Sayfa 2 / 18 İlkİlk 123412 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 530 sonuç

Konu: Football Manager 2016 16.3 Yaması Çıktı

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by Barak View Post
    100_TL verilmez bu oyuna, GTA 5 'i 100 TL'ye aldım tarihin en iyi oyunu, 60 Gbyt oyun, aynı para gidip 3 Gbyt oyuna vermem açıkçası, bilmeyenlere kıyağım olsun oyun çıkınca G2A'dan yarı fiyatına alabilirsiniz. Repi yüksek satıcılardan alın. Fifa, Gta dahil hepsini sorunsuz yarı fiyatına aldım.
    adam haklı beyler dağılın fazla tartışmaya gerek yok

ben o oyuna 100 lira vermem

Nesil
    2014

Quote Originally Posted by devilshand View Post
    adam haklı beyler dağılın fazla tartışmaya gerek yok
    Steamde ağlıyon 100 lira borç ver diye

editlemiş çakal
    Eğer bu iş bilgisayarla olsaydı Bill Gates Microsoft'u değil, Trabzonspor'u yönetirdi
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

2.000 yeni animasyon diyorlar da bu kadar animasyon ekleniyor mu hakkaten? Zaten Eylül'ün ortasına kadar beklemeleri doğru dürüst bir yenilik olmadığının kanıtı. footballmanager Instagram hesabında maç motoru ile ilgili bir kaç video var, izleyin derim.

10 çürük domates 1 sağlam domates etmezmiş. 10*2 yi 5*4 olarak yazmaktan başka bir şey yapmıyorlar. Artık ben de almıyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

100 lira çok. Gerçi enpara hesabı olanlar alırsa öbür ay 25 lira iade gelir 75 e mal ederler ama yine değmez.

Maç Motoru Videoları Bayağı Hoşuma Gitti Goller ve Oyuncu Hareketleri İlgi Çekici. Fifa'nın Ultimate Team Versiyonu Bu Seride FM'de de Olacak. Bence Güzel Bir Mod O Modu Oynamak İçin Şimdiden Sabırsızlanıyorum.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Bir gerçek var ki bu oyun bu hafta İngiltere'de en çok satan oyunlar listesinde bu hafta 2. olmuş. Orada böyle korsan olmadığına göre, hâlâ büyük hayran kitlesi var oyunun.

Maç motoru bu sene düzelmiş olabilir ama oyunda yenilik yok ki. Antrenman yönetme ve bununla gelişime etki edebilme, duran top organizasyonları gelse güzel olurdu. Bu bahsettikleri duran top seçeneklerine 2 tane eklemek değildir umarım.

Aşağıdaki bug'lardan 2016'da istemiyoruz.

Last edited by Flawless Victory : 07.Eylül.2015 at 22:59

Quote Originally Posted by Flawless Victory View Post
    Bir gerçek var ki bu oyun bu hafta İngiltere'de en çok satan oyunlar listesinde bu hafta 2. olmuş. Orada böyle korsan olmadığına göre, hâlâ büyük hayran kitlesi var oyunun.

Maç motoru bu sene düzelmiş olabilir ama oyunda yenilik yok ki. Antrenman yönetme ve bununla gelişime etki edebilme, duran top organizasyonları gelse güzel olurdu. Bu bahsettikleri duran top seçeneklerine 2 tane eklemek değildir umarım.

Sesli Güldüm Yeminle

Nesil
    2007

Bu kadar çirkin iğrenç bir taktik tablosu olamaz. Sırf bu bile oyundan soğumaya yeter.

Harbi ya o taktik tablosunun durumu ne. Biraz zorlasan oyuncu mevkılerı dısarı tasacak.

Nesil
    2006
    Yer
    06

Taktik tablosu her sene daha da kötüye gidiyor. Bunu nasıl olur da göremiyorlar hayret ediyorum

Quote Originally Posted by ttarlabasi View Post

Bu kadar çirkin iğrenç bir taktik tablosu olamaz. Sırf bu bile oyundan soğumaya yeter.
    Bence Çok Güzel Özellikle Artık Yaşlandığımız, Gözlerimizin Bozulma Dönemine Yavaş Yavaş Girdiğimiz Bu Dönemde Biz Yaşlılara Uygun Güzel Bir Taktik Şablonu

Spoiler:  

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Fifa manager ve CM'ye dönmeye calısmıslar görüntü olarak biraz. Saçma olmuş gibi. Oyunun klaslığı kaybolmuş gibi geldi bana.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Bi amc bi dmc oynatsan taktik görüntüsü birbirine girecek

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ya ben Başakşehir maçında Quaresma, Sosa ve Pektemek'i kaybetmek istemiyorum. En az 10 en fazla 2 ay uzak sahalardan. Atiba 5-6 ay uzak, Beck 2 hafta uzak... Bunu düzeltsinler yeter. :/

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara - Eskişehir

Bu taktik ekranı oyunu alacağım varsa alma dedirtti rezillik

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Taktik ekranı muhtemelen 640x360 çözünürlükte veya tablet ekran görüntüsü. Normalde o kadar dar olmaz. Ama forma yerine böyle saçma kareler koymaları aşırı saçma olmuş.

Nesil
    2003

Bug oldugundan emin degilim.

Gecen sezon Sabri, ligde 90 dakika basina en az 3.5 orta yapan ve en az 900 dakika oynayan (yani hem cok orta yapan, hem de surekli oynayan) bekler arasinda en yuksek orta isabetine sahip 2. oyuncuydu.

Birinci Cicinho. Mac basina 11.3 orta, %31 isabet, ortalarin %19'u kaleye sut ile sonuclaniyor.
    Ikinci Sabri. Mac basina 5.5 orta, %31 isabet, ortalarin %17'si kaleye sut ile sonuclaniyor.

Diger ornekler:
    Ziya Erdal: 4.9 / %29 / %7
    Sener Ozbayrakli: 4.3 / %26 / %13
    Tarik Camdal: 5.0 / %25 / %7
    Caner Erkin: 11.5 / %25 / %16
    Wederson: 5.3 / %24 / %14
    Ugur Ciftci: 5.2 / %24 / %15
    Omer Sahiner: 5.2 / %24 / %15
    Gokhan Gonul: 3.8 / %22 / %12
    Anil Karaer: 3.9 / %22 / %14
    Hakan Aslantas: 3.7 / %22 / %9
    Mehmet Uslu: 5.3 / %21 / %15
    Erdem Ozgenc: 6.6 / %19 / %10
    Berkan Emir: 7.8 / %19 / %14
    Eren Albayrak: 6.2 / %19 / %15
    Cenk Ahmet Alkilic: 3.8 / %16 / %8

Sabri bir onceki sezon da benzer istatistiklere ve benzer siralamaya sahipti.

Oyunun, bu adamin serbest orta yapmasina izin vermeyin demesi gayet dogal. Gercekte de rakipler aman Sabri orta yapsin nasil olsa karavana demiyor rakip takimlar. Sabri'yi ozellikle sol ayakla oynama zorluyorlar.

FM 2015 taktik ekranı ile kıyaslayın - resmi forumda da paylaştım aynı kareyi - gerçekten yeni taktik ekranı oyundan soğumaya yetiyor; forma gibi gerçekçi ve göze hoş gelen bir görüntüyü bu şekli belirsiz, kaba hale nasıl getirdiler hayret doğrusu. Daha çok hayret ettiğim ise yapımcının ısrarla arkasında durup, böyle iyi demesi. ilgili tweet

Last edited by tiktik : 08.Eylül.2015 at 11:08

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

Quote Originally Posted by tiktik View Post
    FM 2015 taktik ekranı ile kıyaslayın - resmi forumda da paylaştım aynı kareyi - gerçekten yeni taktik ekranı oyundan soğumaya yetiyor; forma gibi gerçekçi ve göze hoş gelen bir görüntüyü bu şekli belirsiz, kaba hala nasıl getirdiler hayret doğrusu. Daha çok hayret ettiğim ise yapımcının ısrarla arkasında durup, böyle iyi demesi. ilgili tweet

Yapımcı dediğiniz Miles ise kimse boşa kasmasın. Dünyada onun kadar ego sahibi birini daha zor görürsünüz. Oyunun maç motorunda adamlar futbol değil basketbol oynasa yine de hatayı kabullenecek bi tip değil.

Quote Originally Posted by serwan View Post
    Yapımcı dediğiniz Miles ise kimse boşa kasmasın. Dünyada onun kadar ego sahibi birini daha zor görürsünüz. Oyunun maç motorunda adamlar futbol değil basketbol oynasa yine de hatayı kabullenecek bi tip değil.
    Gerçekten tekel çok kötü birşey; rekabet olmadan hiçbirşey diri durmuyor. Umarım adam akıllı bir firma çıkar da yeni bir menajerlik oyunu çıkartır. Böyle startup firmalar aslında ABD'de, İngiltere'de, Kanada'da çok var. Tek sıkıntı izlemciler; o da zamanla olur - CM zamanında da kalabalık bir ekip yoktu ama oyun oldukça eğlenceliydi; şimdikinden tabii ki daha kötüydü ama daha çok haz alıyordum açıkçası. Çevremdekiler de öyle; eski CM'cilerin birçoğu artık FM var mı yok mu habersiz.

Karşılaştırmalı Olarak FM15 vs. FM16 taktik ekranı

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara - Eskişehir

Sucuğu cacığa bana bana yiyen adamın oyununun taktik ekranına şaşırmamak gerek .

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Miles kullanabilirliği arttırdık demiş taktik ekranının yeni haliyle. Eski halini de seçmek mümkün olacakmıs sanırım fakat neden eski halini seçmemeiz gerektigini kullanınca anlayacakmısız. Anladıgım bu tweetlerden.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri

FM17'de " artık taktik ekranında saçmasapan kareler yerine takım formaları yer alacak " şeklinde yeni bir özellik ekledik diyebilmek için mi yaptılar bunu Allah aşkına nedir bu şaka mı?

Quote Originally Posted by Nocna Mora View Post
    Miles kullanabilirliği arttırdık demiş taktik ekranının yeni haliyle. Eski halini de seçmek mümkün olacakmıs sanırım fakat neden eski halini seçmemeiz gerektigini kullanınca anlayacakmısız. Anladıgım bu tweetlerden.
    Benim anladığım kadarıyla özel tema geliştirirsen yapabilirsin demiş (daha önceki FM'lerde olduğu gibi) - yoksa varsayılan olarak eski halini kullanmak mümkün olmayacak.

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Bug oldugundan emin degilim.

Gecen sezon Sabri, ligde 90 dakika basina en az 3.5 orta yapan ve en az 900 dakika oynayan (yani hem cok orta yapan, hem de surekli oynayan) bekler arasinda en yuksek orta isabetine sahip 2. oyuncuydu.

Birinci Cicinho. Mac basina 11.3 orta, %31 isabet, ortalarin %19'u kaleye sut ile sonuclaniyor.
    Ikinci Sabri. Mac basina 5.5 orta, %31 isabet, ortalarin %17'si kaleye sut ile sonuclaniyor.

Diger ornekler:
    Ziya Erdal: 4.9 / %29 / %7
    Sener Ozbayrakli: 4.3 / %26 / %13
    Tarik Camdal: 5.0 / %25 / %7
    Caner Erkin: 11.5 / %25 / %16
    Wederson: 5.3 / %24 / %14
    Ugur Ciftci: 5.2 / %24 / %15
    Omer Sahiner: 5.2 / %24 / %15
    Gokhan Gonul: 3.8 / %22 / %12
    Anil Karaer: 3.9 / %22 / %14
    Hakan Aslantas: 3.7 / %22 / %9
    Mehmet Uslu: 5.3 / %21 / %15
    Erdem Ozgenc: 6.6 / %19 / %10
    Berkan Emir: 7.8 / %19 / %14
    Eren Albayrak: 6.2 / %19 / %15
    Cenk Ahmet Alkilic: 3.8 / %16 / %8

Sabri bir onceki sezon da benzer istatistiklere ve benzer siralamaya sahipti.

Oyunun, bu adamin serbest orta yapmasina izin vermeyin demesi gayet dogal. Gercekte de rakipler aman Sabri orta yapsin nasil olsa karavana demiyor rakip takimlar. Sabri'yi ozellikle sol ayakla oynama zorluyorlar.
    Ben bu maçı 5-2 kazandım. Sabri sahada yokken böyle bir uyarı çıkıyor. Ben bunların yalan dolan olduğunu düşünüyorum. Artık tecrübeli bir FM oyuncusuyuz, 10 küsür sene oldu. Sabri'ye alan daraltma uygulayınca bunun maç içinde bir değişikliği sağladığını düşünmüyorum. Bu konuda biraz aldatmaca var. Bazen sadece defans veya rölantiyi seçtiğimde daha çok pozisyon buluyorum. Bazen full atak oynadığımda uzaktan şut bile çekemiyorum.

Küçük şeylere odaklanmamak lazım. Taktik ekranı güzel, kullanışlı olsa tabi ki güzel olur ama maç motoru kötüyken bunlar önemsiz gibi geliyor. Videolardan gördüğüm kadarıyla oyuncuların koşuşları hâlâ aynı. Yere basmıyorlar gibi gözüküyor. Topa vururken o vuruş hissini vermiyor. Geçen yıl kafa vuruşlarında ciddi gelişme vardı. Kafa vururken oyuncunun vücut hareketleri gerçekçiydi ama aynı şeyin ayakla atılan şutlarda ve paslarda da yapılması lazımdı.

Eski antrenman sistemi daha güzeldi, belki uğraştırıcıydı ama bunu kullanışlı ve kolay hale getirmek daha iyi olacakken, yeni antrenman sistemiyle bir anlamda oyuncu gelişimini otomatiğe bağladılar. Antrenman paylaşımını öldürdüler.

Taktik ekranı senelerdir, ufak tefek değişiklikler dışında, aynı. Maç oynanırken saha üzerinde taktik veremiyoruz hâlâ. Oyunu duraklatıp, saha üzerinde bir oyuncuyu tıklatarak taktik verebilmeliyiz.

İstatistik ekranlarının daha detaylı olması lazım. Artık ne kadar fazla olabiliyorsa. Son 5 maçında 8.0 ortalama yapan oyuncu en önemli maçımızda 6 ile oynamasın. İstatistikleri inceleyen ve ona göre oynayanlar için oyun kolaylaşmalı. Bu oyundan alınan zevki arttıracaktır.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by tiktik View Post
    Benim anladığım kadarıyla özel tema geliştirirsen yapabilirsin demiş (daha önceki FM'lerde olduğu gibi) - yoksa varsayılan olarak eski halini kullanmak mümkün olmayacak.
    Özel tema kullanmayan var mı ki..
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ben bu maçı 5-2 kazandım. Sabri sahada yokken böyle bir uyarı çıkıyor. Ben bunların yalan dolan olduğunu düşünüyorum. Artık tecrübeli bir FM oyuncusuyuz, 10 küsür sene oldu. Sabri'ye alan daraltma uygulayınca bunun maç içinde bir değişikliği sağladığını düşünmüyorum. Bu konuda biraz aldatmaca var. Bazen sadece defans veya rölantiyi seçtiğimde daha çok pozisyon buluyorum. Bazen full atak oynadığımda uzaktan şut bile çekemiyorum.

Küçük şeylere odaklanmamak lazım. Taktik ekranı güzel, kullanışlı olsa tabi ki güzel olur ama maç motoru kötüyken bunlar önemsiz gibi geliyor. Videolardan gördüğüm kadarıyla oyuncuların koşuşları hâlâ aynı. Yere basmıyorlar gibi gözüküyor. Topa vururken o vuruş hissini vermiyor. Geçen yıl kafa vuruşlarında ciddi gelişme vardı. Kafa vururken oyuncunun vücut hareketleri gerçekçiydi ama aynı şeyin ayakla atılan şutlarda ve paslarda da yapılması lazımdı.

Eski antrenman sistemi daha güzeldi, belki uğraştırıcıydı ama bunu kullanışlı ve kolay hale getirmek daha iyi olacakken, yeni antrenman sistemiyle bir anlamda oyuncu gelişimini otomatiğe bağladılar. Antrenman paylaşımını öldürdüler.

Taktik ekranı senelerdir, ufak tefek değişiklikler dışında, aynı. Maç oynanırken saha üzerinde taktik veremiyoruz hâlâ. Oyunu duraklatıp, saha üzerinde bir oyuncuyu tıklatarak taktik verebilmeliyiz.

İstatistik ekranlarının daha detaylı olması lazım. Artık ne kadar fazla olabiliyorsa. Son 5 maçında 8.0 ortalama yapan oyuncu en önemli maçımızda 6 ile oynamasın. İstatistikleri inceleyen ve ona göre oynayanlar için oyun kolaylaşmalı. Bu oyundan alınan zevki arttıracaktır.
    Son bahsettigin önemli maclar isimli gizli bir özellige bagli. Her oyuncunun degeri farklı.
    Futbolcu Bilgileri

Sayfa 2 / 18 İlkİlk 123412 ... SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri