1 ile 2 arası toplam 2 sonuç

Konu: Kızıl Kartallar ( Eintracht Frankfurt ) | 1. Sezon

Default Kızıl Kartallar ( Eintracht Frankfurt ) | 1. Sezon

Eintracht Frankfurt

Takımımızın tarihçesi
    Kulüp iç saha maçlarını 51.500 seyirci kapasiteli Waldstadion'da yapmaktadır. Bu stadyum yapılan sponsorluk sözleşmesi ile adını Commerzbank-Arena olarak değiştirmiştir. Alman futbolunun en önemli kulüplerinden olan Eintracht Frankfurt, Alman Futbol Ligi Bundesliga'nın da kurucu üyesidir. 1959'da lig şampiyonu olan ve 1991-92 sezonunda şampiyonluğu son hafta Stuttgart'a kaptıran takım ondan sonra gücünü kaybetmeye başlamış ve 1995-96, 2000-01, 2003-04 ve 2010-11 sezonlarında 2. lige düşmüştür.

Kulubümüz 1899 Yılında kurulmuştur o tarihten bu zamana kadar olan başarılarımız şöyle...

Başkanımız:Heribert Bruchhagen
    İyi günler arkadaşlar bu kariyer benim ilk paylaştığım kariyer olucak şimdiden heyecanlıyım

Fm 12'den beri oyunu aralıksız oynuyorum az çok bilgim var eğer eksiklerimi görüp bana bildirirseniz sevinirim örneğin bana personel konusunda yardımcı olabilirsiniz takıma katkı yapıcağını düşündüğünüz oyuncularda olabilir...

Takımımız Şuanlık böyle

Kadromuz bu şekilde arkadaşlar bu arada yaz transfer paketini kullanıyorum birde bir kaç oyuncuyu serbest bıraktım..

Forvetler
    Kadromuz genellikle gençlerden oluşuyor özellikle 3 forvetimizde süper yetenekleri var diyebilirim. vaclav kadleci fm 13 te az almamıştım sanırım sol kanat ve forvet oynuyordu o zamanlar ama bu sefer onu satıcam ben tek forvetli dizilim tercih ettiğim için 2 forvet sezon sonuna kadar bana yetiyor bir aksilik çıkmazsa birini kupada gol kralı birinide ligte gol kralı yapmayı düşünüyorum .
    bu bölge Süper

Ofansif bölge
    Ofansif orta sahada süper bir gencimiz var var fakat sol açıkta biraz sıkıntımız var oraya dorin rotariu yu alabilirim veya sizin bildiğiniz iyi ve ucuz bir oyuncu varsa onuda alabilirim. sağ kanatada bir alternatif alıcam.
    bu bölgeye takviye şart

Orta Saha
    Orta Sahamız çok kötü durumda en az 2 transfer şart belkide 3 bu ligte tutanmamız için orta sahamız kaliteli olmalı zaten sağlam bir tane orta sahamız var.
    bu bölgeye kesinlikle transfer yapılacak

Defans
    Takımın yarısı defans defansa sadece bir sağ bek lazım defansa sadece 4 kişi bırakıcam ordan gelen maaş ve transfer bütçesiyle orta sahaları tamamlarım.
    bu bölgeye bir sağ bek gerek yeterince iyi bir defans hattımız var

Kaleciler
    Yeni kaleciler alınacak 2 kalecimizinde yetenekleri berbat lige bu kalecilerle başlarsak bizi darma duman ederler Bu bölgeyekesinlikle transfer yapılacak

Arkadaşlar bildiğiniz bu bölgelere iyi oyuncular varsa tavsiyelerinizi bekliyorum

Kuralları okudum ve kabul ediyorum...

Onaylanmıştır. Başarılar dilerim . Gecikme için özür dileriz.
    ''Dürüstlük pahalı bir mülktür. Ucuz insanlarda bulunmaz.'' Hz Ömer (ra)
    Ağ ve Sistem Uzmanlığı
    Gerede Rehberi
    Kişisel Web Sitem

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri