Sayfa 1 / 5 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 142 sonuç

Konu: Football Manager 2016 | Galatasaray

Nesil
    2006
    Yer
    06

Default Football Manager 2016 | Galatasaray

Merhaba

Galatasaray için taktik - teknik paylaşımları buradan yapabiliriz arkadaşlar .

Takımda 5 tane kaleci antrenörü olması normal mi acaba. Sitede 3 tane var as kadro için.
    ''Dürüstlük pahalı bir mülktür. Ucuz insanlarda bulunmaz.'' Hz Ömer (ra)
    Ağ ve Sistem Uzmanlığı
    Gerede Rehberi
    Kişisel Web Sitem

Nesil
    2003

Ömer abi Batuhan Ergün AMC olarak girilmis oyuna oysa kendisi DM/MC

Nesil
    2006
    Yer
    06

Galatasaray'ın sezona az sayıda yabancı oyuncu ile girmesi biz FM cilerin işine gelecek bu seride. Kafamıza göre rahat rahat doldurabiliriz demek istediğim

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by ultraslanbe View Post
    Ömer abi Batuhan Ergün AMC olarak girilmis oyuna oysa kendisi DM/MC
    Not ettim. Tesekkurler.

Quote Originally Posted by aytekin79 View Post
    Galatasaray'ın sezona az sayıda yabancı oyuncu ile girmesi biz FM cilerin işine gelecek bu seride. Kafamıza göre rahat rahat doldurabiliriz demek istediğim
    Aynen öyle Aytekin abi genc yetenekler alip rotasyonda kullanabiliriz rahat rahat pisir-sat ile kulubu de maddi olarak rahatlatabiliriz

Nesil
    2013
    Yer
    Uzaydan

iyi gitmeniz halinde Dursun bey 28 m bütçe veriyor devre arasına doğru

Arkadaşlar Kevin normalde Ocak ayına kadar oynamaması gerekmiyor mu. ? Sorun çözülmüş müydü. Ben mi yanlış hatırlıyorum.
    ''Dürüstlük pahalı bir mülktür. Ucuz insanlarda bulunmaz.'' Hz Ömer (ra)
    Ağ ve Sistem Uzmanlığı
    Gerede Rehberi
    Kişisel Web Sitem

Nesil
    2006
    Yer
    06

Quote Originally Posted by krasafcik View Post
    Arkadaşlar Kevin normalde Ocak ayına kadar oynamaması gerekmiyor mu. ? Sorun çözülmüş müydü. Ben mi yanlış hatırlıyorum.
    Yok hocam oynayamaması lazım fakat oyunda oynuyor ,çaktırma !

Nesil
    2006
    Yer
    06

Wonderkid Jason Denayer

Nesil
    2006
    Yer
    06

Aralık ayının başında Dursun başkan 33 milyon euro getiriyor kulübe , enteresan

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Bir tavsiye olarak; Olcan' ı sol bekte kullanabilirsiniz. FM15'te Caner nasılsa, aynı şekilde otoban yapıyor sol koridoru
    Football is simple,but Football Manager is not

Henüz Galatasaray ile kariyere başlamadım ama bu çok güzel bir haber. Kadroda pek yabancı da yok. Devre arası ya da sene sonu müthiş bir takım çıkartılır.

Nesil
    2003

Aralık ayının başında Dursun başkan 33 milyon euro getiriyor kulübe , enteresan
    Oyunun hatasi. Beta'dan sonra goremeyeceksiniz.

Nesil
    2006
    Yer
    06

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Tüm kulüplerde mi durum böyle ?

Ben hemen faydalanayim ozaman abi

Nesil
    2003

Tüm kulüplerde mi durum böyle ?
    Hayir. Sadece Galatasaray. Deloitte raporuna bakip, konuyu tam olarak anlamayan bir SI calisani yanlis bir rakam girmis ve bu Galatasaray'in sponsorluk gelirlerinin bir hayli yuksek cikmasina neden olmus.

Nesil
    2006
    Yer
    06

Hayir. Sadece Galatasaray. Deloitte raporuna bakip, konuyu tam olarak anlamayan bir SI calisani yanlis bir rakam girmis ve bu Galatasaray'in sponsorluk gelirlerinin bir hayli yuksek cikmasina neden olmus.
    Siz sponsorluk geliri yüksek diyince kontrol etmek aklıma geldi Hakikaten ne yüksekmiş öyle abooo Bozmayalım bence ne güzel işte

Nesil
    2006
    Yer
    06

Galatasaray üzerinde denediğim bir taktiğim var , geçen sene forumda paylaştığım taktikte ufak tefek değişiklikler ile gayet iyi gidiyor takım.

Galatasaray üzerinde denediğim bir taktiğim var , geçen sene forumda paylaştığım taktikte ufak tefek değişiklikler ile gayet iyi gidiyor takım.
    Podolski, Denayer, Carole ve Jose en çok verim aldığım adamlar oldu. Daha sezonun başı olmasına rağmen takımı iyi kurduk. Tek sıkıntı Wesley'den verim alamıyorum. 4-2-3-1 oynuyor takım fakat Wes çok etkisiz..

Dipnot olarak, Jem Karacan ve Bilal Kısa da harika rotasyon oyuncuları oluyor.

Nesil
    2006
    Yer
    06

Burak ve Poldi çok iyi fakat ikisi de 3 ay sakatlandı ikinci yarı. Denayer de gidici diye oynatmıyorum 1 senelik adama yatırım yapmaya gerek yok oyunda. Wesley'i sezon başında okuttum. Yerine o bölgeye genç oyuncu bulurum ayrıca yüksek maaştan da kurtarırım takımı diye düşündüm. Wesley'e alternatif olarak Niko Kranjcar kiraladım canavar gibi de oynuyor ayrıca Angel Correa kiraladım rotasyonda başarılı. Yasin de verimli onu da unutmamak gerek.

Burak ve Poldi çok iyi fakat ikisi de 3 ay sakatlandı ikinci yarı. Denayer de gidici diye oynatmıyorum 1 senelik adama yatırım yapmaya gerek yok oyunda. Wesley'i sezon başında okuttum. Yerine o bölgeye genç oyuncu bulurum ayrıca yüksek maaştan da kurtarırım takımı diye düşündüm. Wesley'e alternatif olarak Niko Kranjcar kiraladım canavar gibi de oynuyor ayrıca Angel Correa kiraladım rotasyonda başarılı. Yasin de verimli onu da unutmamak gerek.
    benim transferler böyle

Denayer'i devre arasında başgan bütçe verince almaya çalışacağım.

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

[MENTION=301009]Saul17[/MENTION] Sneijder gol atıp - asist yapana kadar 6.5 - 6.4 ile oynuyor. Bu sene böyle mi bilmiyorum ama çok şut çekiyor ve bu şutlarda gol bulamayınca sürekli puanı düşüyor. Ancak 30 metreden 90 a takınca 8.0 i buluyor hemen

Quote Originally Posted by Corpus View Post
    @Saul17 Sneijder gol atıp - asist yapana kadar 6.5 - 6.4 ile oynuyor. Bu sene böyle mi bilmiyorum ama çok şut çekiyor ve bu şutlarda gol bulamayınca sürekli puanı düşüyor. Ancak 30 metreden 90 a takınca 8.0 i buluyor hemen
    Bende tam tersi şut çekmiyor adam, frikikleri de ona verdim ama dağa taşa vuruyor. Çok ilginç gerçekten.

Bu arada Rafhael Lucas yeni favori forvetim oldu. Agüero'ya çok benziyor

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

[MENTION=40794]aytekin79[/MENTION] ' da olduğu gibi bende de Poldi ve Burak 3 ay sakatlandılar. Bu bir tesadüf mü yoksa bu oyuncular kırılgan mı yapıldılar orasını bilmiyorum.

Nesil
    2010
    Yer
    Eskişehir

2016 model Galatasaray ile çıldırıyoruz

Lorenzo Insigne geldi, hoş geldi

Nesil
    2006
    Yer
    06

Betadaki Galatasaray'ın tadını çıkarmayı unutmayın arkadaşlar. PSG yönetimi el atmış gibi hey maşallah.

Sürekli taktik denemeleri yaptığım ilk Galatasaray kariyerimde 70 puan sınırında şampiyon oldum ama çok keyif aldığımı söyleyebilirim. Herkesin herkesi yenebildiği bir lig yarışı oldu. Birden fazla kulvarda yarışmak da ligi domine etmeyi zorlaştırdı.

Sayfa 1 / 5 123 ... SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri