1 ile 10 arası toplam 10 sonuç

Konu: Crash Dump Hatası Bilgilendirme - Devre Arasında

Hybrid View

Nesil
    2006
    Yer
    06

Default Crash Dump Hatası Bilgilendirme - Devre Arasında

Arkadaşlar iyi oyunlar öncelikle

Maç esnasında ilk yarı sonunda analiz kısmında beklerken 2. yarıyı başlattığımda crash dump almaktayım. SI forumlarında aynı hatayı alan birisi daha paylaşmış . Yetkili biri de bunun bir bug olduğunu ve tam sürümde düzeltileceğini söylemiş. Sizde aynı durumu yaşamamak için 2. yarıyı başlatmadan önce analiz kısmından çıkmayı unutmayın .

Bu da SI forumundaki linki

Resolved Crashes when Starting Second half from Team Analysis screen

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Bende Crash Dump aldım ama kaydedip çıkarken maç sonunda .. Daha sonra oyuna tekrar girdim oyunu kaydetmişti aynı yerden devam ettim sorun olmadı . Devre arasında Analizlere bakıp daha sonra taktiklere döndüm Crash Dump vermedi Allah tan . Bu bilgi içinde ayrıca teşekkürler

Quote Originally Posted by orhuncet View Post
    Bende Crash Dump aldım ama kaydedip çıkarken maç sonunda .. Daha sonra oyuna tekrar girdim oyunu kaydetmişti aynı yerden devam ettim sorun olmadı . Devre arasında Analizlere bakıp daha sonra taktiklere döndüm Crash Dump vermedi Allah tan . Bu bilgi içinde ayrıca teşekkürler
    bendede aynı şey oldu oyunu save edip çıkarken crash dump aldım tekrar girip açtığımda oyunu save etmişti kaldığım yerden devam edebildim ama ilerde olur mu diye aklımada bir kuşku bırakmada değil

Nesil
    2006

Oyunu korsan da oynasam orijinal de değişmeyen tek şey crash dump. 2010, 2013 ve 2014 orijinal olarak var Steam'de. 2014'e her güncelleme geldiğinde crash dump yedim. Crash dump oyundan aldığınız keyfi yerle bir ediyor açıkçası. Kariyere devam etme isteğini bitiriyor. SI'nin karşısına sağlam bir rakip gelmedikçe bu oyunu düzeltecekleri yok.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Konu "Teknik Sorunlar ve Çözümleri" forumuna taşınmıştır.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Bunun bir çaresi yok mu? full sürümde düzeltilecek demişsiniz ama emin olamadım. Kafamda acaba save ettim mi diye bir soru olmadan rahat rahat oynamak istiyorum şu oyunu

Nesil
    2006
    Yer
    06

Quote Originally Posted by howkee View Post
    Bunun bir çaresi yok mu? full sürümde düzeltilecek demişsiniz ama emin olamadım. Kafamda acaba save ettim mi diye bir soru olmadan rahat rahat oynamak istiyorum şu oyunu
    Ben son güncelleme sonrası düzeltildiğini düşünüyorum. Henüz aynı sorunu yaşamadım

Düzelmedi yine geldi hata

Nesil
    2006
    Yer
    06

Quote Originally Posted by hiboyksl View Post
    Düzelmedi yine geldi hata
    Kötü olmuş. Bunu SI forumlarında belirtebilir misin .

Quote Originally Posted by aytekin79 View Post
    Kötü olmuş. Bunu SI forumlarında belirtebilir misin .
    tabii hocam belirtirim

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri