1 ile 11 arası toplam 11 sonuç

Konu: personel

Default personel

Arkadaşlar personel aramada tanıdığım isimleri yazıyorum fakat çıkmıyor nasıl düzeltebilirim Dünya çağında gözlemcilik bilgi birikimi yaygın diyor

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Oyunu kurarken hangi ülkeleri açtığın da database boyutu da bunu etkiliyor. İngiltere'yi açmazsan bazı İngiliz personelleri göremiyorsun mesela. Yada küçük database kurarsan bir çok şey -personeller, kiralık oyuncular dahil- gözükmüyorlar.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

o ligleri açarsam oyun yavaş ilerliyor başka çözümü var mı

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ne yazık ki başka çözümü yok dostum. Database boyunu büyüterek deneyebilirsin. Ne kadar büyük database o kadar detaylı personel listesi.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri

Ya da Tek Lig Açıp Özel Veritabanıyla da Büyütebilirsin. Misal Sadece Türk Oyuncular, Avrupalı Oyuncular, Güney Amerikalı Oyuncular Gibi...

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2006
    Yer
    06

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Ya da Tek Lig Açıp Özel Veritabanıyla da Büyütebilirsin. Misal Sadece Türk Oyuncular, Avrupalı Oyuncular, Güney Amerikalı Oyuncular Gibi...
    Ben öyle yapıyorum mesela. Kıtaların iyi takımlarındaki oyuncuları gösterecek şekilde açıyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

O da bir çözüm tabii. Kullanıslı oluyor baya.
    Futbolcu Bilgileri

8. Default

Teşekkürler yardımlarınız için ayrıntı düzeyinden geliştirdim oyunda yavaşlamadı

9. Default

Şimdi baktım da Rudi Völler, Corvino yu arattım bulmadı. Ayrıntı düzeyinden detay seviyesini en fazla yaptım fakat bulmuyor ne yapabilirim ?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

En saglıklısı o ligleri seçmek olacaktır.
    Futbolcu Bilgileri

11. Default

Teşekkürler yardımlarınız için

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri