1 ile 23 arası toplam 23 sonuç

Konu: Küllerinden doğan Teknik Adam '15 - 1.Sezon - Bal Kes!

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Default Küllerinden doğan Teknik Adam '15 - 1.Sezon - Bal Kes!

1993 Doğumlu teknik adam emekli olduktan sonra ilk takımı ile çalışmaya hazırlanıyor. Geçen sezon büyük umutlarla gelen yeni bir soluk olan takım Balıkesirspor ligden düşünce Başkan Aktürk faturayı Erkan Sozeri'ye kesti. Başkanın bir ay kadar teknik adam arayışları sürdürürken yeni genç teknik adam Emre'yi buldu.

Teknik Adam basın toplantısında; Büyükşehire büyük işler başarmak için geldim. Biliyorum büyük konuşuyorum. Ama benim hayallerim sizler kadar küçük değil. İmkansız hiç değil!

Resmen genç adam tüm türkiye liglerine savaş açmış gibi görünüyor.
    [I]http://forum.turksportal.net/vb/show....php?t=110128] Kuralları okudum, anladım ve kabul ediyorum.

Onaylanmıştır. Başarılar dilerim. Gecikme için özür dileriz.
    ''Dürüstlük pahalı bir mülktür. Ucuz insanlarda bulunmaz.'' Hz Ömer (ra)
    Ağ ve Sistem Uzmanlığı
    Gerede Rehberi
    Kişisel Web Sitem

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Başarılar dilerim

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Başarılar hocam

Nesil
    2010
    Yer
    Yalvaç

Başarılar.

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

başarılar dilerim

uzun soluklu olur umarım...

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Arkadaşlar, maalesef hikayem geç onaylandığı için 1.sezonu bitirdik. Size Birinci Sezonu nasıl bitirdiğimizi göstereyim.

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

2.Sezona başlarken açıkçası takımdan ayrılmayı düşündüm. Ayrıca transfer bütçem yetersiz geldiği için sıkıntı yaşadım. Kulüp başkanımız değişti. Ve serbest futbolcular bünyemize kattık. Açıkçası maaşları ve primleri yüksek tuttum.

1.Haftada Süper Lig'de Gaziantep'i rahat geçsek de İzmir'in incisi Göz Göz'ü zor zar yenmeyi başardık.

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

dostum hızlıresim kullan...

ben hiçbir problem yaşamadım, 2 aydır aynı kariyer resimler duruyor...

resimleri göremiyoruz da

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Quote Originally Posted by defective1907 View Post
    dostum hızlıresim kullan...

ben hiçbir problem yaşamadım, 2 aydır aynı kariyer resimler duruyor...

resimleri göremiyoruz da
    Peki devamı için öyle yaparım. Fakat bunları açmanız için sağ tık resim url kopyalayıp adres çubuğuna yapıştırıp açabiliyorsunuz

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

PTT 1. Lig'de transfer ettiğimiz Ragıp Başdağ ile anlaşmazlık nedeniyle yollarımızı ayırdık. 37 yaşındaki emektar futbolcumuza emek ve tecrübelerinden ötürü teşekkür ederiz, hayatta başarılar diliyoruz.

Milli maç arasından sonra lige kaldığımız yerden devam ediyoruz. Ligde 16. sırada bulunan Bursa ile karşı karşıya geldik.

Neredeyse 1 senedir yenilmiyorduk. Yenilmezlik serimiz bir yana çok kötü bir skor aldık.

Ziraat Türkiye Kupasında 2. Tur Eşleşmelerinde rakibimiz Galatasaray!

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Balıkesirspor ligde resmen çuvalladı. Önce Evinde Kasımpaşa ile 1-1 Berabere kaldı. Ardından Galatasaray ile Türkiye Kupasında karşılaştık. Deplasmanda 1-2 yenen G.Saray bizi eledi. Ardından ligde yeniden G.Saray ile karşılaştık ve bu sefer deplasmanda berabere kaldık. 1-1

Ligde 3 hafta üst üste puan kaybından sonra evimizde Kayserispor'u ağırladık. Bitirici vuruşlarımızla 3-0 yenmeyi bildik.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Başarılar hocam ligde de iyi gidiyoruz

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Aslında tek tek detaylıca incelemek ve paylaşmak isterdim ancak şartlarım müsait değil.

Kayseri galibiyetinden sonra 3 maç arka arkaya berabere kaldık. Özellikle Trabzon karşısında baya bir zorlandık. Eskişehirspor'u deplasmanda yensek de ardından gelen evimizdeki Beşiktaş Maçı bizim moralleri çokertti.

Maalesef takımımızda uyum sorunu mevcuttur. Ayrıca bana karşı bir huzursuzluk söz konusudur. Oyunculara olan tavrım ve forma şansı veremememden ötürü Basın sürekli üzerimizde.

11. Hafta itibariyle ligde son durum

Şok! Fluminence ve Sevilla yetkilileri ile görüşen teknik adam ayrılacak mı? Ropörtajlarda suskunluğunu koruyan teknik adamı izleyenler, onun gideceğinden emin ve endişeliler. Kendisi, Balıkesirspor'u iyi yerlere getirmiştir.

Sizce Sevilla'dan teklif gelirse kabul edeyim mi? Yoksa devam mı edeyim?

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

12. Haftada Samsunspor'u evinde 1-0 yendikten sonra kulüpte haraketli saatler yaşandı. Son zamanlarda genç teknik adam avrupa'dan bir sürü teklif alıyordu. Ancak yine de netleşen bir şey yoktu. Oysa bu sabah her şey farklıydı.

Teknik adam; "ayrılmaya meyilliydim kabul ama ayrılmamak da elimdeydi. Ancak yönetim ile anlaşamadığımızdan ötürü istifa etmeye karar verdim." dedi.
    Transferler hakkında mı? sorusuna cevap ise " Olabilir, fakat yine de takım ile devam edebilirdim. Olan oldu artık önüme bakmak istiyorum.

Siz istifa ettikten sonra sizin aldığınız personel İlhan Mansız'da istifa etti. Ne düşünüyorsunuz? sorusuna ise " Beklemiyordum, üzüldüm. Benim yüzünden herkesin düzeni bozuldu. Onunla yeniden çalışmaya can atıyorum.

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Henüz boştayız. Bu arada Balıkesirspor'un başına Gençlerbirliğinden istifa ederek Mehmet ÖZDİLEK geçti. Umarım başarılı olur. Kendisini çok severim.

Bu arada, hakkımda oyuncularla ve verdiğim sözleri yerine getirmeme gibi alışkanlıklarım olması nedeniyle takımlar biraz şikayetçi (Acaba açıkta mı? kaldık.

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

GENÇLERBİRLİĞİ

Aylık 23.000 ve 2018'e kadar anlaşılmıştır.
    Last edited by EmReLie : 27.Ağustos.2015 at 21:31

Hocam direk Gaziantep'le kariyer açsaydın

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Yeni takım hayırlı olsun

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Quote Originally Posted by sogutumu View Post
    Hocam direk Gaziantep'le kariyer açsaydın
    Hocam çok saçma olur. Hayatta pişman olacağımız şeyler olacağı gibi burada da olabilir. Bu arada GENÇLERBİRLİĞİ ile anlaştık. Çünkü öteki oyunu kayıt etmemişiz

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Gençlerbirliği bebiş gibi takım. İrfan pişirir, Stancu atar. Ahmet Çalık ezer, Ramazan tutar

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

başarılar yeni takımında

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Teşekkür ederim arkadaşlar, ama henüz sistem oturtamadım. Çok gol yiyoruz ve kolay.

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri