Sayfa 5 / 5 İlkİlk ... 345
121 ile 142 arası toplam 142 sonuç

Konu: Football Manager 2016 | Galatasaray

Kaleye Rajkovic'i alın kafanız rahat etsin. Onca yıldır oynuyorum bu oyunu bu kadar iyi bir kalecim olmamıştı. Sezon sonu içinse Carrillo'yu ara dönemde bedavaya kapın , sezon başında da kanata Guedes kiralanabilir bende 20 gol 10 12 de asist yapmıştı.

Sabri emekli olmayı düşünüyor mu arkadaşlar, veya yeni sözleşme mi istiyor?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Kariyere başladığımda oyuncu alıp satarım, herkesi keserim diyordum fakat vazgeçip as kadroyu korumaya karar verdim. Zaten pek te bütçe yok.
    2. sezon ortasındayım şu an, ilk sezondan bahsedeyim;

--------------------Muslera----------------------

Grosskreutz-----Chedjou----Subotic--------Carole

-------------Selçuk--------Besic-----------------

Dongou------------Sneijder---------------Podolski

--------------------Burak------------------------

Yedekler: Cenk, Koray, Denayer, Oliver, Muhammed Demirci, Yasin, Emre Çolak

Genel olarak bu kadro ile oynadım, Denayer ilk yarıda her maç ilk 11 oynarken, ikinci devre sakatlınınca kiralık olarak klübü tarafından gönderilmek istenen Subotic ile 6 aylık sözleşme imzaladık.
    Ligde açık ara önde, CL den Uefa'ya elendik. Şubat ayı geldiğinde Uefa da ilk turda elenirken, ligde ise puan kayıpları başladı, üstüne sakatlıklar gelince maalesf ligi Fenerbahçe'nin 2 puan arkasında 2. kapadık.

Bu futbolcuları denemek isteyenler için oyuncuları performansını biraz belirteyim.

Chedjou 4 gol 1 kırmızı kart
    Semih 1 gol 1 kırmızı kart
    Grosskreutz 2 gol 9 asist
    Carole 1 gol 7 asist
    Selçuk 4 gol 9 asist
    Besic 1 gol 6 kırmızı kart
    Podolski 16 gol 11 asist
    Dongou 7 gol 12 asist
    Sneijder 11 gol 19 asist
    Burak 22 gol 9 asist

Sezon sonu transfer harekatı

Gönderilen:

Fernando Muslera, Chedjou, Carole, Selçuk İnan, Yasin Öztekin, Jose Rodriguez, Podolski, Burak Yılmaz, Emre Çolak, Hakan Balta, Tarık Çamdal, Sabri Sarıoğlu, Hamit Altıntop, Bilal Kısa, Jem Karacan, Kevin Grosskreutz, Olcan Adın, Umut Bulut, Sinan Gümüş

Herkesi gönderdikten sonra yerlerine aşağıdaki futbolcuları aldım.

Denayer(Kiralık), Alex Telles(Geri Döndü), Rulli(Serbest), Gaston Gil Romero, Lucas Romero, Halilovic(Kiralık), Dongou(Serbest), Hatem Ben Harfa(Serbest), Adem Ljaic(Serbest), Bruma(Geri Döndü), Yuri Mamute, Kaan Ayhan(Kiralık), Mehmet Ekici, Bryan Dabo(Serbest), Borek Dockal, İsmail Köybaşı(Serbest)

Kadromuz ise şu şekilde oluşuyor:

--------------------Rulli----------------------

Dabo---------Semih---Denayer-------Alex Telles

-------------Romero--------Gaston Gil----------

Ben Harfa------------Dockal--------------Bruma

--------------------Mamute--------------------

Yedekler: Cenk, Koray, Kaan Ayhan, Mehmet Ekici, Dongou, Ljaic, Muhammet Demir

Devre arasına kadar istatistikler,

Semih 0 gol
    Denayer 2 gol 1 asist
    Dabo 2 gol 3 asist
    Alex Telles 1 gol 6 assist
    Romero 2 gol 2 asist
    Gaston Gil 1 gol 1 asist
    Ben Harfa 9 gol 8 asist
    Dockal 5 gol 6 asist
    Bruma 3 gol 11 asist
    Mamute 11 gol 8 asist

Ligde, ilk yarıyı 6 puan önde kapatırken, şampiyonlar ligi ön elemesinde Dortmund gelmesi sebebi ile Avrupa ligine katılmıştık. Bu gruplarda St.Etienne ile beraber Feyenoord'un da olduğu gruptan çıktık. Bir sonraki rakibimizi Şubat ayında ağırlayacağız. Rakip Zenit.

Bakalım neler olacak.
    Devre arası transfer çalışmalarız da bu dönemde başlıyor.

besic her kariyerde çok kırmızı kart görüyor zaten de bi sezonda 6 kırmızı kart abartmış biraz sende

bi de ben arfa'nın kontratı paylaşır mısın ? kaç para alıyor yılda merak ettim.

Nesil
    2006
    Yer
    06

Böyle bir lig yarışı yok .Karşımda sanki bilgisayar değil de online oyuncu varmış kadar eğlenceli gidiyor

Not: Yediğimiz gol sayısına dikkat

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Ketchaup View Post
    besic her kariyerde çok kırmızı kart görüyor zaten de bi sezonda 6 kırmızı kart abartmış biraz sende

bi de ben arfa'nın kontratı paylaşır mısın ? kaç para alıyor yılda merak ettim.

Beyler AMC alacağım da çok kararsız kaldım ;

Sizce hangisi ??

Ziyech oynamadı mı (sakatlıktan ötürü çıkar çıkmaz) niye oynamıyorum diye şikayet eden biri. Betada kendisini almış ve sıkıntı yaşamıştım. Zaten Premier ligden de teklif gelince beni satacaksın diye de diretmişti.

Özeliklerde de Paul daha hoşuma durdu ayrıca.

@elensar77 fazla ödemiyomuşsun. ben lille'e getirmeye çalıştım 3m euro istedi senelik
    [MENTION=190419]SauL[/MENTION] de paul'u al hocam. themanticors'un dediği gibi ziyech bela

kardeşim amc olarak istiyosan ziyech ten uzak dur de paul senin istediğn

Nesil
    2006
    Yer
    06

2. sezonun Kasım ayında Dursun başkan kapımı çaldı. Para dedi senin için de önemli mi ,dedim tabi başkan olmaz mı
    Sonuçta 45 milyon euro akıttı kulübe. He şunu da söylemem lazım 2. sezonun transfer döneminde kulübe iyi para kazandırdım. Belki de ondandır. Sizde de oldu mu benzer olay ?

[MENTION=40794]aytekin79[/MENTION], bana 65m avro verdi aynı şekilde

Nesil
    2006
    Yer
    06

Quote Originally Posted by Saul17 View Post
    [MENTION=40794]aytekin79[/MENTION], bana 65m avro verdi aynı şekilde
    Sana kulübü vermişler yahu

Transfer bütçesi konusunda bana danışmadan sattığı adamlarımın parasını bana bırakmak dışında ekstra bütçe vermedi. Antreman ve Alt yapı tesisleri iyileştirmelerinde de sıkıntı yaşatmadı ama ekstra antrenör hayatta kabul etmiyordu. Yatırım konusunda Dursun başkan bana Altyapı Antrenörlüğü bütçesine yatırım yapmak istediydi ilginç bir şekilde. Seçimden sonra gelen regen başkan daha uyumlu çıktı benle. Antrenör konusunda sıkıntı yaşatmıyor Dursun gibi.

Dipnot: Yerli savunmacı arayan varsa Atınç Nukan inanılmaz oynuyor, bence oyundaki en iyi yerli savunmacı. Semih verim vermeyip ondan alınca, Semihi sattırdı bana hani.

Nesil
    2007

3. sezonu bitirdim, 4.'nün yarısına doğru geliyorum. Transfer bütçem şu anda +100 MN Euro. D. Özbek gitti bende. Toplamda da 3'er kez antrenman ve altyapı tesislerini geliştirdim. Sanırım her sezon için bir hak veriyor. Kulüpte o kadar para olmasına rağmen yine de tesis geliştirme seçeneği çıkmıyor aynı sezon içinde.

Güncelleme ile dizginleyecekler büyük ihtimal. Yoksa 10 sene oynarsak en zengin 10 kulüp arasına girer bu takım rahat. Tabi 10 sene boyunca başarılı ve istikrarlı olmak şartıyla.

Altınordu dan alıp alt yapıda 2 senedir yetiştirdiğim adam 21YA maçında 7 gol attı.

2 yıl daha genç takımlarda yetişsin sonra sağlam bir Türk forvetim olacak galiba.

hocam normal zaten böyle olması , şuanda galatasaray 10 sene ŞL de en az yarı final ligtede 10 sene şampiyon olsun zengin olur dimi bir de oyuncu satışmalı var tabi . bizim maldonadolar senin yaptığın gibi adamı 5 m a alıp 20 ye satmıyor . 20 ye alıp bedavaya gönderiyor

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

İlk sezon sabırla kadro kurarsan ikinci sezondan itibaren her sene çok güzel transfer bütçesi alabiliyorsun. Hele ki 2-3 tane adam satarsan 40m€ en az bütçe geliyor.

5. sezona geçtim, dünya yıldızı olmasa da bir çok yıldız oyuncuyu alabiliyorum, bütçem çok iyi.
    Her sezon şampiyon oldum fakat avrupada bir türlü başarı sağlayamadım.
    Bu sezon sonu itifamı verdim, yeni takımlara yelken açacam.

Quote Originally Posted by Saul17 View Post
    Beyler AMC alacağım da çok kararsız kaldım ;

Sizce hangisi ??
    ziyech edn uzakdur rogrigo iyidir ziyech hem kendi karıyerimde aldım hemde bir defasında arsenal aldı dikiş tutmuyor bir türlü adamda

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Rodrigo daha iyi gözüküyor. Daha önce denemedim bu oyuncuları

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nesil
    2006
    Yer
    06

Sabri'yi sakın satmayın aman diyim Forumda paylaştığım taktikte kanat bek mevkisinde çok yönlü bek olarak oynattım , sonuç gerçekten muhteşem.
    İlk sene sözleşmesi bittikten sonra sözleşme imzaladım yol + ssk sını yatırıyorum sadece

Asist sayısına dikkat

Bu da 3. sezon sonunda Sinan Gümüş performansı

Sayfa 5 / 5 İlkİlk ... 345

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri