Sayfa 1 / 18 12311 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 530 sonuç

Konu: Football Manager 2016 16.3 Yaması Çıktı

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

Default Football Manager 2016 16.3 Yaması Çıktı

FM16 13 Kasım'da piyasada olacak.
    Oyuna ait özellikler bugün TSİ 16:30'da açıklanacak.

VARAN 1 kendi menajer karakterimizi özellştirebilecekmişiz

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

https://twitter.com/footballmanager

Yenilikleri bu adresten takip edebilirsiniz
    Football is simple,but Football Manager is not

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

https://twitter.com/FMTurkiye

Bu da resmi Türkiye hesabı burada Türkçe takip edebilirsiniz

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

Güzel özellikler var gibi. Sorunsuz iyi bi oyun olur umarım.

O yeni eklenen modlar ne öyle ya?Oyun resmen Fifa Manager'a dönmüş.Biz Fm'i gerçekçiliği yüzünden sevdik.Böyle saçma fantastik şeyler ekleyip neyi amaçlıyorlar anlamıyorum

Quote Originally Posted by torres1992 View Post
    O yeni eklenen modlar ne öyle ya?Oyun resmen Fifa Manager'a dönmüş.Biz Fm'i gerçekçiliği yüzünden sevdik.Böyle saçma fantastik şeyler ekleyip neyi amaçlıyorlar anlamıyorum
    Adı üzerinde mod. O modu açmazsın olur biter.

oyunu geçmiş senelerde alanlara özel niye indirim yapmıyorlar yahu keşke böyle bir şey alsa da bi farkımız olsa

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

Yine makyajlamışlar.. Neymiş efendim transfer ekranı değişmiş de, yeni kontrat maddeleri eklenmiş de bilmem ne.. Barcelona Olcay Şahan'ı aldıktan sonra 500 farklı kontrat maddesi koysan ne olur..

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Her şey bu yeniliğe bağlı aslında

Maç Motoru - 2000 yeni animasyon, daha ayrıntılı duran top yönetimi, geliştirilmiş yapay zeka ve tamamen yeni önemli anlar paketi

Yeni özellikleri Türkçe olarak yazabilir misiniz arkadaslar ?

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

Quote Originally Posted by Adana Demirspor View Post
    Yeni özellikleri Türkçe olarak yazabilir misiniz arkadaslar ?
    Tabi ki...
    -Dikkate değer hiçbir yenilik yok.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Gayet güzel yenilikler var. Ben beğendim ve heveslendim.

Canlı olarak bu hesaptan aktarım yapılıyor.

https://twitter.com/turksportal
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Bizim gibi simülasyon severler için kayda deger özellik oldukça yazalım arkadaşlar.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Son yayınlanana goller videosu süper olmuş. Estetik goller oyuna keyif verecektir.
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

Yapay zekanın, transfer sisteminin geliştiğine dair tek açıklama görmedim ben. Yine 3 tane oynayanların %80'inin hiç bakmayacağı mod, değişiklik yapıp 5 tane yeni soru eklemişler. Maç motoruna bikaç artistik hareket koymuşlar.

Nesil
    2006
    Yer
    London

Transfer ekranında büyük geliştirmeymiş almışlar sağdaki bilgileri sola geçirmişler 1-2 şeyin yerini aşağı yukarı getirmişler büyük geliştirme, yemişim maç motorunu, English League Two seviyesindeki adamların gelip 50-60 bin lira haftalık maaş istemesini düzelttkleri falan yok, yada sırf gelecek vaad ediyor diye 100, 200k lık oyuncuya 55-60m para istenmesini...

Ancak şu kulüp kurma olayı, menajerlik değilde başkanlık yapabileceksek kesin alırım ben oyunu ama hayırlısı.

Hayırlı olsun. Açıkça söylemek gerekirse, klasik fm modu dışındaki fantazi modlar hiç umrumda değil. Ama yeniliklerin yüzde 70 i o modlar hakkında. Can sıkıcı bir durum. Görsel anlamda iyileştirmeler tabiki önemli ama bizim asıl istediğimiz maç motoru ve oyun içi yapay zekanın gelişmesi. Eğer her maç 30 top direkten dönecekse, 18 yaşındaki wonderkidlere 90m€ istenecekse, korner taktiği ile stoperimiz gol kralı olabilecekse hiç anlami yok yeni oyunun. Bazı şeyler gerçekçi olsun yeter. Bu arada Türk araştırmacıların emeklerini kutluyorum. Çok çalışıyorlar. Keşke onlar kadar SI de çalışsa. Belki bana önyargılı diyeceksiniz ama bi kerede şu oyun ilk duyurulduğunda transfer ekranı yenilenmesini haber olarak görmeyek be arkadaşım

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by alexalexalex View Post
    Hayırlı olsun. Açıkça söylemek gerekirse, klasik fm modu dışındaki fantazi modlar hiç umrumda değil. Ama yeniliklerin yüzde 70 i o modlar hakkında. Can sıkıcı bir durum. Görsel anlamda iyileştirmeler tabiki önemli ama bizim asıl istediğimiz maç motoru ve oyun içi yapay zekanın gelişmesi.
    Mac motoru gelisimi hic bir zaman durmuyor. Zaten bu isin SI icinde tamamen ayri bir ekibi var. Mac motoruyla ugrasanlar sadece mac motoruyla ugrasiyor. Diger yeni ozelliklerin mac motoru gelisimine (ciddi sayilabilecek) bir etkisi yok.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Daha ayrıntılı duran top yönetimi hoşuma gitti.

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Mac motoru gelisimi hic bir zaman durmuyor. Zaten bu isin SI icinde tamamen ayri bir ekibi var. Mac motoruyla ugrasanlar sadece mac motoruyla ugrasiyor. Diger yeni ozelliklerin mac motoru gelisimine (ciddi sayilabilecek) bir etkisi yok.
    Bunu bilmiyordum, eyvallah başkan. Ama nedense fm2008 ya da fm12 den aldıgım keyfi yeni nesil fm oyunlarından alamıyorum ve bunun en büyük sebebinin maç motoru olduğunu düşünüyorum. Belki oyun geliştikçe bazı şeyler kaçınılmaz, belki de eskide tıkılıp kaldım bilemiyorum ama öyle geliyor. 4 senedir orjinal aliyorum, yine alirim sorun değil ama oyundam tek istediğim o eski, yalın fm zevkini bana vermesi.. Ama diğer serilere göre daha umutluyum diyebilirim. Neyse, bekliyoruz. Tekrardan emeklerin için sağol.

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Buyrun duyurulan tüm özellikleri: (Steam' den alıntıdır)

Yeni Oyun Modu - Bir-Kulüp-Oluştur
    Football Manager 2016 ile bugüne kadar ilk kez hayranlara tek oyunculu "Bir-kulüp-oluştur" modu ile kendi oluşturdukları takımı seçtikleri bir lige ekleme imkânı tanınıyor. Bir-Kulüp-Oluştur Modu, kulübünüze isim vermenizi, kendinizi ve arkadaşlarınızı oyuna eklemenizi, takımınızı istediğiniz şekilde düzenlemenizi ve hatta takımınızın renklerini seçmenizi sağlar.

Yeni Oyun Modu - Fantastik Seçmeler
    Hayalinizdeki takımı oluşturun ve "Fantastik Seçmeler" modunda arkadaşlarınıza meydan okuyun. Her menajer, sabit bir bütçeyle başlayarak en baştan bir takım yaratır ve mini ligde birebir karşılaşma öncesinde en iyi oyuncuyu takımına almak için diğer menajerlerle mücadele eder.

Taç Çizgisindeki Menajer
    Kendi özelleştirilebilir karakterinizle sahaya her zamankinden daha yakın olun ve taç çizgisinden talimatları bağırarak iletin ve kutlamalara katılın.

Geliştirilmiş Maç Günü Deneyimi
    2.000'den fazla yeni animasyon, diğer birçok grafik geliştirme ve iyileştirilmiş yapay zekâ ile birlikte Football Manager 2016 maç motorunu bugüne kadarki en iyi haline getiriyor.

Çok oyunculu maç özellikleri
    Kendi karşılaşmanızdaki (veya diğer karşılaşmalardaki) diğer fikstürleri kolayca görebilmeniz için sunulan önemli anlar paketi, oyun dahilinde tüm dünyaya dair haberlerle size güncel bilgiler sunar.

Prozone Maç Analizi
    Sports Interactive'in önde gelen spor istatistikleri sağlayıcısı olan Prozone ile ortaklığıyla birlikte, birçok faydalı işlevsellik eklemenin yanı sıra daha çok öne çıkan ve kullanımı kolay bir hale getiren ve geniş bir kitleye ulaşan bir oyun içi maç analizi aracı oluşturuldu.

Duran Top Yönetimi Yaratıcısı
    Football Manager 2016'nın güçlü, fakat kullanımı kolay duran top yönetimi yaratıcısı, menajerlerin her bir duran top alıcısı için farklı duran top yönetimi, yeni bölgesel işaretleme seçenekleri ve daha fazlasını sunan, birçok taktik dahilinde kullanılacak birden fazla duran top yönetimi rutinleri oluşturmasına olanak tanır.

Daha Gerçekçi Yaralanmalar
    Sports Interactive, Football Manager 2016'da bugüne kadarki en gerçekçi yaralanma tasviri ve tedavisi meydana getirmek için bazı fizyoterapistler, doktorlar ve ilgili organizasyonlarla birlikte çalıştı. Ancak bu, düşük seviyedeki yaralanmaların uzun süreli olacağı anlamına gelmiyor. Aksine, meydana gelen yaralanmaların daha gerçekçi bir şekilde gelişeceği ve tedavi edileceğini gösteriyor. Yeni yaralanma türleri eklenmiş ve oyuncu durumu ve maç keskinliği arasında daha somut bir ayrım oluşturulmuş olsa da, yaralanmalar artık maç sırasında belirlenecek.

Genişletilmiş Basın İletişimi
    Basın konferansları, basınla yapılacak yeni görüşmeler, özellikle de daha içeriğe bağlı sorular ve cevaplar ile her zamankinden daha çeşitli hale getirildi. Buna ek olarak, boş durumdaki menajerler artık oyuna yeniden dahil olmak için medya röportajlarını kullanabilir.

İstatistikler, İstatistikler, İstatistikler
    Menajerler, revize edilmiş istatistik ekranı ve yepyeni istatistik akışı paneli ile artık her zamankinden daha detaylı istatistik bilgilerine erişebilirler.

Yeni ve İyileştirilmiş Ekranlar
    Oyuncuya genel bakış, taktikler, menajerin ana sayfası ve transfer önerisi ekranı da dahil olmak üzere birçok ana ekranın revize edilmesiyle birlikte bilgilere ulaşmak artık daha kolay.

Ve Çok Ama Çok Daha Fazlası!

Diğer eklemeler ve güncellemeler personel kısa listesi oluşturmayı, geliştirilmiş menajer ve personel hareketlerini, yeniden düzenlenmiş yönetim taleplerini, revize edilmiş yönetim kurulu güvenini, daha bağlamsal takım konuşmalarını, tamamen güncellenmiş turnuva kuralları ve takım bilgilerini, geliştirilmiş bir finansal modülü, geliştirilmiş bilgisayar kontrollü transferleri ve takım seçimini, yeni sosyal medya özelliklerini ve çok daha fazlasını içerir. Bunların tümü Football Manager 2016'yı şimdiye kadarki en eksiksiz ve sürükleyici futbol menajerliği simülasyonu yapmak için bir arada bulunur.

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Önsipariş fiyatı 100TL. Giderek uçuyor fiyatlar.

Play store'da fiyat ne olur acaba?

VSP355s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

Bu kadar gereksiz yenilik yerine
    -daha gerçekçi ve makul transferler
    -gerçeğe çok daha yakın maç motoru ve hamlelerinize karşılık verebilen yapay zeka
    -adam gibi fikstür
    -normal tepkiler veren, yedek olduğunu bilmesine rağmen "hoca messi'yi kes beni oynat" demekten vazgeçmiş oyuncular

şeklinde iyileştirmeler olsaydı açıkçası mutlu olurdum. Ama transfer ekranında taksit bölümünün alttan sağa alınması gibi über bi yenilik varken kim ne yapsın yapay zekayı.

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

Dolar 3 euro 3,5 lira olmuş. Fiyatların yükselmesi çok garip değil.

Nesil
    2006
    Yer
    London

Fikstür düzeni bu kadar gerçekciyken hiç fikstürere el atılması gerekir mi [MENTION=37758]serwan[/MENTION] Onlar anca transfer ekranının görüntüsünü değiştirsin (büyük bir eksiklik ya!!!) bu yada gidip menajeri görünür yapsınlar (sanki çok umrumuzda ya!!!) ama fikstüre hiç elleşilmesin boşveeer ne gerek var bu kadar gerçekci fikstür düzeni varken...

Nesil
    2006
    Yer
    London

Fikstürü mikstürü geçtim bana alttaki şu 2 başarıyı mantıklı bir şekilde açıklayın bende gidip fm 2016 yı alayım ilk fırsatta

20/30 resmi maçta üstüste gol yememe.

Şuanda dünyanın en uzun süre gol yemeyen kalecisi Brezilyalı Mazaropi ve yemediği süre ise 1816 dakika, yani 20,5 maç gibi bir rekor. Ve bu adam şuan 62 yaşında. Hile yapmadan 30 maç üst üste gol yememek ne kadar mümkün? 30'u geçtim 20 maç? Barcelona'yı al, Dünya'nın en küçük ligine koy yine mümkün değil, hele ki bu oyunda kalecilerin saçmalıklarnı düşünürsek hiç mümkün değil. Başarılar bile gerçek dışıyken gelmiş açıklama yapıyorlar gerçekci yapacağız falan, Fm benim için 2012 den sonra bitti, tamda yeni saha yaptırabilme olayları gelince sevinmiştim kendi çapımda işte, lig ekleme olayıda hoşuma gitmişti ama işte ne yazık ki, FM hiç bir zaman ilerleme kaydedemedi, her seride gerilemeye devam ediyor, ne yazık ki verdiğim paralara acıyorum ve şahsen FM 2016 yı almayı düşünmüyorm, eğer ki beni şaşırtarak bu saçmalıklara bir son verip çok ilgimi çekecek bir özellik gelmezse...

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara-Adapazarı

Geçen sene ki gibi Turksportal oyun satışı yapacak mı ?

Nesil
    2014

100_TL verilmez bu oyuna, GTA 5 'i 100 TL'ye aldım tarihin en iyi oyunu, 60 Gbyt oyun, aynı para gidip 3 Gbyt oyuna vermem açıkçası, bilmeyenlere kıyağım olsun oyun çıkınca G2A'dan yarı fiyatına alabilirsiniz. Repi yüksek satıcılardan alın. Fifa, Gta dahil hepsini sorunsuz yarı fiyatına aldım.
    Eğer bu iş bilgisayarla olsaydı Bill Gates Microsoft'u değil, Trabzonspor'u yönetirdi
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Sayfa 1 / 18 12311 ... SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri