1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: Oyuncum kiralık gitmek istemiyor

Default Oyuncum kiralık gitmek istemiyor

Arkadaşlar yeni transfer ettiğim wonderkidi ilk 11 tecrübesi kazanması için pilot kulübe göndermek istemiyorum fakat sürekli gitmeyi reddediyor daha 18 yaşında bu haliyle kadroda yer bulması zor nasıl ikna edebiliirm

Nesil
    2006
    Yer
    London

Alt takımda bir süre oynat bir sonraki transfer döneminde yollarsın yada konuşup seni tecrübe alman için kiralamak istiyoruz de, yada ilk 11 planlarımda şimdilik yoksun ama ilerde takımda yer bulabilirsin kısa süreli çözüm için kiralıyoruz falan

Quote Originally Posted by xwerswoodx View Post
    Alt takımda bir süre oynat bir sonraki transfer döneminde yollarsın yada konuşup seni tecrübe alman için kiralamak istiyoruz de, yada ilk 11 planlarımda şimdilik yoksun ama ilerde takımda yer bulabilirsin kısa süreli çözüm için kiralıyoruz falan
    Hocam özel görüşmelerde sizin dedikleriniz yok nasıl açabilirm

Nesil
    2006
    Yer
    London

Ben sandım ki gitmek istemiyor dyince beni zorla göndermeye çalışıyorsunuz falan diye geldi, o gelmediyse seçenekleri şahsen bilmiyrum hiç rast gelmedim ama sayarsan belki fikir verebilirim, ama antlaşmasında genç oyuncu olarak dediysen genelde sözleşmeyi kabul ederler yada kiralık ilistesine koyduğum oyunculara takım bulur seçeneğini başkan yapıp kiralık listesine koyaiblrsin belki o takım bulablir

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Oyuncun güçlü bir takıma kiralanmak istiyordur. Pilot takımların çok zayıfsa reddedebilir. Başka bir takıma kirala.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Oyuncu ile konusabiliyor olman lazım. Mutsuz falansa eğer. Gitmek istemiyorum diyip huysuzluk yapıyorsa. Normal kiralık listesine koy ve öyle öner istersen o da fazlasiyla işe yariyor.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Aldığın oyuncu kaliteliyse yada popülerse gitmek istemeyebilir. Oyuncunun itibarı ve yeteneği de kiralık gitmeyi etkiliyor. Daha büyük bir kulübe göndermeyi dene. Eğer onda da gitmezse as kadroya al 15-16 maç içerisinde bir iki kere bile olsa ikinci yarı şans versen, transfer döneminde direk kiralama teklifi gönderiyorlar.
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri