Sayfa 12 / 12 İlkİlk ... 2101112
331 ile 355 arası toplam 355 sonuç

Konu: FM 16 ilk izlenimler

1. Default

Fm 16'nın takım ve lig derecelerini gösteren kısımları yükleyebilecek olan birisi var mı acaba? 2012'ye göre düzenlemeye çalışıyorum.

Gençler FM 2016 almaya değer mi? FM'yi 2012'den beri oynuyorum bi ara FM 05'e bakmıştım bir süre de CM 03-04 oynadım. 13-14 orijinal aldım 15'i almadan oynadım, 16'yı da alırım dedim, ama indirim bekle bekle gelmiyor, malum sitelere de düşmedi göz atamadım şu an oyun 85 tl civarlarında yılbaşı indirimlerini es geç ne dersiniz voidu'dan falan almaya değer mi, oynanabilitesi nasıldır? FM 13'ü bayağı severek oynamıştım, 14 ve 15i daha az beğendim. Bir de çok uzun süreler kariyer yapmayı sevemedim nedense regnler iyicene oyuna yerleşince bırakasım geliyor hemen, aslında oynanabilitesi takım çok da orta düzeyde olan.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by hyuga10 View Post
    Gençler FM 2016 almaya değer mi? FM'yi 2012'den beri oynuyorum bi ara FM 05'e bakmıştım bir süre de CM 03-04 oynadım. 13-14 orijinal aldım 15'i almadan oynadım, 16'yı da alırım dedim, ama indirim bekle bekle gelmiyor, malum sitelere de düşmedi göz atamadım şu an oyun 85 tl civarlarında yılbaşı indirimlerini es geç ne dersiniz voidu'dan falan almaya değer mi, oynanabilitesi nasıldır? FM 13'ü bayağı severek oynamıştım, 14 ve 15i daha az beğendim. Bir de çok uzun süreler kariyer yapmayı sevemedim nedense regnler iyicene oyuna yerleşince bırakasım geliyor hemen, aslında oynanabilitesi takım çok da orta düzeyde olan.
    Bence değer..
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

[MENTION=79605]Nocna Mora[/MENTION] Peki dijital olarak taksitli alabileceğim bir yer var mıdır acaba, bu konuda bilginiz var mı?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

@Nocna Mora Peki dijital olarak taksitli alabileceğim bir yer var mıdır acaba, bu konuda bilginiz var mı?
    Ben bütün oyunlarımı Steam üzerinden alıyorum. En sağlıklısı bence orası.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Anladım, teşekkür ederim yardımlarınız için

Nesil
    2007
    Yer
    Hatay

Yeri mi bilmiyorum ama arkadaşlar Nvidia Gforce 8400 GS ile FM 2016'yı sorunsuz oynayabilir miyim?

@Nocna Mora Peki dijital olarak taksitli alabileceğim bir yer var mıdır acaba, bu konuda bilginiz var mı?

Ben Gitti Gidiyor'dan aldım taksitli olarak bir sorun olmadı tavsiye ederim

9. Default

bence almaya değer.
    oyundan beklenti de önemli tabi , bazı arkadaşların beklentisi çok yüksek olduğu için beğenmiyor fakat saçma sapan hataları minimize etmişler. akıcı ve güzel oyun.

FM 16 voiduda 65 tl olmuş, hemen kapayım o zaman, Steam'e de indirim gelecek diyolar ama %35 vermez Gabe

Arkadaşlar mümkünse Denys Boyko'nun profilini paylaşabilir misiniz?

Nesil
    2014
    Yer
    Karabük , İstanbul

Süper ligde gene 1 sezonun bitmesiyle kral oluyorsunuz bütün takımlar çuvallıyor en kötü takımla bile eze eze şampiyon olabiliyosunuz. Kayserisporla ilk sezon 6. oldum ikinci sezon devre arasına namağlup lider giriyorum öyle çok ta bi transfer yapmadım ama diğer takımlar ilk teklifte en iyi oyuncularını satıyolar yabancı takımlara ve ligde iyi futbolcu kalmıyor.

[MENTION=280753]Bohater[/MENTION]

Refleks ve Yumruklamanın üstü kapanmış, ikisi de 17.

Ayrıca CA 140 PA 155

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

• 2-3 maça bir 20-30 şut çektiğin maçta kaleye bir kere gelen rakibe yenilme/puan kaybetme sendromları
    • Sıkışan fikstür sebebiyle 1-2 gün arayla maç yapma saçmalıkları
    • Az bir şey parlayan PA'sı yüksek oyuncunun hemen 20-30 milyon € bonservis bedellerine ulaşması sebebiyle transfer yapamama/piyasada oyuncu kalmaması sorunsalı
    • Artık klasikleşen 2 maç oynamayan yedek oyuncunun triplere girmesi bütün takımı ayağa kaldırması vs.

Gibi klişeler neyse, bunlarla bu seriyi oynamaya devam etmeye alıştırdık zaten kendimizi. Her ne kadar bu seride bu gibi buglar daha da sıklaşsa da 10 senedir oynadığım oyundan beni kopartmaya yetecek kadar ciddi değillerdi. Fakat en son yaşadığım bir bug var ki artık daha ne diyeceğimi bile bilemiyorum.

Fenerbahçe ile oynuyorum, Sivasspor ile Türkiye Kupası yarı final maçım var. 23 kişilik kadromun 18'i milli takımda. Bırak ilk 11'i ilk 5 bile zor çıkacak kadrodan ve bu maç ERTELENMEDİ. Çaresiz asistana bıraktım maçı, PAF Takımla maça çıkmış ve 5-0 kaybetmişiz. Giden kupa, verdiğimiz emek, şu oyunu orjinal alabilmek için biriktirdiğim para falan neyse de en çok Miles efendinin senelerdir hepimizle, azımsanmayacak kadar büyük bir kitleyle alenen billur geçmesi zoruma gidiyor. Senelerdir aynı oyunu allayıp pullayıp önümüze koyuyorlar. Hadi zaten biz oyunu böyle oynamaya da razıyız da be arkadaş artık iyice oynanmayacak kadar rezalet bir iş çıkarmışsınız bu sene.

İyice soğudum oyundan şu son olaydan sonra. Zaten maç motorundaki buglar, oyun içi eksiklikler kabak gibi ortada olmasına rağmen ciddiye almadan vakit geçireyim diye oynuyordum şu oyunu. Bu saatten sonra onu bile yapmam, oynayabilen arkadaşlara Allah sabırlar versin!

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

Yeni farkettim çalışma izni çıkmayan oyuncuyu pilot kulübe yollarken, kiralık süresini belirlediğimiz yerde çalışma izni alana kadar yolla seçeneği var. Güzel bir yenilik olmuş öbür türlü vatandaşlık alana kadar her sene git gel yapıyordu.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by martymcfly View Post
    Yeni farkettim çalışma izni çıkmayan oyuncuyu pilot kulübe yollarken, kiralık süresini belirlediğimiz yerde çalışma izni alana kadar yolla seçeneği var. Güzel bir yenilik olmuş öbür türlü vatandaşlık alana kadar her sene git gel yapıyordu.
    Aslında çok sağlıklı bir seçenek değil, çünkü oyuncu milli maç oynadıktan sonraki 2 ay içerisinde bile çalışma izni alabiliyor. Ben bir regeni aldıktan sonra kiralamıştım, sonra baktım milli takımda oynuyor, epey de oynamış çalışma izni çıkartma isteğinde bulundum ( Kadro Durumu veya Transfer kısmında görünüyor olabilir bu özellik. ). Adama çalışma izni çıktı ve bende ara transfer döneminde kiradan geri çağırdım adamı.

Nesil
    2006
    Yer
    kediye kafa attığım yerde

oyunu haftasonu steamdan satın alıp yükledim tek kelime ile rezalet diyorum. burak yılmazın değeri 25 euro benim oyun dahatamı var sizce? birde fm 2015 daha iyi ve hızlı idi bu oyun çok yavaş ve kasıyor sanırım bu son alışı oldu artık almam diye düşünüyorum
    Last edited by remzi1242 : 18.Ocak.2016 at 21:14

Burak Yılmaz'ın değeri ben ve birçok arkadaşımın oyununda 25M Euro olmamıştır. Ben en çok 7-8M dolar gördüm. Birde TL olabilir iyi bakmak gerek.

Nesil
    2006
    Yer

Para birimi Tl imi şdüzelttim. yalnız maç otoru berbat yada benim ekran kartı yetmiyor. Hiç sarmadı oyun beni açıkcası

Nesil
    2006
    Yer

bir daha para verip orjinal oynamam bu sondu artık

bunun yeri burası mıdır bilmem ama bu sene oyuncu ve antrenör paylaşma bölümü açılmiyacakmı kimsede bişey dememiş var mı bilgi sahibi olan ?

Nesil
    2007
    Yer
    Bandırma

Fm genia scout fiyat listesi çalışıyor mu ? Çünkü ben oradaki fiyatları teklif ettiğimde adamlar kabul etmiyor.

Nesil
    2011
    Yer
    Adana

Maç motoru bu seride önceki serilere göre çok iyi durumda. Genel itibariyle bu seri bence oynayıcı kitlesinden tam not almıştır. Neydi o günler kornerlerde uzak direğe ortala kafa gol.

Nesil
    2007
    Yer
    Nilüfer / Bursa

Daha yeni alabildim oyunu. Ben bu 3D maç motoruna oldum olası alışamadım sene 2016 hala 2D oynuyorum. Oyun genel olarak iyi. Hoş olmuş.

Merhaba Fm sever arkadaşlar. Fm2016 oynayalı 3 ay kadar süre oluyor. Öncelikle menüler hala çok ağır göz yorucu, oyuncu profilleri özellikle kaos insanın oyuncuya bakası gelmiyor. Taktik kutuları yapılabilecek en kötü görsel kadroya girdiğin zaman 2010 serisinden sonra hala düzeltilemeyen oyuncuları yan yana koymama hastalığı alt alta koyarak sadece görsel kaosdan başka bir amaç olmadığını düşünüyorum. bazı yıldız oyuncularda çok komik özellikler verilmiş en başta ronaldo gibi şu oyunun yıllar geçtikçe düzeltecem diye içine edenlerin eline sağlık diyemiyorum.

Sayfa 12 / 12 İlkİlk ... 2101112

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri