1 ile 2 arası toplam 2 sonuç

Konu: [FM 2015] Kasımpaşa - Yükseliş Zamanı

1. Default [FM 2015] Kasımpaşa - Yükseliş Zamanı

Daha önce birçok takımda yardımcı antrenör olarak görev aldım ama benim hedefim teknik direktör olmaktı.Bu hedefimi başarmama çok az kaldığına inanıyorum.Geçtiğimiz hafta İsveç liginde benim yardımcı antrenörlük yaptığım takımın teknik direktörü cezalıydı ve ben de 3 maç boyunca takımın başında çıktım.Bizden üstün rakiplere karşı farklı galibiyet almamızdan sonra beni Kasımpaşa Başkanı aradı.Önümüzdeki sezonda (2014/2015) beni takımın başında görmek istiyormuş.Ben de bu teklifi seve seve kabul ettim.Yaklaşık bir hafta sonra kulüp binasına gittiğimde sözleşmemi konuştuk.Bana "Seni şimdi Türkiye'de kimse tanımıyor.O yüzden 2 veya daha fazla yıl sözleşme imzalarsak taraftarlar bize kızabilir.Ben senin başarılı olacağını inanıyorum.Şimdilik 1 yıllık sözleşme yapalım, daha sonra uzatırız." dedi.Ben de başımı sallayarak onayladım.Sözleşmemde yazan maaş ise yıllık 838 bin €'ydu.Hepsini kabul ettikten sonra başkan bana basın toplantısını ne zaman yapacağımızı mesaj olarak atacağını söyledi.Tokalaşarak ayrıldım.Eve döndüğümde birçok arkadaşımı aradım ve evime davet ettim.Biraz alkol aldık ve biraz da eğlendik.Basın toplantısı falan derken günler geçti.Yardımcım, sezon öncesinde beş tane hazırlık maçı ayarlamıştı.

Tarih : 5 Temmuz 2014
    Takımlar : Tekirovaspor - Kasımpaşa
    Sonuç : 1-3

İlk hazırlık maçından galibiyet almamız iyi olmuştu fakat Tekirovaspor gibi bir kulübe karşı aldığımız için pekte sevinmedim.

Tarih : 12 Temmuz 2014
    Takımlar : Kasımpaşa - Videoton
    Sonuç :
    1-1

Beklediğim bir sonuçtu diyebilirim.Takım henüz taktiğe alışamadı.

Tarih : 17 Temmuz 2014
    Takımlar : Mannheim - Kasımpaşa
    Sonuç :
    1-1

Aslında galibiyet almamız gerekiyordu.Takım hala istediğim oyunu oynayabilmiş değil.

Tarih : 19 Temmuz 2014
    Takımlar : Aachen - Kasımpaşa
    Sonuç :
    1-0

Kendimizden daha güçsüz bir rakibe yenildiğimiz için üzgünüz.Söyleyecek birşey yok.

Tarih : 28 Temmuz 2014
    Takımlar : Essen - Kasımpaşa
    Sonuç :
    1-0

Ligde böyle oynamaya devam edersek işimiz zor.

Liglerin başlamasına 18 gün kaldığı için bir hazırlık maçı daha ayarladım.Kendimizi sınamamız için Beşiktaş'ı seçtim.

Tarih : 2 Ağustos 2014
    Takımlar : Kasımpaşa - Beşiktaş
    Sonuç :
    2-3

İşte beklediğim oyun bu ! Umarım böyle oynamaya devam ederiz.

Sezon öncesinde takım uyumu antrenmanı yapmak yerine kondisyon antrenmanı yapmamızdan dolayı hazırlık maçlarında aldığımız mağlubiyetleri hoşgördüm.Oyuncular birbirine uyum sağladı.Kondisyon antrenmanı yapmamızın meyvelerini lig maçlarında alacağız.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Kariyeriniz onaylanmıştır ancak lütfen kariyerinizi görsellerle zenginleştiriniz.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri