Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 42 sonuç

Konu: FM 16 yı ilk kez alacaklar Dikkat

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Default FM 16 yı ilk kez alacaklar Dikkat

Bugün dayanamadım ve fm 2016 satın aldım. Voidu.com sitesinden 75tl ama oyunu aldını vs herşeyi yüklediniz fakat site BETA kodu vermemek de yani oyunu 13 Kasım günü oynayabilirsiniz.

Playstore dan alan arkadaşlar ise beta kodu mail adreslerine gitmek de bazı kişilerde böyle bir şey oldu mail adresine bakınız.
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Türkçe ağlamış.

Yine de anladığım kadarıyla cevap vereyim. Ben de oyunu voidu.com ' dan aldım. Aktivasyon kodu 30 dakika içinde geldi. Herhangi bir sorun ile karşılaşmadım.
    Football is simple,but Football Manager is not

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Quote Originally Posted by Corpus View Post
    Türkçe ağlamış.

Yine de anladığım kadarıyla cevap vereyim. Ben de oyunu voidu.com ' dan aldım. Aktivasyon kodu 30 dakika içinde geldi. Herhangi bir sorun ile karşılaşmadım.
    Telefondan yazdım hocam bide ben Türkçe'yi katlederim benle bereber 7 kişi bu olay oldu beta keyi vermediler. telefon ile yaklaşık 1.30 saat konuştum 13 kasımı bekleyin diyen bile oldu en sonra pazartesi sizi aricaz dediler
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

28 ekimde beta çıkınca bende voidu' dan aldım 5 dk içinde kodu gönderdiler banada

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Quote Originally Posted by Joseemre View Post
    28 ekimde beta çıkınca bende voidu' dan aldım 5 dk içinde kodu gönderdiler banada
    beta kodun siparişlerim deyip ürün bilgisinin içindemiydi?
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Quote Originally Posted by Ali Hikmet View Post
    beta kodun siparişlerim deyip ürün bilgisinin içindemiydi?
    Evet. Kredi kartı ödeme onayı geldiği an kod da oraya geldi.
    Football is simple,but Football Manager is not

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Bana gelmedi. Bi ss verim. Aktivasyon Kodu1 steame oyunu eklerken kullandım. Beta için bi kod gelmedi. oyunu bastığımda beta aktivasyon kodu istedi.

ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

mesafeli satış sözleşmesi ve ön bilgilendirme formu + fatura var mı?

sizi elektronik satışları takip eden denetim birimine iletmesi için tüketici hâklarına şikayet edeceğim de bak nasıl gönderiyorlar
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Quote Originally Posted by Vieri View Post

sizi elektronik satışları takip eden denetim birimine şikayet edeceğim de bak nasıl gönderiyorlar
    Sipariş No ve aldığıma dair bi no var. Nasıl ödediğim ne kadar ödediğim bir yerde yazıyor.

Edit: Mesafeli Satış Sözleşmesi ve Ön Bilgilendirme Formu var
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Sabah aldım bende 5 dk sürmedi kodu gondermeleri

11. Default

Arkadaşlar ben anlamadın açıkçası 10 dakıka once bende aldım voidu dan 75 tl ye siparişler ürün bilgisine bir kod geldi steama girdim oyunu indiriyor şu an oyun inince oyanamaya başlayamayacakmıyım ben .

Nesil
    2006
    Yer
    06

Quote Originally Posted by BLAZİN1903 View Post
    Arkadaşlar ben anlamadın açıkçası 10 dakıka once bende aldım voidu dan 75 tl ye siparişler ürün bilgisine bir kod geldi steama girdim oyunu indiriyor şu an oyun inince oyanamaya başlayamayacakmıyım ben .
    İndirmeye başladıysa hiçbir sıkıntı çıkmaz arkadaşa steam kod gelmemiş

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Sorun yok oyun indiğinde oynarsın.

14. Default

çok gaza geldim valla ekstre gelmeden bozdum yine kartı uçurucam beşiktaşı Çatlarım oynayamazsam. Bir de oyun full sürüme geçince devam edebilicez dimi kariyere geçen sene devam edebilmiştik herhalde

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Quote Originally Posted by Vieri View Post

sizi elektronik satışları takip eden denetim birimine iletmesi için tüketici hâklarına şikayet edeceğim de bak nasıl gönderiyorlar
    Teşekkür ederim bakalım ne zaman gönderecekler konuşuyoruz ama işlev sıfır.

Hocam oynadın mı?

çok gaza geldim valla ekstre gelmeden bozdum yine kartı uçurucam beşiktaşı Çatlarım oynayamazsam. Bir de oyun full sürüme geçince devam edebilicez dimi kariyere geçen sene devam edebilmiştik herhalde
    Devam edersin hocam. Bende dayanamadım alim dedim
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Voidudan gece 02:00 satın aldım 02:03'de kodum direkt geldi.Ben mobil ödeme ile satın aldım o şekide 83 Lira oluyor

bende az önce aldım hemen kod geldi. alacak olanlar çeknmesin.

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

bugün 4. kez konuştuktan sonra ümidi kesmiştim ve en son geldi. @Vieri Hocam çok teşekkür ederim onun sayesinde birileri el atmışki beni aramaları bunu gösterdi.
    ADANA DEMİRSPOR

19. Default

evet indirdigim gibi başladım beşiktaş kariyerime gökhan töre ayrılmak istiyor tutamıyoruz 23m euroya bayern munıh e sattım.

kafam karıştı burda yazılanlardan bu siteden alayım mı almayayım mı oyunu ?

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Quote Originally Posted by kingjack View Post
    kafam karıştı burda yazılanlardan bu siteden alayım mı almayayım mı oyunu ?
    Benle beraber 7 kiside ufak sıkıntı oldu key gelmedi bize. Ama suan hallettik. Irumdan alanlardan siteden alip 5 10dk içinde gelmiş. Sana kalmış yinede
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Voidu' dan kredi kartı ile satın almaya çalıştığımda "siparişin, ödeme işlemi tamamlanamadığı için başarısız olmuştur." bu hatayı alıyorum sizlere de verdimi böyle bir hata 3d secure ekranından sonra? Sizler hangi seçenekle satın aldınız?

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Hocam siteyle alakası yok onun ya kredi kartının limiti yetersiz yada kredi kartınızın online alışverişe kapatılmıştır
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Hocam siteyle alakası yok onun ya kredi kartının limiti yetersiz yada kredi kartınızın online alışverişe kapatılmıştır
    Limitte sıkıntı yok hocam, banka ile görüştüm onlar da bir sıkıntı olmadığını söyledi ama hala satın alamıyorum

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Quote Originally Posted by cklnc View Post
    Limitte sıkıntı yok hocam, banka ile görüştüm onlar da bir sıkıntı olmadığını söyledi ama hala satın alamıyorum
    Kredi kartını seçtikden sonra tek çekimi seçip sonra bilgilerini girdikten sonra 3D kodu geliyor sonra gelmesi lazım. Birde 3d kodu harfleri büyük harfle mi yazıyorsunuz
    ADANA DEMİRSPOR

belki kart internetten alışverişe kapalıdır

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Kredi kartını seçtikden sonra tek çekimi seçip sonra bilgilerini girdikten sonra 3D kodu geliyor sonra gelmesi lazım. Birde 3d kodu harfleri büyük harfle mi yazıyorsunuz
    evet hocam 3d kodu giriyorum doğru girdiğimden eminim sonrasında işlem iptal ediliyor..

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by mmllhh View Post
    belki kart internetten alışverişe kapalıdır
    hocam 2 karttan da denedim her ikisi de aynı hatayı vermekte konuyla ilgili bankalarla da görüştüm fakat bir sorun yok dediler.

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Halletim arkadaşlar forumdan bir arkadaşın tavsiyesi ile farklı bir tarayıcıdan deneyince oldu.

Arkadaşın başlığı sanki voiduda genel olarak bir skntı varmış gibi gözüküyor olabilir o yüzden başlığın değişmesi gerekebilir bence

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri