1 ile 15 arası toplam 15 sonuç

Konu: Euro 2016 A Grubu 10. Maç | Türkiye 1 - 0 İzlanda

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Default Euro 2016 A Grubu 10. Maç | Türkiye 1 - 0 İzlanda

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    06

3-1 alır bitiririz grubu

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Ben kazanacağımızı düşünüyorum sosyal medyada da Hollanda&İzlanda birliği gaza getirmiştir milleti.

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Avrupa Şampiyonası'ndayızzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz zzzzzzzzz
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Valla hiç haketmedigimiz bir şekilde direkt gittik turnuvaya şükürler olsun.Dün De Gea devlesti Ukrayna İspanya'yı yenemedi bugun Çek'ler Hollanda'yı ezerek bizi rahatlattı ve rahat hucum şansı bulduk Kazakistan 5 sene sonra deplasmanda kazandı demek ki Türk'ün Türk'ten başka dostu varmıs 85te Kazakistan'da Arda bugun 90da Selçuk ayagınıza saglık tarihimizde ilk defa direkt olarak katılıyoruz Avrupa Şampiyonasına !

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Ben hala şu kazakistan olayını anlamadım Kazakistan bizim grupta sonuncu takımı yenince biz niye en iyi 3. takım olup çıktık ? Aradaki bağlantı ne ?
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Nedvedmania View Post
    Ben hala şu kazakistan olayını anlamadım Kazakistan bizim grupta sonuncu takımı yenince biz niye en iyi 3. takım olup çıktık ? Aradaki bağlantı ne ?
    En iyi 3. hesabı yapılırken grupta sonuncularla oynanan maçlarda alınan puanlar sayılmıyor. Kazakistan sonuncu olsa 6 puanımız gidecekti, Letonya sonuncu oldu 2 puanımız gitti.

Helal olsun be

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by attirson View Post
    Valla hiç haketmedigimiz bir şekilde direkt gittik turnuvaya şükürler olsun.Dün De Gea devlesti Ukrayna İspanya'yı yenemedi bugun Çek'ler Hollanda'yı ezerek bizi rahatlattı ve rahat hucum şansı bulduk Kazakistan 5 sene sonra deplasmanda kazandı demek ki Türk'ün Türk'ten başka dostu varmıs 85te Kazakistan'da Arda bugun 90da Selçuk ayagınıza saglık tarihimizde ilk defa direkt olarak katılıyoruz Avrupa Şampiyonasına !
    Kazaklar Türk zaten. Tam tersi o sözün doğruluğu ortaya çıktı tekrar.

Çek Cumhuriyeti ve İzlanda maçında oynanan futbol iyi değildi ama bir şekilde Allah'ın yardımıyla katıldık şampiyonaya. Katılmak çok güzel olsada oynanan futbol pek umut vermedi ama turnuvaları farklı oynayan bir ülkeyiz umarım yine turnuvada başarılı oluruz.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Quote Originally Posted by OrcunFB View Post
    En iyi 3. hesabı yapılırken grupta sonuncularla oynanan maçlarda alınan puanlar sayılmıyor. Kazakistan sonuncu olsa 6 puanımız gidecekti, Letonya sonuncu oldu 2 puanımız gitti.
    Hıı anladım. Saçma olmuş bence ama işimize yaradıysa no problem
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Nedvedmania View Post
    Hıı anladım. Saçma olmuş bence ama işimize yaradıysa no problem
    I Grubu'nda 5 takım olduğu için böyle sanırım emin değilim.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Benim hiç ümidim yoktu ama nasıl becerdin hemde hollandayı bile yolladık inanamıyorum. Bence son maçlarda terim hep bir iskelet kadro kullanıyo oyuncular eskisi gibi ilk kez sahada tanışmıyorlar aksine birbirlerini tanıyorlar ve ne yapıp edip maç alabiliyorlar

Nesil
    2014

Finalllerden ziyade İzlanda, Hollanda ve Çek'lere 3'ünü bir arada yendiğimiz için daha mutlu oldum. Yani Türk'ün Türk'ten başka dostu yoktur demişler ne kadar doğru olduğunu dün gece gördük.

Gökhan Töre'ye de bir parantez açmak gerekirse umarım. 4-5 maç ceza alır. Finallerde oynayamaz. Her zaman söylüyorum. Bu adamda Milli Ruh yok.
    Last edited by LaigLeNoiR : 15.Ekim.2015 at 08:26 Reason: argo kelime kullanımı
    Eğer bu iş bilgisayarla olsaydı Bill Gates Microsoft'u değil, Trabzonspor'u yönetirdi
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2006
    Yer
    06

Belki kulüpçülük yapıyor diye düşünebilirsiniz ama ilginç bir benzerliği paylaşmak istiyorum, Galatasaray'a 2007-2008 sezonunda şampiyonluğu getiren sezon boyunca son dakikalarda attığı kritik gollerdi hatırlayanlar bilir. Bu alışkanlık nasıl ki Euro 2008'deki Milli Takım'a da yansıdı, Euro 2016 elemelerindeki Milli takım da kapanış maçlarını geçen sezonki Galatasaray gibi yaptı. Kötü başladığı ve neredeyse hiç şans verilmediği bir sezonu /elemeyi gol yemeden yapmış olduğu galibiyet serisi (3-0 /2-0 /1-0 ) ile bitirdi. Bana çok ilginç geldi. Ligimizdeki şampiyonun karakteristik özelliği Milli Takım'a bazen olduğu gibi yansıyabiliyor demek ki.

Nesil
    2014

Quote Originally Posted by aytekin79 View Post
    Belki kulüpçülük yapıyor diye düşünebilirsiniz ama ilginç bir benzerliği paylaşmak istiyorum, Galatasaray'a 2007-2008 sezonunda şampiyonluğu getiren sezon boyunca son dakikalarda attığı kritik gollerdi hatırlayanlar bilir. Bu alışkanlık nasıl ki Euro 2008'deki Milli Takım'a da yansıdı, Euro 2016 elemelerindeki Milli takım da kapanış maçlarını geçen sezonki Galatasaray gibi yaptı. Kötü başladığı ve neredeyse hiç şans verilmediği bir sezonu /elemeyi gol yemeden yapmış olduğu galibiyet serisi (3-0 /2-0 /1-0 ) ile bitirdi. Bana çok ilginç geldi. Ligimizdeki şampiyonun karakteristik özelliği Milli Takım'a bazen olduğu gibi yansıyabiliyor demek ki.
    Vay arkadaş hepi topu 2 tane GS'li var 2 kişi tüm takımın karakterini değiştirecek
    Last edited by Barak : 15.Ekim.2015 at 10:31
    Eğer bu iş bilgisayarla olsaydı Bill Gates Microsoft'u değil, Trabzonspor'u yönetirdi
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri