içerideki maça
    yedek ağırlıklı bir kadro ile çıktık. Aslında çıkmakta zorunda kaldım dar kadrom Ligi ve Avrupa'yı aynı anda
    kaldıracak durumda değildi. Zaten Ajax'ı geçsek gelecek rakip Liverpool'du.

16-28.Haftalar

Ligdeki çekişme inanılmaz. Kimin Şampiyon olacağını kestirmek çok zor. Liberec çok büyük bir süprize
    imza atarak şampiyon olabilir ama her halükarda son hafta son saniye de belli olacak bir Şampiyonluk yarışı olacak gibi duruyor.

'' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

'' Şampiyonlar Ligi 1. Eleme Turu Maçları''

17.Dk da Hubnik'in Diego costa yı biçmesiyle gördüğü kırmızı kart yüzünden 1-0 mağlup olduk.Üzgünüz...

Maçtan sonra Hubnik'e 1 hafta maaş kesintisi cezası verilmiştir.

Bu sefer 11 kişiydik ama Hazard'ı durduramadık. Yine de çok iyi işler yaptığımızı düşünüyorum.
    ''Çek Ligi 16-28 Hafta Maçları''
    Son maçımızdaki Slavia Prag a karşı 2-0 öne geçmiştik. Kelvin bir penaltı kaçırdı,pek üzülmemiştim ama rakip son saniye de golü atınca fena koydu.Bu puan bir şeylerin habercisi miydi???
    Son 2 maçımız Ligin en güçlü ekipleriyle olacak.İşimiz zor.

--------------------------------
    Bu arada alt yapımızdan çıkan 2 ortasaha oyuncunu as takıma aldım.Geliştirmek için elimden geleni yapacağım.
    Spoiler: Michalek 

Spoiler: Bilek 

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Chelsea sonucu normal, geçmiş olsun.

Slovan Liberec çok iyi gidiyor, bir şekilde, çok geç olmadan iki takımın Liberec'i sollaması lazım.

Son hafta karşılaşmaları harika denk gelmiş. Şampiyonluk oranım Liberec 1,05 Plzen 1,75 Jablonec 1,80 Sparta 14,00

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Kim şampiyon oldu acayip merak ettim Bu arada sparta menajerine ne oldu ?

bilgisayarım çöktü daha doğrusu bad sector yedim arkadaşları bu kariyerde yanlız bırakmak zorunda kaldım 3 gündür hard disk arıyordum sonunda buldum ve düzelttim hayırlısı olsun şampiyonluk konusunda ki favorimde jablonec umarım barak mutlu sona ulaşır

Evet Şampiyon kim oldu?

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Chelsea sonucu normal, geçmiş olsun.

Slovan Liberec çok iyi gidiyor, bir şekilde, çok geç olmadan iki takımın Liberec'i sollaması lazım.
    Teşekkür ederim
    Lig bitti Akşama güncelleyeceğiz.

Çok çekişmeli geçti lig Şu primleri verseydim belki böyle çekişmeli geçmezdi.Bilmiyorum ama gereksiz puan kayıpları oldu.
    Son hafta karşılaşmaları harika denk gelmiş. Şampiyonluk oranım Liberec 1,05 Plzen 1,75 Jablonec 1,80 Sparta 14,00
    Evet Şampiyon kim oldu?
    Beklettiğimiz için özür dileriz. Benim yüzümden oldu 2 gün düğünlerden dolayı oyuna giremedim.Kariyer bugün akşam güncellenecektir.

Nesil
    2014

29 ve 30.Haftalar

Son hafta yenmeyi başarsak Şampiyon bizdik. Bu yılda maalesef 3.olduk ama son hafta 4-5 as oyuncumun Milli Takıma gitmeside bu durumda etkili oldu.

'' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Son 2 Hafta Maçları

Sparta Prag maçı ile birlikte 3. sıraya geriledik. Son maç lideri yenip Jablonecin puan kaybetmesi gerekiyordu ŞL ye gitmek için. Öyle de oldu.

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

ŞL ön eleme maçları zor olacak....Devler gelecek...

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

ŞL ön eleme maçları zor olacak....Devler gelecek...
    Seri başı olarak giriyorum kuralara, son iki sene de ŞL de yaptığımız başarılardan dolayı katsayı sıralamasında 30. sıradayım bunun etkisi olmuştur.

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

Beyler hazır sınav için son kez bilgisayara girerken kariyere bir göz attım Valla iki ustadan müthiş bir kariyer V.Plezen zaten avrupanın yükselen değerlerinden biri Barak hocamız ise Jabloneci adam etmişe benziyor Ama kariyerinin en başarılı takımı V.Plzen olacak gibi duruyor
    Edit:San Marinoyu unutmadım FM 16'da dünya kupasını alacağım söz Tabi dönünce

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Quote Originally Posted by egebartu View Post
    Beyler hazır sınav için son kez bilgisayara girerken kariyere bir göz attım Valla iki ustadan müthiş bir kariyer V.Plezen zaten avrupanın yükselen değerlerinden biri Barak hocamız ise Jabloneci adam etmişe benziyor Ama kariyerinin en başarılı takımı V.Plzen olacak gibi duruyor
    Edit:San Marinoyu unutmadım FM 16'da dünya kupasını alacağım söz Tabi dönünce
    Teşekkür ederiz Ege Sınavlarında başarılar, sensiz San Marino olmaz çabuk dön

Sayfa 3 / 10 İlkİlk 12345 ... SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri