Kariyerime eskişehirsporla başladım. 4-5-1 (4-3-3) şeklinde oynadım dört sezon boyunca, kısa paslı, topa sahip olmalı, hızlı stoperlerle defansı biraz ileride tutup oyunu orta alana yayan bir taktikle dört sezonda 4. 3. 4. ve 1. oldum, bir türkiye kupası şampiyonluğu, bir işkinciliği bir de yarı final oynayıp bir kez süper kupayı kazandım. Şampiyon olduktan sonra Valencia'ya gittim, orada bir sezon durdum, İspanya Kupasını kazandım, ligde ikinci olup şl'de çeyrek finalde elenip manchester city yolunu tuttum. 10 maçta 7 g, 1b, 2m ile ile ikinci sıradayım ama attığım 25 gole karşılık kalemde 13 gol gördüm. Eskişehirspor kariyerimin son iki sezonunda ve Valencia kariyerimde açık ara ligin en az gol yiyen takımıydım. City'de niye böyle oldu gerçekten anlamıyorum. Olayları her zaman taktiksel bazda düşünmeye dikkat eder rasyonel sebepler ararım ama bu hakikaten artık bug gibi gelmeye başladı gözüme o kadar kötü durum. Rakip iki kez kaleme geliyor ikisinde de golü atıp gidiyorlar, bir kez de değil her maç oluyor bu. Nedir bu her atakta gol yemenin çözümü ?