1 ile 9 arası toplam 9 sonuç

Konu: Editör Hakkında Bilgi Paylaşım ve Yardım Platformu

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Default Editör Hakkında Bilgi Paylaşım ve Yardım Platformu

Sports Interactive'in yayınladığı oyun öncesi editörü hakkında soru-cevap ve fikir alışverişleri için bu başlığı kullanabilirsiniz.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Ufak bir detay paylaşmak istedim oyuncu yaratmayla alakalı.

Arkadaşlar denk gelen ve ya dikkat eden oldumu bilmiyorum ama eski editörlerde oyunculara herhangi bir pozisyon vermeden oluşturabiliyordunuz. Oyun açılırken rastgele bir pozisyona atıyordu.

FM 2016 editörde pozisyon bilgisi zorunlu kılınmış. Oyuncu için illaki bir pozisyon için 20 değer bekliyor. hepsini 0 (Sıfır) yaparsanız da Merkez Defans değerini 20'ye çekiyor. Bu duruma karşı kısmi bir çözüm bulmuş durumdayım bir patch gelene kadar en azından

Yapılması gereken oyuncuyu oluşturduktan sonra "Details - Ayrıntılar" başlığı altında yer alan "Person Type - Kişi Türü" seçeneğini "Non-Player / Oyuncu olmayan" değerine getirip tekrar "Player / Oyuncu" değerine geri çekmeniz gerek.

Bu sayede oyuncunun bütün verileri 0'lanmış oluyor.

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Question

Arkadaşlar ufak bir sorum olacak. Belki de acemice olacak ama bulamadım bir yolunu

Steam'de paylaştığım dosya üzerinde değişiklik yaptım ve duzenlenmiş halini tekrar koymak istiyorum. Ancak kaydetme seçeneklerinde steam'de paylaş seçeneği kilitli görünüyor ve paylaşamıyorum. FM 2015'te yapabiliyorduk. varmı bildiğiniz bir yontem ?

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by trinitrotloen View Post
    Arkadaşlar ufak bir sorum olacak. Belki de acemice olacak ama bulamadım bir yolunu

Steam'de paylaştığım dosya üzerinde değişiklik yaptım ve duzenlenmiş halini tekrar koymak istiyorum. Ancak kaydetme seçeneklerinde steam'de paylaş seçeneği kilitli görünüyor ve paylaşamıyorum. FM 2015'te yapabiliyorduk. varmı bildiğiniz bir yontem ?
    Arkadaşlar sanırım bilgisi olan yok bu konuda ?

Editörle alakam olmadığı için nasıl bir kayıt ekranı var bilmiyorum ama taktik ekranındaki gibiyse Yeni dosya olarak kaydet seçeneği aktif ise, onu kapatırsan eski dosya olarak kaydedebilirsin.
    Last edited by themanticors : 01.Aralık.2015 at 12:12

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Dostum eski dosya olarak kaydedebiliyoruym ancak steam'e upload edemiyorum güncellediğim dosyayı.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Galatasaray'ın Finansal Fairplay cezasını oyuna yansıtmanın yolunu bulabilecek biri var mı?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

FFP yansıtmak ne kadar doğru cezanın Cas süreci devam ediyorken ?
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

9. Default

Editör'den italya liginden takımlar sezon başına 2 AB dışı oyuncuyla sözleşme imzalayabilirler maddesini nasıl kaldıra bilirim

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri