1 ile 4 arası toplam 4 sonuç

Konu: Kaleci arayanlar için

Nesil
    2006
    Yer
    London

Default Kaleci arayanlar için

Fantezi ligimi oynarken şöyle bir kaleci keşfettim, 2 yıl geçtiği için ilk yıl hakkında hiç bir fikrim yok ancak 2 yıl sonra £4.900.000'e geliyor. Haftalık £24.000'e imzayı atıyor. Karşılaştırdığımda neredeyse 2 yıl sonra muslera ile aynı seviyede çıkıyor Muslera'nın haftalığı ise £55.000 yani belki ilgilenen varsa iyi bir transfer olacağını düşünüyorum.

Karşılaştırmaya dikkat ederseniz zaten musleranın üstün olduğu özelliklerin kalecilikle çok fazla alakası yok. Ek olarak üstün olduğu özelliklerden biride ekzantriklik ki bildiğim kadarı ile bunun az olması kaleciler için daha iyidir.

NOT: Değerleri net göremeyenler için resme link ekledim tıklarsanız büyük olarak görebilirsiniz.

Hocam 17.5M'dan aşağı vermiyorlar.

Nesil
    2006
    Yer
    London

Şimdi baktım evet oyun başında pahalıymış ancak şöyle ki 7,5m + 48 ayda 2,5m ücretle kabul ettirebildim gerçi Euro olarak oynuyorsan bilememde ben Pound olarak oynadığım için pound olarak şöyle bir şey yapabilirsin belki 6 + 48 ay 2,5 + satış bedelinden %25 gibi yada belki milli forma vb. ile düşürebilirsin ücreti ama sanırım şimdi farkettimde Sassuolo lig düşmüş seri B ye sizde de düşebilir takipte olun isterseniz düşünce sanırım fiyatında aşırı indirime gidiyorlar

Şöyle bir teklife ikna ettim ben ama dahada azaltılabilir bide sezon başında gelmek ister mi bilmiyorum çünkü Seri A da oynuyor, en garanti yöntem 1. sezon şampiyon olduktan sonra almak yada avrupada başarılı bir dönemde almak o zamanlarda oyuncuyu alabilme şansı artıyor.

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Atalanta'nın efsanesidir..

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri