Sayfa 4 / 5 İlkİlk ... 2345 SonSon
91 ile 120 arası toplam 142 sonuç

Konu: Football Manager 2016 | Galatasaray

Galatasaray ile taktik tutturabilen var mı? Sezon 1 de kullandığım taktik şuanda iş yapmaz oldu. Düzgün bir taktikte tutturamıyorum. ilk sezon 60 gol atan burak yılmaz'dan 2. sezon eser yok. Güzel taktik önerisi verebilecek var mı?

alt yapı sorumlusu ve futbol direktörü önerileriniz var mı ?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by kingjack View Post
    alt yapı sorumlusu ve futbol direktörü önerileriniz var mı ?
    Geçen seride Thomas Albeck ve Favini vazgeçilmezimdi. Bakabilirsiniz tekrar.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Quote Originally Posted by Nocna Mora View Post
    Geçen seride Thomas Albeck ve Favini vazgeçilmezimdi. Bakabilirsiniz tekrar.
    albeck hoffenemda gelmiyor favini çıkmadı oyunda

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by kingjack View Post
    albeck hoffenemda gelmiyor favini çıkmadı oyunda
    Cantarelle, Pracidelli, Phil Cannon aklıma ilk gelenler.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Quote Originally Posted by Saul17 View Post
    Bana sordun sanırım. AMC değil OK(H) oynatıyorum. İlk sezonu yanlış hatırlamıyorsam 8 gol 8 asist gibi bir performansla geçti.
    Evet size sormuştum, teşekkür ederim yanıt için. Ortasahada oynadıysa güzelmiş istatistikleri.

Quote Originally Posted by Nocna Mora View Post
    Cantarelle, Pracidelli, Phil Cannon aklıma ilk gelenler.
    2015 teki isimlerle çözdüm nerlinger ve phil cannonu aldım ama ilerde bu dediklerine bakacam teşekkürler

Oynayan arkadaşlar Sinan gümüş, Jasan Danayer, Cenk Gönen profillerini paylaşırmısınız ?

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by cilqin View Post
    Oynayan arkadaşlar Sinan gümüş, Jasan Danayer, Cenk Gönen profillerini paylaşırmısınız ?
    http://dosya.turksportal.net/research/OyuncuProfil/

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Güncellemeden sonra (tam sürümden sonra) Grosskreutz'u Ocak ayına kadar oynatamıyorsunuz. Belki yazan olmuştur, özür dilerim. Ayrıca eğer iyi bir sezon geçirirseniz sezon sonunda çok rahat 14 M € satabiliyorsunuz. Alt bilgi; gittiği takımda fiyatı birden 25 M € oluyor buda Türkiye Liginin nekadar süşük olduğunu gösteriyor maalesef

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kariyerinde ilerlemiş arkadaşlar varsa Sinan Gümüş'ün 2017 ve sonrası profillerini paylaşabilir mi ?

Dursun başkan sağ olsun her şeyi kabul ediyor maddi imkanlar içerisinde ama Pilot kulüp konusunda işkence çektiriyor adama. Kiralık adam göndermek için kulüp aramayı hiç bir şartta kabul etmiyor zaten. Ötekilerde de kabul ettirsek bile bir şekilde 2 hafta sonra yok bulamadık, anlaşamadık diye dönüyor. Var olan pilot kulüpler de bir işe yaramıyor zaten ne oyuncu gönderebiliyorsun birine ne de bir artı kattıkları kategorileri olmuyor.

Quote Originally Posted by sentugo View Post
    Peki şimdi maçlarda oynamazsa profilin uygun olup olmadığına nasıl karar verilecek? Çok zor bir durum, aynı mı kalmalı yoksa düşürülmeli mi? Sonuçta çok da tanınmıyor...

Bir de Galatasaray'ı yönetmiyorum ama maaşı düşük genç Kaleci önerisinde bulunabilir misiniz? Transfer bütçem var...
    Kaleci yerli mi yabancı mı olacak? Yabancı oluyorsa Dragowski var yıllık 1m$ a imza atıyor ve 8-9m$ a alırsın. Lig maçlarında onu, CL maçlarında Muslerayı oynatarak kullanıyorum.

Jemin profili iyi gözüküyor olabilir de benim oyunda çok da etkili olmuyor gibi geldi açıkcası. Belki de benim taktikle alakalı ama verim alamıyorum diye oynatmıyordum. Mutsuzluk yapmasın diye de devre arasında Trabzona kiraladım. Orada oynuyor ama yine öyle ahım şahım bir oynayışı yok hani.

Nesil
    2003

beyler merhaba.takımdaki oyunculardan hangi rollerde en iyi verim aldınız?özellikle selcuk burak ve poldi ve deneyen varsa zivkovic??

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by ugurayz View Post
    beyler merhaba.takımdaki oyunculardan hangi rollerde en iyi verim aldınız?özellikle selcuk burak ve poldi ve deneyen varsa zivkovic??
    Poldi'den bir türlü istediğimi alamadım. Selçuk defansif orta sahada DOK Savunma oynuyordu fena değildi. Sonra Melo'yu aldım o orada daha iyi oynadı. Selçuk'u OK Destek olarak Sneijder'le değişmeli oynatıyorum orta sahada. Zivkovic'i ise sağ kanada İçe Kat Eden Oyuncu Hücum yapınca çılgın şeyler yapıyor. Burak ise Yaratıcı Forvet. Başka hiçbir rolde görünmedi ortalıkta.

Podolski'yi şuana kadar ST, OOSL, OOSĞ ve OOSM oynattım. Hepsinde de verim aldım. Bence oyundan oyuna farkediyor. Form durumları, takım taktiği vs.

Spoiler: Poldi 

Last edited by Saul17 : 21.Kasım.2015 at 12:20

Finansal durumumuz gayet iyi olmasına rağmen (Dursun başkan Sneijder, Muslera ve takıma ucuza aldığım iki kanat oyuncusunu satıp sağlam para yaptı) 2. sezonumda hiç bir isteğimi kabul etmiyor Dursun başkan. Seçimlere 1 yıl var, oyunda gün sayıyorum seçimler gelse de gitse diye şu anda.

Nesil
    2007

Junior Hagi

Quote Originally Posted by Saul17 View Post
    Podolski'yi şuana kadar ST, OOSL, OOSĞ ve OOSM oynattım. Hepsinde de verim aldım. Bence oyundan oyuna farkediyor. Form durumları, takım taktiği vs.

Spoiler: Poldi 

hocam oos de hangi rolü verdin poldi ye? cosmus mubarek

[MENTION=229969]ugurayz[/MENTION], Kanat Oyuncusu ve Çalışkan Kanat Oyuncusu oynatıyorum. Görev olarak da "Destek" görevi verdim.

dostlar podolski AMR (OOS) içe kateden olarak belirleyin yardırır . Benden 1. sezon sonu liverpool 17 m dolara aldı . düşünmeden sattım . Yerine bruma yı oynatırım diye . 2 hazırlık maçı oynattım brumayı real madrid 30 m dolar bastı başkan hemen kabul etti kaldıkmı sol açıksız . Neyse ki meksikalı bi adam buldum lozano diye o kanadı toparladı yer yer sneideri de orada oynatıyorum . Bu arada iver fossum düşünmeden alın ortashaya ilaç . origi yi kiralayın 2 yıllık tamamdır . zivkovic Allahın emri muhakkak alın . Onun yedeği cengiz ünder var altınordu iş yapar . Alex telles dönünce iyi oynuyor kaçırmayın . birde sağ bek e BORJA San emeterio diye bi adam var onu alın ara sıra oynatın gelişsin

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Selçuk İnan'ı MC - Serbest Oyun Kurucu oynatıyorum. Gayet verimli. Her maç skora katkı yapıyor. 1 sezon denedim ve performansından çok memnunum, isterseniz bu şşekilde deneyebilirsiniz. Yorumlarınızı da yazarsanız çok memnun olurum.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Ayrıca Altınordu'dan Cengiz Ünder'i bende kesinlikle öneririm. İlk sezon oynatamam derseniz ki, yedek bekletmesin kesin kiralayın... Ama kiralık kontrata şart koşun, As takım hatta Kilit oyuncu olarak. Genellikle STSL'de Eskişehir veya Kasımpaşa garanti kiralıyor. Faydasını görürsünüz.

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

GS ile kariyere başladım. Muslera ve Podolski uzun süreli sakatlandı. Umut'u yollamıştım. Tek forvet kalınca Roger'i kiraladım. Oliver ve Guedes'i kiraladım. 10 maç oynadım ve sadece 1 galibiyet aldım. Bende mi sorun var? Klasik 4-4-2 ve 4-2-3-1 iki taktiğim var, ofansif de oynamıyorum ama malesef sonuç bu. Rastgele kadro ile çıksam, oyuna hiç müdahale etmesem GS yine maçların yarısını kazanırdı. Bir tuhaflık var. Sizin kariyerlerinizi görüyorum da kimse sorun yaşamamış.

Nesil
    2007

Quote Originally Posted by Flawless Victory View Post
    GS ile kariyere başladım. Muslera ve Podolski uzun süreli sakatlandı. Umut'u yollamıştım. Tek forvet kalınca Roger'i kiraladım. Oliver ve Guedes'i kiraladım. 10 maç oynadım ve sadece 1 galibiyet aldım. Bende mi sorun var? Klasik 4-4-2 ve 4-2-3-1 iki taktiğim var, ofansif de oynamıyorum ama malesef sonuç bu. Rastgele kadro ile çıksam, oyuna hiç müdahale etmesem GS yine maçların yarısını kazanırdı. Bir tuhaflık var. Sizin kariyerlerinizi görüyorum da kimse sorun yaşamamış.
    Aynı sorun bir bakıma bende de var. Birden çok diziliş denediğim halde istediğim defansif etkiyi oluşturamadım. İstediğim defansif etkiyi bırakın defansif etki denen bir şey yok

Taktik tartışma platformunda da paylaşmıştım; http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=124488

3 sezon bitti bende. Para gani, transfer yapma konusunda hiçbir sıkıntım yok ama kadroda geliştirebileceğim bir bölge dahi kalmadı. Ancak yine de Avrupa'da başarı yok. 4. sezonun başında da büyük takımlarla 3-4 maç yaptım; beraberliğim dahi yok. Anlamadım gitti problem nerede. Türkiye'yi domine ettim artık da kadro kalitesiyle o da. Avrupa'da Basel, Lazio gibi takımlara bile eleniyorum.

Quote Originally Posted by Gncl1905 View Post
    Aynı sorun bir bakıma bende de var. Birden çok diziliş denediğim halde istediğim defansif etkiyi oluşturamadım. İstediğim defansif etkiyi bırakın defansif etki denen bir şey yok

Taktik tartışma platformunda da paylaşmıştım; http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=124488

3 sezon bitti bende. Para gani, transfer yapma konusunda hiçbir sıkıntım yok ama kadroda geliştirebileceğim bir bölge dahi kalmadı. Ancak yine de Avrupa'da başarı yok. 4. sezonun başında da büyük takımlarla 3-4 maç yaptım; beraberliğim dahi yok. Anlamadım gitti problem nerede. Türkiye'yi domine ettim artık da kadro kalitesiyle o da. Avrupa'da Basel, Lazio gibi takımlara bile eleniyorum.
    hocam rotasyon oyuncularınıa iyi seçip 3 kulavarda rotasyon yaparsan hepsinde başarı gelebilir . fakat rotasyonsuz bütün kulvarlarda başarılı olmak imkansız . Mesela bir 11 ve taktik belirle o taktik ve 11 le avrupa maçlarına çık . Lig maçlarına ayrı belirle . Kupa maçlarına ayrı belirle . Yedekte bekleyen oyuncularının maç kondüsyonu düşmemesi için fit olana kadar 21 yaş altında oyna de (45 dakka)

Arkadaşlar demo oyun da oynamıyorum ama yönetim ilk sezon devre arasına girerken 22.5 milyon euro transfer bütçesi verdi. Ben mi birşey yaptım yoksa normal mi ?
    Bir de 2. sezon için sağ ve solbek ile forvet önerisi yapabilir misiniz ?

Forvet Jonathan Calleri. Çok sağlam golcü. 6m$ a alırsın.
    Sol bekte Emre Taşdemir veya Atila Turan.
    Sağ bek içinse Dortmunddan ikna edebilirsen Felix Passlack yoksa Borja San Emeterio. Borja biraz hırçın bir oyuncu ama kırmızı kartlar ve penaltı yaptırır ara ara.

Nesil
    2006
    Yer
    06

Quote Originally Posted by zazanas View Post
    Arkadaşlar demo oyun da oynamıyorum ama yönetim ilk sezon devre arasına girerken 22.5 milyon euro transfer bütçesi verdi. Ben mi birşey yaptım yoksa normal mi ?
    Bir de 2. sezon için sağ ve solbek ile forvet önerisi yapabilir misiniz ?
    İlk sezon arası normal o para. Sıkıntı yok yani.

Sayfa 4 / 5 İlkİlk ... 2345 SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri