Sayfa 4 / 12 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
91 ile 120 arası toplam 355 sonuç

Konu: FM 16 ilk izlenimler

Artjoms Rudnev'i benım oyunda BJK kıraladı. 8 maç 8 gol.

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

Komutların sahaya yansıması eskiye göre çok daha belirgin bence.
    Hatta bugün bi maçta çok mutlu oldum. Maç kötü giderken "şöyle yaparsam oyunu çeviririm" diye düşündüm. Gerekli hamleleri yaptım ve oyunun gidişatı gerçekten düşündüğüm şekilde oldu. Tek ve bence en kötü olay ise rakip teknik adamın bu hamlelerime yanıt veremeyip lehine giden oyunu bana vermesiydi. Tabi iyi bi teknik adama karşı daha farklı olabilir. En azından böyle umuyorum.

Gökhan Töreyi hiç uğraşmadan 36m € ya Arsenala verdim. Beşiktaş için altin yumurtlayan tavuk koymuslar oyuna

Nesil
    2006
    Yer
    06

Quote Originally Posted by kapalicarsi View Post
    Gökhan Töreyi hiç uğraşmadan 36m € ya Arsenala verdim. Beşiktaş için altin yumurtlayan tavuk koymuslar oyuna
    Galatasaray'ın sponsorluk hatası neyse Beşiktaş'ın da Gökhan Töre bugı var ..

Fenerbahçe'de de RVP var bence gayet makul

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

Bu yıl amatör lige düşürülen CSKA Sofia bakmadan geçmeyin tamamen amatör sözleşmeler küçük takımlar için iyi adamlar mevcut

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by asg23 View Post
    personel araması yaparken özelliklerde gizli diye bir secenek cıkıyor.bu seceneğin içinde de hırs-sportmenlik vs oluyor.ama arattığımda hiç bir sonuç bulamıyorum.bu nedir tam olarak?
    FM 16'yı oynamadım fakat bahsettiğiniz özellikler kişilik özellikleri. Her oyuncu ve personelde bulunuyor.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Bedava oyuncuların profillerini incelemek için girip baktığımda sanki oyuncu boşta değilmiş izlenimi veriyor.

Geçen seride oyuncu isminin üzerindeki renkler beyaz mavi idi şimdi sarı kırmızı olunca sanki hepsi romada veya bu renkte olan takımlarda izlenimi veriyor. Sadece ben mi öyle hissettim bilmiyorum ama bana öyle geldi.

Ayrıca oyun profiline girip baktığında çok karışık geldi. Oyuncu özelliklerinden ziyade bilgilerininde aynı sayfada verilmesi farklı ama alışılageldik değil.

Oyunu almayan arkadaşlar içinde voidudan almasını öneririm steamde 100tl iken voiduda 75tl ve bir skntı çıkmadan kod hemen geliyor

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by illet View Post
    Oyunu almayan arkadaşlar içinde voidudan almasını öneririm steamde 100tl iken voiduda 75tl ve bir skntı çıkmadan kod hemen geliyor
    hocam ben bir türlü satın alamıyorum kredi kartı 3d secure işleminden sonra hata veriyor.. siz nasıl aldınız?

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

Yahu gerçekten çok fazla ofsayt oluyor. Gomez 1 maçta tam 10 kez ofsayta düştü.

Quote Originally Posted by cklnc View Post
    hocam ben bir türlü satın alamıyorum kredi kartı 3d secure işleminden sonra hata veriyor.. siz nasıl aldınız?
    valla ben dün akşam satın aldım hiçbir sorun çıkmadı 3d secure işlemindede telefona msj geldi ve onayladım.1 dk içindede aktivasyon kodu ürün bilgilerinde belirdi. belki kullandığınız tarayıcıda sorun olabilir başka bir tarayıcıdan denemenizi öneririm.

Quote Originally Posted by serwan View Post
    Yahu gerçekten çok fazla ofsayt oluyor. Gomez 1 maçta tam 10 kez ofsayta düştü.
    ben 7-8 maç oynadım bende 1 maçta okadar düştüğüm olmadı hiç taktikle ilgili olabilir mi acaba ?

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

valla ben dün akşam satın aldım hiçbir sorun çıkmadı 3d secure işlemindede telefona msj geldi ve onayladım.1 dk içindede aktivasyon kodu ürün bilgilerinde belirdi. belki kullandığınız tarayıcıda sorun olabilir başka bir tarayıcıdan denemenizi öneririm.
    hocam dediğiniz gibi tarayıcıyı değiştirince sorunu hallettim teşekkür ediyorum.

Quote Originally Posted by cklnc View Post
    hocam dediğiniz gibi tarayıcıyı değiştirince sorunu hallettim teşekkür ediyorum.
    rica ederim bazı tarayıcılarda buna benzer sorunlar çıkabiliyor herzaman aklımızın bir köşesinde bu şekilde bir çözüm bulunmasında fayda var.

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

ben 7-8 maç oynadım bende 1 maçta okadar düştüğüm olmadı hiç taktikle ilgili olabilir mi acaba ?
    Olabilir elbet ama sanki bu biraz abarti gibi

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

21.3 Mb lik güncelleme geldi oyuna???

Nesil
    2006
    Yer
    06

Quote Originally Posted by La BruJiTa View Post
    21.3 Mb lik güncelleme geldi oyuna???
    Aynen geldi. Ne değişti bilen var mı ?

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

Quote Originally Posted by aytekin79 View Post
    değişen şey oyun acayip yavaşladı.profil açıyorum en az 5 saniye bekliyor. Devam diyorum 10 saniye geçmeden ilerlemiyor 10 dakikada kanser etti beni çıktım oyundan...

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

değişen şey oyun acayip yavaşladı.profil açıyorum en az 5 saniye bekliyor. Devam diyorum 10 saniye geçmeden ilerlemiyor 10 dakikada kanser etti beni çıktım oyundan...
    Klasik yeni güncelleme=yeni dertler

onay kutusu çıktığında arka planı flulaştırırken hafif kasmalar oluyor aynı şekilde işleniyor durumunda da umarım full sürümle bu sorun çözüme kavuşur.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Taktik konusu gerçekten çok acayip olmuş bu sene. Tanıyan arkadaşlar bilirler çok detaylı uğraşlar sonucunda oluştururum taktiklerimi. Fakat bu seride gerçekten maç içinde bizlere çok büyük işler düşüyor. Yapay zeka oyunu gayet iyi okuyup ona göre mantıklı hamlelerde bulunuyor.
    - OknSzR -

Norveç liginden bu sene çok ekmek yiyeceğiz gibi gözüküyor

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

sürüm 16.0.2 olmuş. Twitter dan takip eden varsa yazmışlardır nelerin değiştiğini...

Nesil
    2006
    Yer
    06

sürüm 16.0.2 olmuş. Twitter dan takip eden varsa yazmışlardır nelerin değiştiğini...
    Beta Update - 16.0.2
    We've just released a small update for the Football Manager 2016 Beta. The only changes included are listed below:

- Enabled social network features
    - Fixed Retina scaling on re-launch

Thanks.

Oyun motoru veya veri tabanı ile ilgili bir güncelleme değil. Sistemsel bir iki şeyi düzeltmeye çalışmışlar..

Ayrıca betada güncelleme gelmesi de açıkçası saçma geldi bana..

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

Beta Update - 16.0.2
    We've just released a small update for the Football Manager 2016 Beta. The only changes included are listed below:

- Enabled social network features
    - Fixed Retina scaling on re-launch

Thanks.

Sosyal ağlara bağlantı kapalıydı ben beta olduğu için zannediyordum değilmiş anlaşılan.Lakin diğerini tam çözemedim, ama oyunu çok yavaşlattığı kesin.Lakin çözümü buldum Font ayarını standarttan (%100) uzaklaştıra (%95) çekin oyun tekrar akıcı hale geliyor.

Nesil
    2006
    Yer
    06

Sosyal ağlara bağlantı kapalıydı ben beta olduğu için zannediyordum değilmiş anlaşılan.Lakin diğerini tam çözemedim, ama oyunu çok yavaşlattığı kesin.Lakin çözümü buldum Font ayarını standarttan (%100) uzaklaştıra (%95) çekin oyun tekrar akıcı hale geliyor.
    Benim oyun da ciddi yavaşladı senin çözüm de işe yaramadı.

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

ben güncellemedim galiba 1 2 ay güncellemem gibi
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2011
    Yer
    Adana

Oyunda her seride bir diziliş oyunun bugı gibi çok etkili. Mesela 15 i hiç oynamamış biri olarak 14 de ön liberosuz hiç bir taktikten doğru düzgün verim alamıyordun (tabi oyuna inat ön libero doğru düzgün hiç kullanmadım : ) -) Mesela 4-2-3-1 oynatmak istediğinde merkezdeki ikiliden birini illa Defansif orta saha yapman gerekiyor. Bu seride de böyle etkili, öne çıkan bir diziliş var mı ? Daha oyunu oynamadım ama yakındır alıp oynamam.

Sayfa 4 / 12 İlkİlk ... 23456 ... SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri