1 ile 9 arası toplam 9 sonuç

Konu: [FM 2015] Karsspor ile BALdan Süper Lige

1. Default [FM 2015] Karsspor ile BALdan Süper Lige

1995 yılında kurulan kulüp, bu yıldan itibaren sportif faaliyetlerine başladı. Yeşil-beyazlı kulüp, yaptığı tüzük değişikliği sonrasında Karsspor adını almıştır. 1995-96 sezonunda amatör kümeye düşen kulüp, 2004–2005 futbol sezonunda Türkiye 3. Profesyonel Futbol Ligi´ne yükselerek; yeniden profesyonel lig mücadelesine başlamıştır. 2007-2008 yılında da küme hattından çıkıp şampiyon oldu.
    Karsspor, 2007-2008 sezonunda oynadığı 3. Lig'ten, 4 Mayıs 2008 tarihinde oynadığı Aksarayspor maçını kendi evinde 2-1 kazanarak 2. Lig'e yükselmiştir.
    2010-2012 yılları arası 3. ligde mücadele etmiştir. 2011-12 sezonu sonunda Bölgesel Amatör Lig'e düşmüştür. Tesislerine Karsspor'da büyük emeği geçen Ali Gaffar Okkan adına tesislerine Ali Gaffar Okkan adını vermiştir.

bir rizeli olarak yeni heyecanlar ararken ve garip isimli kulupler yerine şehir takımı çalıştırmak istememden dolayı karsspor'u aldım ve yeni sezon transfer güncellemesi ile açtığım bi oyunu size paylaşmak istiyorum takımın bölgesel amatör ligden süper lige kadar çıkışının resimlerini size atacam ve sezon 2018-2019 sezonundan itibaren süper ligden devam eden kariyerimi paylaşacam kuralları okudum ve kabul ediyorum

Onaylanmıştır. Başarılar dilerim.
    ''Dürüstlük pahalı bir mülktür. Ucuz insanlarda bulunmaz.'' Hz Ömer (ra)
    Ağ ve Sistem Uzmanlığı
    Gerede Rehberi
    Kişisel Web Sitem

BAŞARILAR HOCAM ANILARIMIZI DEPREŞTİRDİN

4. Default

hocam saten kariyeri açmıstım 2018 sezonundan itibaren süper ligden paylasım edecem önceki seneleri toplu atıp gösterecem süper lig de bi doğu takımına ihtiyaç vardı ve oldu

5. Default

Sezon 2014-2015 maçlar ve lig tablosu
    BAL Ligi Şampiyonu

6. Default

Sezon 2015-2016 maçlar ve lig tablosu
    3.Lig Play-Off Şampiyonu

7. Default

Sezon 2016-2017 maçlar ve lig tablosu
    2.Lig Şampiyonu

8. Default

Sezon 2017-2018 maçlar ve lig tablosu
    1.Lig Şampiyonu

9. Default

Sezon 2018-2019 transferleri

hedefimiz bu sene ligde kalmak ancak oynattıgımız hucum futbolu sayesinde çok da saskınlıklar yasayıp hızlı bi çıkıs grafiği yaşadım ancak bu sene ligde kalıp kalıcı kadromu olusturmak hedefindeyim bakalım ne olup bitecek göreceğiz hep birlikte

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri