Sayfa 10 / 10 İlkİlk ... 8910
271 ile 277 arası toplam 277 sonuç

Konu: Final Sezonu|İngiltere | Southampton & Nottingham Forest

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Quote Originally Posted by defective1907 View Post
    Amaan Avrupa Ligi ile oyunu kapatmak daha schön olur
    Yani 3.kez kazanmış olurduk.
    Quote Originally Posted by 3842 View Post
    İki takım transferleri de çok güzel, lige de güzel başlangıç yapılmış. Nottm'ın Şampiyonlar Ligi performansını beğenmedim.
    Teşekkürler. Bende beğenmedim

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

''Premier Lig 10-16. Hafta Maçları''

-

Kupalar kazandığıma bakmayın.Benim en şanssız olduğum kariyer bu kariyerdir.
    -

-

-

-

-

-

Bu sene yaşadığım uzun ve çok sayıda sakatlıklar,İngiltere de yetişmiş 8 oyuncu kadro kayıt kuralını transfer sezonu bittikten sonra öğrenmem bu yüzden sadece 20 kişilik kadro ile 4 kulvara girmem ve Ligde haketmediğimiz puan kayıplarından dolayı ligden umudumu kestim.Tek hedef ŞL.
    ----------

-

-

-

---

Bu kurada 4/3 kolay takım gelme olasılığı vardı.Shaktar gelmesi normal bir kuraydı.Çünkü ikinci olarak gruptan çıktığım için 3 İngiliz takımı 1. olarak çıktılar.Aynı ülkeden olduğumuz için eşleşmedik.Real Madrid ile zaten aynı gruptaydık. Kaldı 4 takım bunlar. Shaktar,Dordmuntd,Barcelona ve Jablonec ti. Barça dışında zorlu bir takım yoktu.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Öncelikle hayırlı bayramlar dilerim. Bu benim son güncellemem olacak.Kariyeri noktaladık
    Son sezonumda neler yapmışız göz atalım

Ara transferde yedek kalecimizi değiştirip , Ramseyi alarak İngilterede yetişmiş 8 oyuncu kuralı nı bunlarla doldurup 2 tane yabancı alma hakkı oluşturdum.Onları da bir Stoper ve bir de Robertsin kötü formu dolayısıyla Keita ya baya para verdim. Ama maalesef Keita yı 2 kez üst üste sakatlanmasından dolayı 90 dakika oynatamadan sezonu bitirdim. Vestegaard da ŞL ye kayıt edemedim.

-

---------------------------------------
    ''Premier Lig 2.Yarı Fikstürü''

Daha önce de dediğim gibi Lig den umudumu kesmiştim. 3. olduk iyi bir başarıdır.

Saldarriaga'm ödüllere doymuyordu.

VE ŞL DE NOTTİNGHAM FOREST

-

-------------------------------

-

Shaktardan sonra gelebilecek en güçlü rakiplerden biri Chelsea geldi tüm kulvarlarda başarıyla ilerleyen Mourinhonun takımını evimizde net bir skorla mağlup ettik
    ------------

-

A.Madrid evinde bizi ezerek 2-0 kazandı. Rövanşta ise durum çok farklıydı Öyle böyle saldırmadık fenaydı yine evimizde 1-0 öne geçtikten sonra rakip duvar ördü neredeyse kilit i 82 de açtık sonra arkası geldi.
    ----------------------

Şampiyonlar Ligi Finali

Grubumda 2 maç yaptık.Barak da 2. maç yaptı baya izleme fırsatı buldum.Finale iyi hazırlandık. Barak ın da desteğiyle dağıttık Real Madrid'i

[COLOR=#000000][B]
    ----------------------------------------

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

''Kariyer boyuncu başardıklarımın özeti.''

----------------
    İlk önce birlikte kariyer yaptığım Barak ve her ne kadar bizimle devam edemese de ahmetkaptan34ve Kariyeri takip edip yorum yazan herkese çok teşekkür ederim

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

tebrikler rexpo, güzel final oldu

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Quote Originally Posted by defective1907 View Post
    tebrikler rexpo, güzel final oldu
    Teşekkür ederim

Nesil
    2014

Öncelikle Rexpo'yu üstün başarılarından dolayı tebrik ediyorum. Sayesinde harika bir kariyer geçirdik. Almadık kupada bırakmadı

Yanlız son senemizde finali beraber yapmayı çok isterdim. Final rakibi Real Madrid'e şanssız bir şekilde penaltılar ile boyun eğdim.

Üstelik Real Madrid 5.penaltılarda kaçırdığında bize sıra geldi ve stratejik olarak en çok güvendiğim penaltıcımı 5.penaltıya yerleştirmiştim ki maalesef atamadı.

Şampiyonlar Liginde tek tesellimiz Çeyrek Final'de elenirken Vietto, Ronaldo'nun rekorunu egale etti. ŞL'nin gol ve asist kralını biz çıkarttık.

Eğer bu iş bilgisayarla olsaydı Bill Gates Microsoft'u değil, Trabzonspor'u yönetirdi
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Sayfa 10 / 10 İlkİlk ... 8910

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri