Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
31 ile 60 arası toplam 107 sonuç

Konu: Oyun İçerisinde Karşılaştığınız İlginç ve Komik Olaylar

Nesil
    2006
    Yer
    Yozgat

Bir türlü doğru başlığı bulamadım, buraya yazayım derdimi. Yeni nesil oyunları pek oynamadığım için "antrenör arama" kısmını bulamadım. Başantrenörüm Akhisar'a hoca oldu, baş antrenör lazım.

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

Quote Originally Posted by garydelgadov View Post
    Bir türlü doğru başlığı bulamadım, buraya yazayım derdimi. Yeni nesil oyunları pek oynamadığım için "antrenör arama" kısmını bulamadım. Başantrenörüm Akhisar'a hoca oldu, baş antrenör lazım.
    işine yarar umarım...

Nesil
    2006
    Yer
    Yozgat

Bayağı aradım bulmak için, teşekkür ederim yine de.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

2.sezonda bjk küme düştü ertugrul saglamla hemde lig sonuncusu olarak o kadro nası bu hale geldi anlamadım

Nesil
    2006
    Yer
    Yozgat

Yahu bu avrupa ligi oyuncu kaydındaki saçmasapan kuralları aşmanın bir yolu yok mudur? 21 yaşına kadar Türkiye'de oynamış 7 oyuncu kuralı kadar aptalca bir şey olamaz herhalde. Beşiktaş malum Almancı kaynıyor, kayıt yapamıyorum.

ben de uyanıklık ediip 16- 17 yaşında memlekee getirim yabancı oyuncuyu. umarım faydası olur.

7. Default

Demin benden yıllık 2 milyon maaş + 1 milyo imza parası + 750 bin temsilci ücreti isteyen oyuncunun benden daha kötü ve aynı ligdeki takıma
    Yıllık 425 bin maaş + 32 bin imza parasına imza atması?
    Benden maç başına 8 bin isterken diğer takımla maç başına 1 bine anlaşması?
    Ben de kilit oyuncu olarak anlaşıyorum diğer takımda öyle imzalamış.
    Ekstra hiç bir şey yok.
    Oyuncuyu salı günü almadım çarşamba gününe böyle imza attı oyunda.

Oyunun şu huyundan nefret ediyorum ya nefret.

Ayrıca başka bir oyuncudan bahsediyorum. 20 milyona bana satmadığı adamı 5 gün sonra 3.2 milyona satıyor takımı. Gel de sövme.

Quote Originally Posted by SahteFWRasit View Post
    Demin benden yıllık 2 milyon maaş + 1 milyo imza parası + 750 bin temsilci ücreti isteyen oyuncunun benden daha kötü ve aynı ligdeki takıma
    Yıllık 425 bin maaş + 32 bin imza parasına imza atması?
    Benden maç başına 8 bin isterken diğer takımla maç başına 1 bine anlaşması?
    Ben de kilit oyuncu olarak anlaşıyorum diğer takımda öyle imzalamış.
    Ekstra hiç bir şey yok.
    Oyuncuyu salı günü almadım çarşamba gününe böyle imza attı oyunda.

Oyunun şu huyundan nefret ediyorum ya nefret.

Ayrıca başka bir oyuncudan bahsediyorum. 20 milyona bana satmadığı adamı 5 gün sonra 3.2 milyona satıyor takımı. Gel de sövme.
    oyuncunun sizin takım yerine diğer takımı tercih etmesinin birkaç farklı nedeni olabilir.
    1.si kulüp itibarı sizin takımın itibarından daha yüksek olabilir.
    2.si oyuncunun o kulubü seçme sebebi favori kulübü olabilir.
    3.sü oyunda yanısmışmıdır bilmiyorum ama temsilcisine senden daha fazla para verdilerse o kulubü seçmiş olabilir.

9. Default

Quote Originally Posted by illet View Post
    oyuncunun sizin takım yerine diğer takımı tercih etmesinin birkaç farklı nedeni olabilir.
    1.si kulüp itibarı sizin takımın itibarından daha yüksek olabilir.
    2.si oyuncunun o kulubü seçme sebebi favori kulübü olabilir.
    3.sü oyunda yanısmışmıdır bilmiyorum ama temsilcisine senden daha fazla para verdilerse o kulubü seçmiş olabilir.
    Benden bunları istedi diye teklif yapmadım.
    1.si geçerli değildi
    2.si de geçerli değildi
    3.sü de zor bence bu kadar farkeder mi?
    İki tarafın miktarları arasındaki farka bak yani.
    Adam 2.5 milyon eurodan vazgeçiyor.
    Benden dediklerimi istedi sözleşme önermedim. Bu arada o fiyatta düşürebildiğim miktar yani daha fazla istemişti normalde.
    Sözleşme önermedim devam et dedim hop diğer takıma gitmiş. Hem de o fiyatlara!

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Oyun devam ettirince sen adam başka takımla anlaşmış ne var ki bunda Sen demek ki cok para veriyormussun
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

1.si geçerli değildi
    2.si de geçerli değildi
    Benden dediklerimi istedi sözleşme önermedim. Bu arada o fiyatta düşürebildiğim miktar yani daha fazla istemişti normalde.
    dostum oyunda direk futbolcuyla temas kurmuyorsun temsilciler var arada bu sebepten temsilciye yüksek para verdiğinde yani rüşvet sana getirmesi daha olası . zaten görmüşsündür oyunda bazı futbolcular temsilcileriyle yollarını ayırıyor

1.si geçerli değildi
    2.si de geçerli değildi
    iyide bazı şeyleri çok tek taraflı düşünüyorsun. şöyle bir örnek veriyim yeni bir iş bakıyosun şuan anlaştığın bir iş yeri var herşeyi konuştunuz sıkıntı yok başka biryerdende teklif geliyor nasılsa bir yer garanti anlaşmışın yeni teklif gelen yerden daha yüksek taleplerde bulunuyorsun olursa yeni yere gider olmazsa ilk anlaştığı yer ztn cepte

Quote Originally Posted by bahadirkilic View Post
    dostum oyunda direk futbolcuyla temas kurmuyorsun temsilciler var arada bu sebepten temsilciye yüksek para verdiğinde yani rüşvet sana getirmesi daha olası . zaten görmüşsündür oyunda bazı futbolcular temsilcileriyle yollarını ayırıyor
    aynen öyle o yüzden herzaman maaş bütçesini yüksek vermek yetmiyor

Gareth Bale'in klonu sanırım bu arkadaş

15. Default

çok garip ilk sezon Trabzonspor 17. oldu ve küme düştü :/

TFF oyunda da saçmalamaya devam ediyor

Vay Arda vay, nereden nereye düştün be.

Arda'ya Karabük net 3.6 veriyorsa helal olsun vallahi
    Last edited by Tim Duncan21 : 06.Aralık.2015 at 00:59

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ

Erteleme talebinde bulunma önerisi.İlk kez karşıma çıktı.Rastlayan var mı bilmem.

Nesil
    2006
    Yer
    06

Quote Originally Posted by caneration View Post

Erteleme talebinde bulunma önerisi.İlk kez karşıma çıktı.Rastlayan var mı bilmem.
    Bana da önerildi

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Oyun böyle kararlar alırmıymış başka alan varmı?
    ADANA DEMİRSPOR

Nasıl bir düzenleme ile o yıl kış aylarında bütün ligler tatile gireceği tam aşikar olmadığı için ve bu tür bir kodlama yapmanın oyun içerisinde şu anda mümkün olmadığı için 2022 Dünya kupası bütün oyunlarda Katardan başka bir ülkeye alınıyor diye açıklama var yapımcının bu konuyla ilgili.

Nesil
    2006
    Yer
    06

Yıl 2019 Beşiktaş küme düşüyor. Hayırlı işler

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Quote Originally Posted by themanticors View Post
    Nasıl bir düzenleme ile o yıl kış aylarında bütün ligler tatile gireceği tam aşikar olmadığı için ve bu tür bir kodlama yapmanın oyun içerisinde şu anda mümkün olmadığı için 2022 Dünya kupası bütün oyunlarda Katardan başka bir ülkeye alınıyor diye açıklama var yapımcının bu konuyla ilgili.
    Teşekkürler böyle bir bilgi bilmediğimden aydınlattığınız için saolun
    ADANA DEMİRSPOR

Biliyorum çok klişe bir ve ukalaca bir yorum olacak, hatta çok antipatik te bulunulacak.

Ancak taaa cm serilerinden beri sıkı bir menajerlik oynayan birisi olarak naçizane görüşümü belirtmek isterim.

Fm son 4 senedir (2011,2012,2013,2014-- 2015 i oynamadığım için bilemem) serileri hep 2. yarı transfer dönemi yamasıyla birlikte yayınladığı bug fixlerle oynanabilir hale getirdi.

Adamlar bunu huy haline getirdi herhalde, bu forumda bununla ilgili çok şey yazıldı, bende çok şey belirttim. (Eğer ki oyunu düzgün bir şekilde minimum hata ile yapabildiğin süre 1,5 sene ise ve bu süre zarfı, liglerin 2. yarısına denk geliyorsa yeni seriyi şubat döneminde çıkarmasıyla ilgili vs.)

Bir bilgisayara sahip olamadığım için 2015 ve bir çok oyunu oynayamamıştım, bugün şükürler olsun ki bir makine topladım ve ilk işim fm 2016 ya göz atmak oldu foruma (1 sene de uzak kaldım dolayısıyla)

Fakat bakıyorum ki, 3d maç motorunda saçma grafik hataları(oyuncuların dribling ve kaymaları fln)

astronomik rakamlarla gerçekleşen transferler,

Klasik artık alıştığımız SAKATLIKLAR (abi takımda 11 sakatlık nedir ya?)

sözleşmelerde, teklif edilenin altında başka bir kulube tkaptırmak,

kornerlerin aut, autların gol olması,

yani fm 2011, 2012,2013,2014 te ilk çıktığında yaşattığı sorunlar kronik devam ediyor,

anlaşılan Şubat a kadar oyun anca toparlar kendisini.

ama yazık yani 5 senede insan (sigames) hiç mi ders çıkarmaz arkadaş ya?
    Last edited by heartbreaker007 : 07.Aralık.2015 at 11:52 Reason: edit

Quote Originally Posted by caneration View Post

FM 15'de de vardı bu olay benim başıma gelmişti

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara - Eskişehir

İlk yarısını 3-0 önde kapattığım Dünya Klüpler Şampiyonası finalinde 2.yarının başlarında gördüğüm 2 kırmızı kartla 9 kişi kaldım ve rakip skoru 3-3 yaptı..Uzatmalarda resmen öldük öldük dirildik bir anda 2 gol atarak kupayı çok zor bir şekilde müzemize götürdük..Unutulmayacak bir maçtı

Quote Originally Posted by garydelgadov View Post
    Yahu bu avrupa ligi oyuncu kaydındaki saçmasapan kuralları aşmanın bir yolu yok mudur? 21 yaşına kadar Türkiye'de oynamış 7 oyuncu kuralı kadar aptalca bir şey olamaz herhalde. Beşiktaş malum Almancı kaynıyor, kayıt yapamıyorum.
    ztaen bu kural çıktıktan sonra ben hiç bir takımda 25 kişilik kadro kontenjanını hiç dolduramadım. 20 kişilerde fln kalıyorum.

ya çömezlerden çer-çöpten toplıcan 25 i bulcan. yada güvendiğin 20 kişilik adam gibi bir kadro oluşturup sakatlık olmasın die dua etçen

Nesil
    2008
    Yer
    ankara

[MENTION=40794]aytekin79[/MENTION] ne yapsın adamlar resmen ambargo koymuşsun lige onlar orda bari şampiyonluk yaşayalım diye düşmüşlerdir

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ

Yardırmak nedir allahaşkına

Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri