1 ile 14 arası toplam 14 sonuç

Konu: Bonservisin Tamamı?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Default Bonservisin Tamamı?

Az önce başıma ilginç bir olay geldi sizinle paylaşmak istiyorum;

Gabriel Barbosa'yı transfer etmek için 3 hafta uğraştım, %60'ı menejerine ait olduğu için PL'de oynatmam için bonservisin tamamını almam gerekiyordu. Olaylar şöyle gelişti;

Görüldüğü üzere, 34m€ bütçem var. Fenerbahçe ile 13.5m€'ya anlaşma sağladım buraya kadar her şey normal. Bonservisin tamamını almayı da kabul ettim. Transfer tamamlandı. %60'ına 26.5m€ istiyor menejer.

Fakat gel gelelim ilginçlik burada başlıyor.

Yeterli kaynak olmadığından transfer iptal oluyor.

%60'ı almayı kabul ettikten sonra bonservisin tamamı Fenerbahçe'ye geçiyor fakat 26.5m€ benim bütçemden çıkıyor. Şu an oyuncunun menejeri belli bir %'ye ait değil. Ben de ailt değilim ama kasadan çıkıp boşa giden 26.5m€ var ortada. Tabir-i caiz ise ''toto'' gibi kaldım ortada.

34-26.5 = 7.5m.

26.5m€ NEREYE GİTTİ !!11BİR1!

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Kalan 7,5'la da alamazsın artık %100 sahip oldukları için en az 50M isterler. Saçma olmuş ben olsam eski save'e dönerim yakın tarih yoksa kariyeri silerim.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

E bunda bir şey yok ki

Kulübe 13,5 milyon Euro, menajere de 26.5m euro vermen gerekiyor. 40 milyon euro ediyor toplamda. Senin transfer bütçende 34 milyon euro olduğu için ücreti karşılayamamışsın ve transferi yapamamışsın. Fakat oyuncunun haklarının yüzde 60'ını satın almışsın. 34-26.5 = 7,5 milyon euro. Co-ownership olmuş yani.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Ama 13,5 ödenecek demiyor ki bütçenin yanında 8,5 ödenecek yazıyor. Toplam 35M ediyor yine 1M yetmiyor ama maaş bütçesini ayarlayarak karşılanmıştır o.

Nesil
    2014

Barbosa'nın Fener'de ne işi var o yaşta ben oraya takıldım esas
    Eğer bu iş bilgisayarla olsaydı Bill Gates Microsoft'u değil, Trabzonspor'u yönetirdi
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by playeray View Post
    Ama 13,5 ödenecek demiyor ki bütçenin yanında 8,5 ödenecek yazıyor. Toplam 35M ediyor yine 1M yetmiyor ama maaş bütçesini ayarlayarak karşılanmıştır o.
    8,5 nakit, kalanı taksitle olabilir.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

kasadan çıkacak para 8.5m€ sonuçta. toplam transfer 35m€ yapıyor. evet transfer gerçekleşmedi itirazım yok bütçe yetmiyor. ama %60'a 26.5m€ ödedim ve %60'ın bana ait olduğunu gösteren hiç bir şey yok ortada bundan bahsediyorum.

Menejere 26.5m€ verip, Fenerbahçe'ye hediye ettim bonservisin tamamını.

Bu arada Barbosa'yı ben almıştım Fenerbahçe'ye.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Sigames forumlarında sormamı ister misin ? Ya da oradan sorabilirsin istersen.
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

yabancı dilim pek iyi değil. durumu anlatabilirsen çok iyi olur benim için. çünkü merak ettim gerçekten.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by nerazzuri View Post
    yabancı dilim pek iyi değil. durumu anlatabilirsen çok iyi olur benim için. çünkü merak ettim gerçekten.
    Yazdım bakalım ne cevap vericekler Save dosyası isteyebilirler. Hazırlasan iyi olur.

Sports Interactive Community
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2010
    Yer
    Kırşehir

Bildiğin bug usta, yedek save varsa ondan devam et. Yoksa da editör felan ayarla ya paranı ekle ya da oyuncuyu takımına getir. Başka bir çözüm yolu yok.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Geri dönüş yaptılar.

Thanks for the feedback and sorry you have encountered this issue.

We will look into recreating this issue. Although this is the first example I have seen of this bug, so it looks to be a rare issue.

Cheers,
    Ben
    Bildirdiğiniz için teşekkürler. Böyle bir sorunla karşı karşıya kaldıgınız için üzgünüz. Bu bug'ı düzeltmek için inceleyeceğiz. Benim ilk kez karşılaştığım bir bug, çok nadir bir bug olması olası.

Teşekkürler.
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

üzgünmüş, peh ! paramı versin çok konuşmasın

şaka bir yana hakkaten yapacak bir şey yok. zaten everton'dan sonra real madrid'in başına geçtim o parayı hiç aramıyorum. fenerbahçe'de gabriel'i psg'ye sattı. iyilik yaptık

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by nerazzuri View Post
    üzgünmüş, peh ! paramı versin çok konuşmasın

şaka bir yana hakkaten yapacak bir şey yok. zaten everton'dan sonra real madrid'in başına geçtim o parayı hiç aramıyorum. fenerbahçe'de gabriel'i psg'ye sattı. iyilik yaptık
    I would suggest checking your club financial accounts screen as I believe what has happened is that although the board have incorrectly reduced your transfer budget the money will no have left your club, if that's the case then the transfer budget might be corrected after a few days/weeks in game time. If the money has left your club then SI will need a save as close to but at least one continue before the confirm transfer news item appears.

Details on providing a copy of your save to SI can be found in the links at the top of the bugs forum.

Demiş birisi de.
    Futbolcu Bilgileri

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri