Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
61 ile 70 arası toplam 70 sonuç

Konu: Football Manager 2016 | Fenerbahçe

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by hknshr View Post
    Birerbir aynı mı hocam? Editörden baktıysan eğer kjær CA-PA değeri nedir?
    Ben bir değişiklik göremedim, varsa da beklenenin çok altında

Sent from my iPhone using Tapatalk

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Hocam sana zahmet gir şu editöre CA-PA ve zihinsel fiziksel özellik fotosu alıp paylaşıver.
    Editör'de ufak sıkıntım var giremedim .

Kjær önceki profil

Yeni Profil

Nesil
    2007
    Yer
    Balıkesir

Quote Originally Posted by Burak Akmanoğlu View Post

Editör'de ufak sıkıntım var giremedim .

Kjær önceki profil

Yeni Profil

Harbiden vücut zindeliği 8 olarak kalmış. Ciddi anlamda art niyetlisiniz turksportal araştırma ekibi.

4. Default

Ya art niyetliler ya da bu işi bilmeyen adamlara yaptırıyorlar.

5. Default

Bir süre formsuzdu Caner 140ca 145 pa dan 135 ca 140 paya düşmüş Rvp 8 ca birden düşmüş hadi ona neyse diyeceğim de diğer takımlarla kıyaslayınca buna da anlam veremiyorum. Kjaer'in belli özellikleri yükselmesine rağmen hala yetersiz profili ve 8 olarak kalan skandal vücut zindeliğini zaten belirttik.

Bunun dışında şu an yedeğe düşmüş, formsuzluktan dolayı taraftarından bolca eleştiri alan Töre'de tabiki en ufak bir düşüş yok.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Caner Erkin olayında gördüğümüz gibi yine hiçbir fırsat kaçırılmıyor araştırma ekibi tarafından. Beşiktaş ve Lokomotif Moskov maçlarını izlerken ne düşündü acaba araştırma ekibi.

Nesil
    2007
    Yer
    Balıkesir

Quote Originally Posted by BoMccalebb View Post
    Bir süre formsuzdu Caner 140ca 145 pa dan 135 ca 140 paya düşmüş Rvp 8 ca birden düşmüş hadi ona neyse diyeceğim de diğer takımlarla kıyaslayınca buna da anlam veremiyorum. Kjaer'in belli özellikleri yükselmesine rağmen hala yetersiz profili ve 8 olarak kalan skandal vücut zindeliğini zaten belirttik.

Bunun dışında şu an yedeğe düşmüş, formsuzluktan dolayı taraftarından bolca eleştiri alan Töre'de tabiki en ufak bir düşüş yok.
    Hoca kjær CA-PA kaç?

Nesil
    2007
    Yer
    Balıkesir

Valla arkadaşlar ben direk editöre girip tek tek oyuncu özelliklerini gerçeğe en uygun hale geitiricem öyle başlıcam yeni kariyere. Bunların yapacağı iş bu kadar.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Valla arkadaşlar ben direk editöre girip tek tek oyuncu özelliklerini gerçeğe en uygun hale geitiricem öyle başlıcam yeni kariyere. Bunların yapacağı iş bu kadar.
    Bence en iyi çözüm bu. Fenerbahçe yapılmasın araştırma ekibi tarafından. En azından emekten tasarruf ederler.

Nesil
    2011
    Yer
    Adana

Bir BJK taraftarı olarak FB ile iki sezon oynadım. İki sezonda lig ve kupayı kazanarak duble yaptım. İlk sezon Şampiyonlar liginde Ajax'a elenerek Avrupa ligine kaldım. Avrupa liginde de çeyrek finale kadar ilerledim. Çeyrek finalde Zenit'e elendim. İkinci sezon Şampiyonlar liginde grupta PSG, Atletico, Tottenham gibi çok güçlü takımlar vardı ve grubu son sırada tamamladım. Özellikle ilk sezon Joseph Attamah ve Gaston Pereiro dışında transfer yapmadım ve sezonu çifte kupayla tamamladım. İkinci sezon Mehmet Topal dışında sözleşmesi biten hiç bir oyuncu ile sözleşme yenilemedim. Gökhan Gönül ve Caner Erkin gibi en iyi Türk bek oyuncuların takımdan ayrılmasına rağmen ikinci sezon takımı tam bir savunma takımına dönüştürdüm. Ligde 34 maçta sadece 15 gol yedim. Türkiye kupasında da 4 gol yedim. Şener ve Hasan Ali Kaldırım ile bu iki oyuncunun yerini gayet rahat bir şekilde doldurursunuz. Özellikle Şener çok iyi oynuyor. İkinci sezon Serdar Aziz, Ahmet Çalık, Atila Turan, Sezer Özmen, Emre Uğur gibi yerli oyuncuları transfer ettim. Kiradan dönen oyunculardan Emenike ve Stoch'u takımda tuttum. İlk sezon Van Persie 30 gol atmasına rağmen satıp yerine 4-2-3-1'de Emenike'yi tek forvet oynattım. Sakatlık dışında Emenike oyunun belkide en iyi poacherlarından biri bana göre ama çok sık sakatlanıyor. Üçüncü sezonumda Emenike'yi özellikleri hiçte fena olmayan ve yaşından dolayı Vedat Muriqi ile yedekledim. Fernandao tek başına yeterli olmuyor. 4-2-3-1'i iki defansif orta saha (DMC) kullanarak oynattım. Mehmet Topal - Souza ikilisi efsane. Özellikle Souza defansif oyun kurucu rolünde çok iyi oynuyor. En azından benim taktiğimde Souza çok iyi ortalama ile oynadı. Maç motorunun gösterdiği kısımları baz alarak yazıyorum çok iyi uzun paslar atıyor. Sonuç olarak Fenerbahçe ile oynaması çok zevkli bence. İkinci sezon sözleşmesi sona eren ve kirada olan oyuncuları takımda hiç tutmayın. Çöplükten ibaret. Hem Şener hemde Hasan Ali Kaldırım takımdan ayrılan Gökhan Gönül ve Caner Erkin'in yerini rahatlıkla dolduruyor. Sadece bu oyuncuları yedekleyin. Üçüncü sezonumda Hasan Ali Kaldırım Atalanta'ya transfer oldu onun yerine Atila Turan'ı ilk 11'e monte ettim. Caner Calvan ile yedekledim. Markovic'i tutmanız zaten imkansız gibi bir şey. Tutan varsa da helal olsun. Kadroyu harmanlayarak tecrübe - genç karışımı iyi bir takım oluşturabiliyorsunuz. Stoper hattına Serdar Aziz ve Ahmet Çalıktan birini kesinlikle transfer edin. Alabiliyorsanız hatta benim gibi ikisini de alın. Özellikle Serdar Aziz dehşet bir şey. Ligde yediğim 15 golün 10'unu zaten Serdar Aziz'in sakat yada cezalı olduğu maçlarda yedim. Serdar Aziz oyuna çok iyi yansıtılmış.

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri