1 ile 6 arası toplam 6 sonuç

Konu: Defansa Yardım

Default Defansa Yardım

Ofansif oyuncuların defansa yardım yapmalarını istemek için illaki MR-L-C de mi oynatmak gerekiyor? AMR-L-C de iken defansa gelmelerini sağlama şansımız var mı ?

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Defansif oyun oynayıp, özgürlük kısıtlarsan gelirler.Hem gol atsınlar hem defans diyorsan maalesef yok.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Hücum stratejisi oynatıp amr - aml rinin de rakip bekler hücuma çıktığında defansa yardıma gelmelerini istiyorsan öyle bir şey yapılabilir. Benim (kendime göre) efsane taktiğim de öyle oynatıyorum. Sorunun bu ise yardımcı olabilirim?

Nasıl kovalatıyoruz rakip bekleri ?

FM'nin en sevmediğim huyu bu. Taktik anlam da özgürlük yok. Oyun nasıl başarılı olmamızı isterse o şekilde başarılı olabiliyoruz..

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Quote Originally Posted by BlackAnaconda View Post
    Nasıl kovalatıyoruz rakip bekleri ?

FM'nin en sevmediğim huyu bu. Taktik anlam da özgürlük yok. Oyun nasıl başarılı olmamızı isterse o şekilde başarılı olabiliyoruz..
    -İlk önce oyuncularını İçekateden oynatıyorsan destek rolüyle birlikte yap, başka rollerde ise de destek yap.
    -sonra oyuncu direktiflerinden özel olarak tam saha pres ve mevkiden bağımsız oyna yap
    - Taktiğindeki takım şeklini çok akıcı yap böylece herkes birbirine destek verbilsin.
    - Oyun direktiflerinden de mevkiden bağımsız oynayı işaretle.
    bunları denedikten sonra gelişme olması lazım.

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

Oyuncu komutlarından daha sıkı markaj verin. Ayrıca bekleri kovalamalarını istiyorsanız beklere özel markaj yaptırın kanatlarınızla. Tabi yine de hücum kanatların üst düzey savunma yapmasını beklemeyin.

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri