Sayfa 1 / 12 12311 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 355 sonuç

Konu: FM 16 ilk izlenimler

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

Default FM 16 ilk izlenimler

Betaya erişen arkadaşlar ilk izlenimlerini paylaşabilir mi?
    Özellikle transferler ve maç motoru ne durumda?

Değeri 500k olan adı sanı duyulmamış adam için yine 100m istiyorlar mı çok merak ediyorum...

Nesil
    2006
    Yer
    06

Sadece şunu diyecem , FM15 te kullandığım taktiğin dosyasını gördü ve yükledi . İlginç

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

hemen şunu söyleyeyim oyuncu profilleri rezalet...bunu herkesin yaptığı gibi Türk araştımacılara laf atmak için söylemiyorum genel olarak berbat profiller var. Hele Pogba,Douglas Costa ve Nani...

Nesil
    2006
    Yer
    06

Birazdan maç esnasındaki analiz bölümünden görüntü atacağım , prozone 'nun el atması iyi olmuş gibi geldi bana . Çok tatlı olmuş analiz kısmı

Nesil
    2006
    Yer
    06

Toplu ve topsuz ve toplam olmak üzere 3 farklı ortalama pozisyon seçeneği var.

Isı haritası geldi nihayet

Pas trafiği.

Çok güzel detaylar gelmiş, fakat kullanışlı mı soru işareti yani alışmak zaman alacak

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

İlk izlenimim; oyuncu transfer edecekseniz balkan ülkelerine dadanın. Genç ve ucuz oyuncular +15 özellikleriyle sizleri bekliyorlar.
    Football is simple,but Football Manager is not

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

Yahu oyun çıkalı 12 saati geçti. Bu yeni nesilde hiç iş yok. Biz eskiden ilk gece kalkmazdık başından. Şu saat olmuş kimseden çıt yok

Playstore kodu gece gelmiş. Şimdi yükledim. İlk izlenimim görsel olarak göze hoş geliyor. Oynadıkça bakacağız. Güzel değişiklikler var gibi.
    ''Dürüstlük pahalı bir mülktür. Ucuz insanlarda bulunmaz.'' Hz Ömer (ra)
    Ağ ve Sistem Uzmanlığı
    Gerede Rehberi
    Kişisel Web Sitem

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Benim gözümü çok yordu yeni tema. Özellikle her şeyi bir ekranda vermeye çalışmaları hoş olmamış oyuncu özelliklerinde.

Oyuncuya tıkladığımızda direk profili açılsa daha hoş olur.

onu ayarlayabiliyorsun dostum zaten

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Taktik tahtasının görünümünü değiştirebileceğimiz söylenmişti diye hatırlıyorum. Ancak nereden değiştireceğimi bulamadım. Bu konuda bilgisi olan var mı ?

Nesil
    2006
    Yer
    06

Maçlarda az gol mü oluyor oyunda bana mı öyle denk geliyor yoksa ?

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

Quote Originally Posted by aytekin79 View Post
    Maçlarda az gol mü oluyor oyunda bana mı öyle denk geliyor yoksa ?
    sırf maç motoruna bakayım diye sloven bratislava ile hazırlık maçı yaptım 5 attı adamlar Fenere

Nesil
    2006
    Yer
    06

Quote Originally Posted by La BruJiTa View Post
    sırf maç motoruna bakayım diye sloven bratislava ile hazırlık maçı yaptım 5 attı adamlar Fenere
    İlginç ..Lig başladıktan sonra genel olarak diğer takımların maçlarının durumuna da bakıp yazabilir misin merak ettim .

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

Quote Originally Posted by aytekin79 View Post
    İlginç ..Lig başladıktan sonra genel olarak diğer takımların maçlarının durumuna da bakıp yazabilir misin merak ettim .
    şimdilik ilerlemedim daha hiç gece atarım foto...

Nesil
    2006
    Yer
    06

Bol tiki-taka lı taktikler görebilirsiniz bu seride Daha takım taktiğime alışmamışken + yüksek tempoyla oynuyorken neredeyse her maç 550 - 600 arası başarılı pas yapıyor takım.

bana öyle gelmediyse eğer cidden güçsüz takımlar inanılmaz defansif ve sert oynuyorlar. Anadolu deplasmanı olayı gerçekleşti gibi. Çok iyi bir gelişme gerçekçilik adına. Eskiden en dandik takımlar bile harika oynuyorlardı.

Bir de hazırlık maçlarında oynatılmayan oyuncu maça hazır değilse ilk 11 başlayınca sakatlık geçirme riski taşıyor. Bu da müthiş. İlk defa bir Fm'de önceki seriye göre aşırı sayıda az büyük değişim var diye üzülmüştüm ama ilk defa bu kadar çok ufak ve kaliteli düzeltme var gibi.

Nesil
    2006
    Yer
    06

Quote Originally Posted by marlo41 View Post
    bana öyle gelmediyse eğer cidden güçsüz takımlar inanılmaz defansif ve sert oynuyorlar. Anadolu deplasmanı olayı gerçekleşti gibi. Çok iyi bir gelişme gerçekçilik adına. Eskiden en dandik takımlar bile harika oynuyorlardı.
    Ben de öyle düşünüyorum . Kreatif topçunuz yoksa bu defansları aşmak da öyle kolay görünmedi şimdiye kadar. Güzel gelişme

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Temayı beğendim, talimatlar ekranı da güzel olmuş oldukça.

sanırım artık daha rahat transfer teklifleri yapılabiliyor 12.5a gabriel barbosaya he olur çekti santos

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

Quote Originally Posted by UgurcanOrhan View Post
    sanırım artık daha rahat transfer teklifleri yapılabiliyor 12.5a gabriel barbosaya he olur çekti santos
    7 mil euroya aldım ben de ama 1 sezon kirada kalacak diye direttiler.
    Bu arada Lewandowski'nin profili nedir öyle. Dortmund araştırmacısı mı girmiş özellikleri, Messi ve Ronaldo'da 20 ler havada uçuşurken en basitinden bitiricilik ve soğukkanlılığa 19-18 verir insan. Kafa özelliği kamera şakası gibi.
    Oyuncuların görünen değerleri geçen seneye göre baya artmış bir de mevkilere çok fazla açık yeşil yani doğal girilmiş. Eskiden 1 yada 2 tane doğal mevki yanında koyu yeşil görürdük.

Full sürüm ne zaman erişime açılacak ?

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Quote Originally Posted by Saul17 View Post
    Full sürüm ne zaman erişime açılacak ?
    12 Kasım'ı 13 Kasım'a bağlayan gece çıkartırlar heralde
    malatyAdana!

25. Default

Para durumlarım biraz sıkıntılı. Oyun almaya değer mi sizce? Fm 15'e sahibim ama eğer öyle çok değmeyecekse almayacağım.
    Her zamanki hatalarda değişim var mı? Oyunun yapay zekasında değişim var mı? Yoksa gene aynı şeyler mi?

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Quote Originally Posted by Corpus View Post
    Taktik tahtasının görünümünü değiştirebileceğimiz söylenmişti diye hatırlıyorum. Ancak nereden değiştireceğimi bulamadım. Bu konuda bilgisi olan var mı ?
    Yok mu bu konuda bilgisi olan ?

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Skin ile yapılabilir sanıyorum ama oyun içi değiştirmek için mevcut bir ayar yok.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Yok mu bu konuda bilgisi olan ?
    yeşil taktik ekranının sol ust köşesinde 2 secenek var. Onlar fonskiyon değiştiriyor.

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Quote Originally Posted by CNC123 View Post
    yeşil taktik ekranının sol ust köşesinde 2 secenek var. Onlar fonskiyon değiştiriyor.
    sanırım yanlış anladın. Miles, bu yeni taktik görünümünü beğenmeyenlerin istedikleri taktirde 2015teki taktik sahasındaki forma görünümünü kullanabileceğini söylemişti. Fakat hiçbir ayardan o görünüme geçiş yapamadım. Belki beta sürümde yoktur.

sanırım yanlış anladın. Miles, bu yeni taktik görünümünü beğenmeyenlerin istedikleri taktirde 2015teki taktik sahasındaki forma görünümünü kullanabileceğini söylemişti. Fakat hiçbir ayardan o görünüme geçiş yapamadım. Belki beta sürümde yoktur.
    Evet yanlış anladım. Dediğinle ilgili bir bilgim yok ilk kez duydum.

Sayfa 1 / 12 12311 ... SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri