Sayfa 1 / 4 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 107 sonuç

Konu: Oyun İçerisinde Karşılaştığınız İlginç ve Komik Olaylar

Nesil
    2006
    Yer
    06

Default Oyun İçerisinde Karşılaştığınız İlginç ve Komik Olaylar

Bu başlık altından oyunda karşılaştığınız ilginç ve komik olayları paylaşabilirsiniz

Galatasaraya zivkovici alacaktım fiyatı artmadan 100-200k eksik vardı nakit.henüz 7.haftadayız vermeyeceğini düşünerek başkandan para istedim daha önce hiç verilmiyodu sezon başı çünkü.başkan ne kadar verse beğenirsiniz:35m euro Bu arada yazmayı unutmuşum kimseyi alıp satmadım yani kasaya para girmedi.

Nesil
    2006
    Yer
    06

"Değil Schmeichel, bütün maykıllar gelse tutamazdı bu topu"

Kim bu spiker Ümit Aktan mı ama güzel olmuş

Quote Originally Posted by aytekin79 View Post

ahahahahhaha yarıldım ya nedir bu

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Şuan ben şok ben iptal. Transfer edilen para ile takım satın alırım

ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Galatasaray ile oynuyorum ve lig maçında bütün oyuncuların sanki langırt oyuncusu gibi kolları iki yana açık halay vaziyetinde ve adım atmadan dümdüz kayarak oynadıklarını gördüm.

Nesil
    2006
    Yer
    06

Quote Originally Posted by samasti View Post
    Galatasaray ile oynuyorum ve lig maçında bütün oyuncuların sanki langırt oyuncusu gibi kolları iki yana açık halay vaziyetinde ve adım atmadan dümdüz kayarak oynadıklarını gördüm.
    Aynı sorunu ben de yaşadım. Geçen seride de bu bug vardı güncelleme ile düzeltmişlerdi.

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

süpermiş

Napoliden Guzman'ı 9M € ya transfer ettim.
    Geldiği gün çapraz bağları kopup 11-12 ay sakatlandı.
    Ve sakatlığı sonunda tamamen iyileşemeyeceğini düşündüğünden futbolu bıraktı

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by kapalicarsi View Post
    Napoliden Guzman'ı 9M € ya transfer ettim.
    Geldiği gün çapraz bağları kopup 11-12 ay sakatlandı.
    Ve sakatlığı sonunda tamamen iyileşemeyeceğini düşündüğünden futbolu bıraktı
    Oyuncu ile özellikle uzun süreli sözleşme yaparken FM 2016'da Ek maddeler kısmında "Sakatlanınca sözleşme iptali" maddesi var. Bu da ilgimi çekti.
    Sentugo.

mersin idmanyurdunu yönetirken ilk sezon daha bitmeden barcelona manu arsenalle iş görüşmesi yapmak

Nesil
    2006
    Yer
    06

Quote Originally Posted by kingjack View Post
    mersin idmanyurdunu yönetirken ilk sezon daha bitmeden barcelona manu arsenalle iş görüşmesi yapmak
    İlginçmiş. Ligde kaçıncı gidiyordun, takımın performansı nasıldı ?

Hocam alakasız olacak ama bir şey sorucam, Sahanın adı nedir ? 2B oynuyorum ben ama böyle değil.

Nesil
    2006
    Yer
    06

[MENTION=266297]jesmatador[/MENTION] İçsaha maçı , Telekom Arena

Prandelli Gaziantepspor'a geldi.

@jesmatador İçsaha maçı , Telekom Arena
    Yok o değil, 2B'nin hangisi diye sormuştum Aklıma gelmedi şimdi o ayar adı.

İlginçmiş. Ligde kaçıncı gidiyordun, takımın performansı nasıldı ?
    sezonu 8. bitirdim galiba bi de türkiye kupasını aldım ama kupayı almadan zaten teklifler geldi işin ilginç yanı

Nesil
    2006
    Yer
    06

Antalya ve Kayseride 11 tane sakatlık

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

İkinci olan, ilk kaybedendir.
    Ayrton Senna da Silva

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara - Eskişehir

Quote Originally Posted by marlo41 View Post
    Prandelli Gaziantepspor'a geldi.
    Aynen benim oyunumda da oldu

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Valla ben her oyunu kaydedip kapatışımda crash dumps alıyorum, bu yeterince komik geliyor. başka olay aramadım ama üstteki olay enteresanmış

Nesil
    2006
    Yer
    06

Fenerbahçe'yi deplasmanda farklı yenmenin sevinciyle hemen paylaşayım dedim
    Öyle görünüyor kullandığım taktiği forumda paylaşacağım.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Ataşehir

-Sezon başlamadan 11 oyuncumun sakat olması, bunların 7' sinin 3 ay ve üzeri sakatlanmış olması.
    -Maç motorunda kaleciyle birlikte kaleye giren topun aut verilmesi.
    -Sık sık oyuncu ve takım isimlerinden rastgele bir harfin gözükmemesi. (üst ana barda) (mac kullanıyorum)
    -Birçok pozisyonda sesin görüntüden önce gelmesi. (yavaşlık, takılma filan yok. mesela birebir pozisyon varsa; ben pozisyon bitmeden gol mü değil mi seyirci sesinden anlıyorum yaklaşık bir saniye önce.)
    -Oyunda birçok özelliği beğendim. taktik konusunda çok fazla problem yaşamıyorum. sadece skoru korumayı bir türlü beceremiyorum öne geçtikten sonrasında da. geriye çekilsem de, tempoyu düşürsem de, hiç ellemesem de ne yaparsam yapayım gol yiyoruz. aslında bu da gerçekçilik katıyor şimdilik galatasaray' ın bu sezon ki gol yeme hastalığını düşünürsek. (: bundan çok şikayetçi değilim.
    -basın görüşmelerinde aynı soruyu farklı cümlelerle 4 kere sorabiliyorlar; diyalog geliştireceğiz derken komik şeyler çıkmış ortaya.
    -oyundan her ''quit game and exit'' yapışımda kapandıktan sonra hata mesajı alıyorum.
    -oyunda retina çözünürlük gerçekten çok net görseller yazılar sunuyor ama 3d maç motoru hariç. 3d maçlar hernedense sd yayın gibi, oyuncu isimlerini zor okuyorum. grafik sistem değerlendirmesi oyunun bilgisayarım için 5 yıldız ve bütün grafik kalite ayarları high quality olmasına rağmen.

24. Default

Uygun yer burası mı bilmiyorum ama küçük takım olup çalışkan forvet oynatmak zorunda olanlar beni anlar.
    Arkadaş bu nasıl bir derttir ya. Zihinsel özellikler iyidir ama teknik özellikler perttir. Şuan 10.haftadayım herhalde 20 tane %100 pozisyon kaçırmıştır. 20 pozisyonun zaten 18'inde kaleyi bulamadı eleman. Fiziksel özellikler de çok iyi değil Pivot oynatayım falan diyeceğim de.
    Resmen Umut Bulut'u yaşıyorum oyunda. Yerine adam alacak para yok, yedek forvet ondan daha da beter.

Gökhan'ı 30M'a devre arasında sattım, 8 ay sonra kiralık listesine düşüğünü gördüm 22M'a geri aldım.

Oyuna başlarken Galatasaray ve Ümit Milli takım başına geçecek şekilde başlamıştım. 2.sezonun başındayım şu anda ve Fransa Milli Takımından teklif geldi. Fransızca bilmeyen Türk hocayı takımın başına getirmeleri ilginç geldi.

İlk sezonumda öyle aşırı başarı da göstermedim hani. Şampiyon oldum. Şampiyonlar liginde çeyrek finalde Arsenale elendim. Türkiye kupasında yarı finalde Trabzona elendim. Ümit Milliler ile eleme grubunda üçüncüyüz.

Selamlar,

Almanya 3. Lig'den bir takım aldım ve sezonun ilk yarısında transfer sezonu kapandıktan sonra ligin ikinci yarısında oynatmak üzere bir transfer yaptım, yaptığım tranasfer ligin ilk yarısı bitmeden beni neden ilk 11 de oynatmıyorsun diye çıkış yaptı tartıştık: ) halbuki adam listeye kayıtlı değil ve oynatamıyorum, böyle olmasına rağmen oyuncu tüm taımın moralini bozdu : )

Ofsayt mı ? Değil mi ? Kararı siz verin...

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ

Quote Originally Posted by caneration View Post

Hahahaha

Sayfa 1 / 4 123 ... SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri