Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 42 arası toplam 42 sonuç

Konu: FM 16 yı ilk kez alacaklar Dikkat

Konuyla alakası yok ama steam kampanyaları ne zaman oluyor indirimli alabilmek için ?

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by caner485 View Post
    Konuyla alakası yok ama steam kampanyaları ne zaman oluyor indirimli alabilmek için ?
    Her sene olduğu gibi yine Aralık sonu yılbaşı indirimleri başlar..

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Quote Originally Posted by caner485 View Post
    FM 16 için soruyorsan yılbaşı indirimi gelmez ona. ancak yaz başlangıç indirimi uygulanır geçen seneki gibi
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Ali Hikmet View Post
    FM 16 için soruyorsan yılbaşı indirimi gelmez ona. ancak yaz başlangıç indirimi uygulanır geçen seneki gibi
    Hocam Steamdatabase' e baktım az önce indirim geldiği görülüyor geçtiğimiz yıl.. Buradan bakabilirsiniz: https://steamdb.info/app/295270 25 Aralık' ta 80 TL den 33% lük indirim ile 53 TL ye düştüğü görülüyor FM 15' in.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Yılbaşında indirim geliyor yahu. Her sene. Öğrenciler için.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Quote Originally Posted by cklnc View Post
    Hocam Steamdatabase' e baktım az önce indirim geldiği görülüyor geçtiğimiz yıl.. Buradan bakabilirsiniz: https://steamdb.info/app/295270 25 Aralık' ta 80 TL den 33% lük indirim ile 53 TL ye düştüğü görülüyor FM 15' in.
    Teşekkür ederim.
    ADANA DEMİRSPOR

Teşekkürler.

Arkadaşlar oyunu steam üzerinden 4 kasımda satın aldım, 2 gün sonra oyun crash dumps hatası verdi daha sonra yeni kariyer açmaya çalıştığımda veritabanı yüklenirken oyundan atıyor, defalarca denememe rağmen sorun düzeltilmedi, bu sorunu nasıl çözebilirim

Arkadaşlar voldudan alsam yine steam üzerinden aktive edip indiriyoruz değilmi? Yani steam hesabımdan bana ait diğer bilgisayarlarıma da indirebilir ve oynayabilirim değilmi?

Arkadaşlar Viodu'dan satın aldım şu an indiriyorum. Beta için ayrı bir kod yollanıyor mu?

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Quote Originally Posted by MahsunkuLL View Post
    Arkadaşlar voldudan alsam yine steam üzerinden aktive edip indiriyoruz değilmi? Yani steam hesabımdan bana ait diğer bilgisayarlarıma da indirebilir ve oynayabilirim değilmi?
    Steam üzeriden aktive ediliyor. Steam sana aiy olunca kendi hangi bilgisayarı kullanıyorsan indirebilin ama aynı anda çevrim içi oynayamazsınız.

Quote Originally Posted by Jeri-Spy View Post
    Arkadaşlar Viodu'dan satın aldım şu an indiriyorum. Beta için ayrı bir kod yollanıyor mu?
    Kod geldi mi sana hocam onla indirip girersen extra bi kod gelmicek.
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

Quote Originally Posted by dogus4621 View Post
    Arkadaşlar oyunu steam üzerinden 4 kasımda satın aldım, 2 gün sonra oyun crash dumps hatası verdi daha sonra yeni kariyer açmaya çalıştığımda veritabanı yüklenirken oyundan atıyor, defalarca denememe rağmen sorun düzeltilmedi, bu sorunu nasıl çözebilirim
    Belgelerim/sports interactive içinde crash dumps klasörünü silin.
    Steam kütüphanede oyuna sağ tıklayıp dosyaları doğrulayın.. Muhtemelen çözülecektir sorun..

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri