Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234
91 ile 107 arası toplam 107 sonuç

Konu: Oyun İçerisinde Karşılaştığınız İlginç ve Komik Olaylar

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

1 nisan şakası birkaç senedir var

kan pihtilasmasi hic basiniza geldi mi benim ilk defa geldi diye ilginc geldi bana

Sivas deplasmaninda saat 5te basladi mac. 3d acikti zaman ilerledikce ekran karardi macin 70. dksindan itibaren resmen kapkara oldu oyuncular isiksiz mac oynuyor gayet ilginc bir durum oldu

Sadece meraktan soruyorum, isminizi gizlemenizdeki amaç nedir?

Nesil
    2007
    Yer
    Konya

Şampiyonlar ligi finaline bir hafta kala 32 yaşında futbolu bırakan Suarez ve Pique çok saçma geldi bana

Nesil
    2006
    Yer
    06

24 yaşında emekli olan Halilovic'i gördükten sonra herşey normal geliyor bu konuda [MENTION=120416]hakan769[/MENTION]

Nesil
    2007
    Yer
    Konya

Değeri 38Milyon Euro civarıydı profilide maşallah akıyodu durup dururken emekli oldu

Tutmayın küçük enişteyi

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

Ligin son maçları puan farkıyla önde ve gayet iyi giderken takım toplantısı yapıp çok iyi gidiyoruz, böyle devam ederseniz şampiyonluk bizimdir gibisinden konuşma yapıyorum. Oyuncuların istisnasız hepsi, saçmalama çok kötüyüz, şampiyonluk hayal diye tepki veriyorlar ve moralleri düşüyor.
    Görüntü ekleyemiyorum, 2 kere başıma geldi ss almadım, 3. sefer de ss alacaktım bu f lock u açmamışım yine alamadım Deneyin size de olacak kesin.

Gerçi bu ilginç olay değil oyunun bozuk olduğunu gösteriyor.

Nesil
    2007
    Yer
    Konya

herkes 32 yaşında emekli oluyor çok saçma muslera ronaldo selçuk inan burak suarez hepsi 32 der demez emekli oldular

Hızlı modda Schalke 04'ü çalıştırıyorum. Bildiğiniz gibi takımın wonderkidlerinden biri olan Goretzka ile bir türlü sözleşme yenileyemedim. Kadro çok sağlam, ligi 3. bitirdim, Almanya Kupasını kazandım, Avrupa Liginde yarı final oynadım ama adam sürekli daha büyük bir kulübe gitmek istedi. Madem öyle bedava gideceğine 15-20 kim verirse satayım dedim tek teklifi 17 milyon avroyla Hoffenheim yaptı. Goretzka'nın Hoffenheim'e gitmeyeceğini bile bile teklifi kabul ettim. Bir de ne göreyim sürekli oynattığım, müthiş verim aldığım, bir sürü başarı kazandığım sırf daha büyük kulübe gitmek istediği için yollamak zorunda kaldığım futbolcu Hoffeheim'e gibi başarısız, küçük bir kulübe gitmeyi kabul etmiş. Hemen 3 sezonluk kariyerimi kaydetmeden oyundan çıktım, öyle böyle soğumadım şuan oyundan.

Ayrıca yine birkaç hafta önce garip bir hadiseyle karşılaştım. Fas Milli takımını aldım favori takımım Galatasaray, aboneliğim olduğu için sürekli Galatasaray ile ilgili bilgiler geliyor. Kadro gücü yerlerde, Umut-Yasin-Bilal-Sabri gibi adamlar takımda takılıyor. Transfer döneminde Milan'dan Niang'ı Sporting'ten Carlos Mane'yi kiraladılar. İkisi de o güçsüz kadroda rahatlıkla banko oynayabilecek adamlar. Velhasıl kelam, zaman aralığıyla önce Niang'ın daha sonra Mane'nin kiralık sözleşmesini feshettiler. Daha da ilginci Mane'yi 2 gün sonra yine kiraladılar.

Mijailovic denilen oyuncum antremanda topa vurmaya çalışırken topu ıskalayıp 3 hafta sakatlanmıştı.Kimlerle uğraşıyorum arkadaş

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by hakan769 View Post
    herkes 32 yaşında emekli oluyor çok saçma muslera ronaldo selçuk inan burak suarez hepsi 32 der demez emekli oldular
    Oyunun korsan muhtemelen. Korsanlarda böyle bir bug var

9 kişi kalan takım 11 kişi oynayan rakibine 2 gol attıktan sonra açıkçası biraz hevesim kaçtı. Olaya bak.

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara - Eskişehir

Transfer edeceğim oyuncunun Youtube videosu varsa izler ona göre karar veririm çoğu zaman..Forvet arayışlarım sonucu PORTO'dan Moussa Marega'yı keşfettim.Merak ettim ilk işim Youtube açmak oldu videosunu izleyince transferini iptal ettim

ilk sezon cl ' i sporting lisbon kazandı. 3. sezonda atlethic bilbao finalde kaybetti.
    euro 2016 ve world cup 2018 de kazanan takım ''Ukrayna''

Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri