1 ile 6 arası toplam 6 sonuç

Konu: Duyuru Sayfası

Nesil
    2014

Default Duyuru Sayfası

Eyy, Turksportal Adminleri sürekli olarak Turnuva duyuruları aşağıdaki şekilde yapılsın diye istekte bulunuldu. Çok mu zordu. Bu şekilde duyuru yapmak, bir diğer isteğimiz de forumda kariyer hikayeleri bölümünü genişletmeniz. Ya da reklamları o bölümden kaldırmanız. Üstelik satışı olmayan 70 TL + Pro üyelik reklamını gereksiz şekilde yer veriyorsunuz.

FM16 ile birlikte forumu canlı tutmanızı rica ediyoruz.

Eğer bu iş bilgisayarla olsaydı Bill Gates Microsoft'u değil, Trabzonspor'u yönetirdi
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

[MENTION=297426]Barak[/MENTION], belirttiğin gibi PRO olmayan üyeler için de ilk mesajdaki reklamı kaldırdık.

Duyuru konusunda da bir süredir ilgilenemedik. Bundan sonra turnuvaları hem ana sayfa hem forumda daha etkin biçimde gösteririz.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2014

İlgi için teşekkürler
    Eğer bu iş bilgisayarla olsaydı Bill Gates Microsoft'u değil, Trabzonspor'u yönetirdi
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2014

[MENTION=4]Vieri[/MENTION] Abi yüzsüzlük gibi olmasın ama elin değmişken şu madalya olayını da bir halletsen tadından yenmez
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Yavaş Yavaş Entegre Olacak Bu Arada Ben Şu Reklam Olayını Aydınlatayım

Kullandığınız Mevcut Tarayıcınızın Uzantılarını v.s Silmeniz/Kadırmanız Lazım Yoksa Reklamlar Her Yerde Çıkar. Misal Ben Kendi Bilgisayarımda Girdiğim Zaman Sorunsuz Hiçbir Reklamla Karşılaşmıyorum Ama Başka Bir Bilgisayarla Giriş Yaptığım Zaman Sağda, Solda Altta ve Üstte Her Alanda Reklam Mevcut.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by Barak View Post
    @Vieri Abi yüzsüzlük gibi olmasın ama elin değmişken şu madalya olayını da bir halletsen tadından yenmez
    niye yüzsüzlük olsun, ilgileneceğim sırayla not aldım, buradan haber vereceğim.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri