Sayfa 1 / 5 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 123 sonuç

Konu: Grimsby || AMATÖRDEN ŞAMPİYONLAR LİGİNE ||

Default Grimsby || AMATÖRDEN ŞAMPİYONLAR LİGİNE ||

FM 2016 BAŞLIYOR

Londra'ya 70 kilometre uzaklıktaki Aldershot bölgesinin takımı olan aldershot town fc, aldershot f.c.'nin iflası sonrası takımın bir grup taraftarı tarafından 1992 yılında kurulmuştur.Renkleri kırmızı,mavi ve beyazdır.The shots lakaplı takımımız maçlarını 7500 kişilik recreation groun'da oynamaktadır.Geçen sezon çok zor bir şekilde ligde tutunmuştur.Kamuoyunda bu sene küme düşme adayları arasında gösterilen takımımızda yapacak çok iş var.

1926 yılına kadar dayanan bir geçmişe sahip kulübümüz zor zamanlar geçirdi ve yeniden kurulmak zorunda kaldı.Elimizden gelenin en iyisini yapıp güzel günler göreceğiz.

Artık aldershot'un bir taraftarı daha var..

100 yaşındaki taraftarımızla tanışıyorum.Büyük onur.

YENİ EVİM-STADIMIZ

Başkan evimle tanıştırıyor beni

Bu sene yağmur çamur kar dinlemeden sadece kazanmak istiyoruz.

Onaylanmıştır. Başarılar dilerim. Gecikme için kusura bakma.
    ''Dürüstlük pahalı bir mülktür. Ucuz insanlarda bulunmaz.'' Hz Ömer (ra)
    Ağ ve Sistem Uzmanlığı
    Gerede Rehberi
    Kişisel Web Sitem

Ocak ayına kadar geldik.Zor bir sezon geçiriyoruz.Yönetimle birçok kez bir araya geldik ve değerlendirmelerde bulunduk.26 maç geride kaldı ve küme düşme hattındayız.Hedefimiz bu sezonu takımı ligde tutarak atlatmak.

Takımımız biz devralmadan önce geçen sezon son anda ligde tutunmuş ve finansal açıdan iyi bir kulüp değildi.Transferler açısından bunlar bizi zorluyor.İstediğimiz ve kaliteli oyuncuları bulmakta zorlanıyoruz.Dar bir bütçemiz var.Ligde kiralama son 2 ay hariç hemen hemen her zaman açık olduğu için kısa dönem oyuncu kiralamaları yaparak ligde iyi yerlere gelmek istiyoruz.

FİKSTÜR

Ligde 26 hafta geride kaldı.Son 6 haftada 12 puan toplayarak bir toparlanma sürecine girdik.Bu değişimde birtakım taktiksel değişiklikler ve 3 aylığına kiraladığımız 2 oyuncu richens ve sembie-ferris'in büyük katkıları var.

PUAN DURUMU

TRANSFERLER

Last edited by asg23 : 06.Kasım.2015 at 15:42

OYUN DÜZENİMİZ

Last edited by asg23 : 06.Kasım.2015 at 15:42

TAKTİK VE OYUN DÜZENİ

4-1-2-3 oynuyoruz.İleri 3'lü yukardaki şablonda kanatlara yayılmış olsa da oyuncularımızın formuna göre bazen bir forvet arkası-bir kanat-bir santrafor şeklinde oynadığımız zamanlar da oluyor.

3 aylığına kiraladığımız dion sembie ferris ligde 4 maçta 1 gol 3 asist yaptı.

15 maçta 9 gol atan forvet oyuncumuz barnes-homer en formda olduğu zamanda 3 ay sürecek aşil tendonu sakatlığı yaşadı ve 1.5 ayda dönmesini beklemiyorum.

Yine takımın sene başındaki tartışmasız en önemli oyuncusu olarak gördüğümüz tom richars bir türlü düzenli oynayamadı.Eylülden beri 3 aylık sürede tam 4 farklı sakatlık yaşadı.Toplamda 26 maçın yarısında forma giyebildi.Sakatlıklar bizi etkiliyor.Dar bir kadroda önemli oyuncuların sakatlanması sorun yaratıyor.
    Last edited by asg23 : 06.Kasım.2015 at 15:39

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Başarılar hocam

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Başarılar hocam

ooo hoşgeldin sensiz kariyer olmaz.yorumlarını desteklerini bekliyorum.ama işler hiç iyi değil tıpkı weston-super-mare yıllarındaki gibi yönetim her an kovabilir.bir şeyler yapmak lazım.

KOVULDUM.DAHA DA GÜÇLÜ DÖNECEĞİM.

Yönetim üst üste kötü sonuçlara bu kadar dayanabildi ve kulüple yollarımız ayrıldı.Ne yazık ki kötü bir sezon oldu.Doğrusunu söylemek gerekirse kötü bir performans gösterdik.Ancak bu ilk teknik direktörlük deneyimim olarak önümüzdeki yıllar için bir ders oldu.Yeni sezonda güçlenerek döneceğiz.

Last edited by asg23 : 06.Kasım.2015 at 15:38

Tolgay olsa kovulmazdın bence

GRİMSBY TOWN || Burada siyah beyaz geçerlidir! || Ait olduğum yerdeyim ||

Her şey şimdi başlıyor.Sezonun favorilerinden olan grimsby hedefler tutmayınca teknik direktörüyle yolları ayırdı ve beni ligin bitimine 7 hafta kala takımın başına getirdi.Daha iyi bir kulüp,daha iyi olanaklar.Artık bu sezon yukarı çıkacağız.Artık bu kulübe aidiz.Sevdiğim renklerde sonuna kadar gideceğiz.Siyah beyaz!

Tarihinde 2 kez championship şampiyonluğu olan takımımızı hak ettiği yere götüreceğiz.

ONLARI EN TEPEYE ÇIKARACAĞIZ.

SİYAHLA BEYAZ...

Her yer siyah beyaz olacak!Londra'ya 230 km uzaklıktaki kasabamız ingilterenin doğusunda manş denizi kıysındadır.Bu kasaba her şeyi hak ediyor.

Last edited by asg23 : 06.Kasım.2015 at 14:49

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Başarılar dilerim. Erken bir kovulma olmuş.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Quote Originally Posted by Nocna Mora View Post
    Başarılar dilerim. Erken bir kovulma olmuş.
    teşekkürler.bu sezon her şey daha iyi olacak eminim.

Seneye daha güzel olacak her şey.Hedefimiz bir üst lig.

Ligi bitirdik.Ayrıldığımız aldershot küme düştü.Takımımız ise ligi 12. sırada bitirdi.

Last edited by asg23 : 06.Kasım.2015 at 15:37

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Kovulman kötü olmuş.Bu sene farklı olur inşallah.Ben daha bu seriyi çözemedm FM 16 biraz zor gibi geldi bana özellikle deplasman maçları .Taktik ve direktifler önemli hocam bu sene.

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya

Kovulmak kötü olmuş yeni takımda başarılar dilerim bu tarz liglerde ve bu kalitede ki oyuncular için taktik konusunda çok fazla detay verilmesinden yana değilim çok saçmalıyorlar
    You'll Never BeatThe Irish !

Quote Originally Posted by Mete07 View Post
    Kovulmak kötü olmuş yeni takımda başarılar dilerim bu tarz liglerde ve bu kalitede ki oyuncular için taktik konusunda çok fazla detay verilmesinden yana değilim çok saçmalıyorlar
    teşekkürler.Katılıyorum ancak belli bir düzen aşılayabilirsem yapmak istediklerimi sahaya yansıtacak takımımız.Geçen sezon bunu yansıtamadım ama bu sene fena başlamadık.

TAKIMIMIZLA İLGİLİ BİLGİLENDİRME

-Ligde 7 hafta geride kaldı.11 puanla fena bir giriş yapmadık.Son 4 hafta 9 puan.

-Sezonu açarken ilk antremanda genç takımımızdan oyuncular hariç geçen sezon kadroda olan sadece 5 as takım oyuncumuz vardı.İlk 3 hafta bu konuda çok zorluk yaşadık ve 4.haftadan itibaren kadroyu şekillendirdik.

-Takımımızın büyük çoğunluğu kiralık oyunculardan oluşuyor.Listemizdeki istediğimiz oyuncuları transfer etme imkanı bulamasak da 3 hafta önceki kadromuzla arada dağlar kadar fark var yaptığımız son transferlerle.Açıkçası iyi bir kadro kurduğumuzu düşünüyorum.Kiralık oyuncu alma konusunda ligimizde bir sınır olmaması ve son 2 ay hariç hemen hemen her zaman kiralık oyuncu transferi yapabilmemiz ocak ayına kadar güçlü bir şekilde girebilirsek ligin ikinci yarısında yapacağımız transferlerle bir üst lig için iddialı bir konuma getirebilir bizi.

-Takımımızda benim de çalışmaktan mutluluk duyduğum ve sahada inanılmaz katkı veren takımın iki kaptanı ve liderinden bahsetmek istiyorum.İnanılmaz bir güven veriyor ikisi de.Son derece kaliteli oyuncular.Bunu sahada gösterdiler.Birisi kalecimiz
    James mckeown diğeri de stoperimiz Shaun pearson.
    Kalecimiz geçen sezon 44 maçta 39 gol yedi ve kalesinde büyük güven veriyor.Sezon başında 5 kişilik bir oyuncu kadrosuyla sezonu açınca üst liglerde oynamak istediğini söyledi.Diğer oyuncumuz shaun pearson ise kadronun daha iyi oyuncularla takviye edilmesi gerektiğini söyledi.İkisiyle de aramızda hala bir sorun var gibi gözükse de zamanla onların da bu kaygılarını aşacaklarına inanıyorum.İkisine de çok güveniyorum.

-Bu sezon geçen seneden farklı olarak 4-2-3-1 oynuyoruz.Son iki maçta 10 gol attık.Hücum hattımızda
    sağ tarafta reuben dass oynuyor.Sol tarafta steenson.hemen forvet arkasında ise kendi oyuncumuz danny kearns.Danny hem sağda hem solda oynuyor.Asıl mevkisi sağ açık.Ancak onu orda değerlendiriyoruz ve bizim jokerimiz.Aldershotta da kiraladığım sembie-ferris de etkili bir oyuncu ve sağ açık.O da onları yedekleyecek oyuncumuz olacak.3 kişilik yer için 4 kişilik bir rotasyonumuz var şu an.Santraforumuza da değinmek istiyorum.Yusuf çoban.İnanılmaz..İlk 4 maçta takım halinde sıkıntı yaşarken yusuftan da verim alamadık.İlk 4 hafta çift forvet oynarken hooper ile birlikte hiç etkili olamadı ve 5 maçta 1 gol atabildi.Daha sonra ise tek forvete dönüp pivot olarak oynattığımız oyuncumuz top tutup oyuncularımıza nefes aldırdığı gibi son 2 maçta tam 6 gol attı.Yeni kiraladığımız bingham da onu yedekleyecek zaman zaman ikili oynayacaklardır.

-Kiralık sezonu hemen hemen hep açık olduğundan bol bol kısa süreli kiralık oyuncular transfer edeceğiz.Bütçemizi temiz hale getirdim.1.4 milyon euro olan yıllık maaş bütçemizin sadece 600 bin eurosunu kullanıyoruz.

Last edited by asg23 : 07.Kasım.2015 at 08:43

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Kovulman kötü olmuş.Bu sene farklı olur inşallah.Ben daha bu seriyi çözemedm FM 16 biraz zor gibi geldi bana özellikle deplasman maçları .Taktik ve direktifler önemli hocam bu sene.
    İlk sene zorlandık bu sene bir şeyler yapacağız inşallah.

KUSURSUZ BİR İKİNCİ YARIYDI

İkinci yarı kalecimizi görmedim. 4.gol işten bile değildi yazık oldu.Bu takım olacak.

-Geçen sezon aldershotta şartlar,kadro kalitesi,lige ısınma vs. ne kadar kötü bir oyun sergilediysek bir o kadar iyisini yeni sezonda grimsbyle yapıyoruz.Takımdan oldukça memnunum.İyi iş çıkarıyoruz.

-21 puanla 10.sıradayız.Son iki hafta inanılmaz iki taktik savaşından 6 puanla çıktık.Birinde zor bir deplasmanı kazandık.Diğerinde lideri yendik.1-0 1-0 6 puanı cebe attık.Sahada o taktik savaşını görmek ve bundan kazançlı çıkmak keyifliydi.Bu 2 maç önceki maçlara göre saha içinde birtakım değişikliklerle son dakikalarda biraz daha geri çekilerek kazandığımız maçlar oldu.

-Daha önce kazandığımız 6-1'lik lincoln ve 4-2'lik eastleigh mücadelelerinde daha çok kendi oyunumuz üzerinden gidip maça yüksek tempoyla başlayıp direkt bir oyun oynayarak sonuca gittiğimiz maçlardı.

-Üst üste 2 mağlubiyet alınca zorlu forest green ve chester maçlarında bir takım değişiklikler yaptık.Bu sefer maçın başında yüksek tempodan ve presten vazgeçip dengeli bir şekilde oynadık maçı nitekim tam da istediklerimizi gördük sahada.Bu yüzden çok mutluyum.Lig zor ve sert.Farklı takımlara karşı farklı anlayışlarla oynamak zorundayız.Kendi oyunumuzdan asla vazgeçmeyip birçok maça yüksek tempo,önde pres ve seri oyun anlayışımızı yansıtacağız.Zaman zaman 4-2-3-1'den çift forvete geçeceğiz ama bazı maçlarda takımı yormadan son iki maçta olduğu gibi kazanmayı bilmeliyiz.Üst üste 2 maç sahada görmek istediklerimizi göremeyince son 2 maçta biraz değişiklik yapıp oyun anlayışımızdaki kısa vadeli maç kazanmaya yönelik anlayışın tutması ve takımımızın nefes alması çok keyifli ve sevindirici.En önemlisi iyi ve kompakt oynuyoruz.İstediklerim sahaya yansıyor çoğu zaman diliminde.Doksan dakikaya yayacağız.

-Çok iyi gidiyoruz.Sadece sonuç almıyoruz iyi de oynuyoruz.Yavaş yavaş vitesi yükseltiyoruz.Bir iki takviyeyle daha da iyi olacağız.Şampiyon olmak istiyoruz.

-Ligde 5.sıraya kadar yükseldik.

-Oyuncularımdan çok memnunum.İyi bir hava yakaladık.Çekirdek bir kadromuz var.Dar ama nitelikli bir kadronun tercih olarak daha doğru olduğunu ve bizi hedefe götüreceğini inandığım için sadece 1 oyuncu daha kiralayarak yolumuza devam ediyoruz.Fark yaratacak başka oyuncuları izliyoruz fırsat doğduğunda 1-2 transfer daha yapmak istiyoruz.

-Beautyman'ı transfer ettik.Aradığımız bir oyuncuydu.Çünkü o bölgede kearns'ı kullanıyorduk.Şimdi elimizdeki opsiyonlar arttı.Kearns'ı asıl mevkinde kanatlarda kullanabiliriz.

-Oyuncularımızın performansına gelirsek hemen hemen hepsinden memnunuz.

BİRKAÇ OYUNCUYA DEĞİNMEDEN GEÇMEK İSTEMİYORUM///

SHAUN PEARSON

-Büyük karakter.Kaptan,defansın gerçekten bel kemiği.Gözüm kapalı yazıyorum onu.İstatistiklere göre de en iyi ortalamaya sahip oyuncumuz.

JAMES MCKEOWN

-Maç alan kaleci.Tek bir hata yaptığını görmedim.Çok önemli kurtarışlar yapıyor.Biraz aramız limoni olsa da onunla çok kupa kaldıracağız.

YUSUF ÇOBAN

-Sakatlık geçirdi 2 hafta içinde takıma dönmesini bekliyoruz.12'si ilk onbir 16 lig maçında 10 gol attı.Büyük katkı.

RAKİSH BİNGHAM

-Potansiyel ve yetenek olarak yusuf'un önünde görsem de yusuf o kadar iyi oynadı ki kesemedim yusuf'u.Yusuf'un sakatlığı sonrası ise golleriyle takımını ayakta tutuyor.5'i ilk onbir 10 maçta 5 gol attı.

JJ HOOPER

-Çok enteresan oyuncu.Ne zaman şans bulsa yüzümüzü kara çıkartmadı.Takımda 3.forvet konumunda olsa da gözüm kapalı en kritik anlarda oyuna sokabileceğim bir oyuncu.5'i ilk onbir 11 maçta 5 gol.Büyük iş.

DANNY KEARNS

-Takımın jokeri.Daha çok forvet arkasında gizli forvet olarak görev verdim.Beautyman'in gelmesiyle sağ kanatta formaya giymeye başlayacak daha çok.4 gol 4 asist.Takımın olcay şahanı.

OYUN DÜZENİMİZ

-Takımımızdan her maç belli direktifler istiyoruz.Maçtan önceki gün ya da maç günü bunları söylüyoruz.Genel olarak maçın belli bir bölümünde pres yapan,seri oynayan ve tempo yapan bir takım yarattık.Maçın gelişimine göre oyun kurgumuzda bazı değişikler yapıyoruz.

-4-2-?-? oynuyoruz.Asıl formatımız forvetin arkasında üçlü bir düzen ve tek forvet.Yusuf'u pivot olarak kullandığımızda arkasında oralara sızacak bir gizli forvet oynatıyoruz.Biraz daha hareketli bingham oynadığında ise arkasındaki oyuncu daha çok ofansif orta saha gibi oynuyor.Bingham tabi en az yusuf kadar pivot da oynayabiliyor.O yüzden bazı maçlarda 4-2-2-2 yapıyoruz.Bazen 2 kanat şeklinde,bazen bir kanat bir ofansif ortasaha merkez şeklinde.

-Özetle ilerdeki 4'lümüz değişken.Çoğunlukla
    2 kanat bir forvet arkası bazen 2 forvet 2 kanat bazen 2 forvet 1 kanat 1 ofansif o.s. oynatıyoruz.3 ana şema üzerinde rahatlıkla oynayabiliyoruz.Maç içinde veya farklı maçlarda yapabiliyoruz bunu.

-Santraforumuzun topu saklamasını,arkadaşlarını rahatlatmasını,gücünü ve fiziğini kullanmasını istediğimizde, çoğu maçta tercihimiz bir pivot santrafor kullanmak oldu.Gerek bingham gerek yusuf çok iyi yapıyorlar bunu.Hooper da bu özelliklere sahip.Bingham'ı gerektiğinde ilerde kalıp sadece gol kovalamasını istediğimiz şekilde fırsatçı forvet olarak da oynatabiliyoruz.Bingham hem arkası dönük bir santrafor hem de iyi bir golcü.

-Arkadaki üçlüye gelecek olursak.Pivot santrafor kullandığımızda onun boşalttığı bölgelere girmesi için mutlaka bir santrafor arkası gizli bir forvet oynatıyoruz.Daha çok fırsatçı bir hucumcu olarak kullandığımızda ise bu sefer arkasında daha çok orta saha özelliklerini kullanmasını istediğimiz bir görev istiyoruz.Bu bölgeye beautyman geldi.İyi bir oyuncu.Hem orta saha özellikleri olan hem de golcü özellikleri taşıyan bir oyuncu.Gerektiğinde kearns'ı da oynatabiliriz ki.13-14 maç o bölgede oynattık.

-Kanatlarda sağ tarafta kearns önemli oyuncumuz.Sembie ferris ve dass iyi oyuncular onlar da oranın oyuncusu.Bol alternatifimiz var.

-Kanatlarda sol tarafta steenson önemli oyuncumuz.3 gol 6 asistlik tabela yaptı.Yine kearns bu bölgede de oynuyor.Dass oynayabiliyor.

-Zaman zaman yaratıcılığı yüksek bir takım istediğimizde
    beautyman'ı ortasahada da kullanabiliriz ki oynadığı bir bölge.

-İyi bir takımız.Bizi izleyin.

İYİ BAŞLADIK KÖTÜ BİTİRDİK

-Çok iyi başladığımız ve son çeyreğe lider girdiğimiz ligi inanılmaz kötü bir oyun ve sonuçla bitirdik.

-Son 7 maçta 4 puan alarak inanılmaz bir şekilde şampiyonluğu bıraktığımız gibi 3 puan farkla play off dışında da kalmış olduk.7 maçta 3 galibiyet alsaydık şimdi play offtaydık.

-Hayalkırıklığı yaşıyoruz.

BENZER BİR SEZON DAHA

-Bir kez daha çok az bir farkla ve son haftalarına ilk 5'te girdiğimiz sezonu play off dışında kalarak bitirdik.

-Bir türlü istediğimiz kopmayı sağlayamıyoruz ligde ve son haftalarda sorun yaşıyoruz.

-Bu sezon sakatlıklardan ve cezalardan çok çektik.İstikrarlı bir golcü yakalayamadık.

FEDERASYON ÖDÜLÜ ŞAMPİYONUYUZ

-Üst üste 2 sezon kıl payı play off'u hatta şampiyonluğu kaçırmış bir takım olarak hiç küçümsenmeyecek bir başarıya imza atarak wembleyde ilk finalimize çıktık ve şampiyonluğu kazandık.İlk şampiyonluk ilk kupa sevindirici.

-Artık bu sene çok iyi bir kadro kurup şampiyon olmak istiyoruz.Önemli oyuncularla şimdiden anlaştık.Güzel iş çıkartacağız bu sene.Son derece kararlıyız.Hem kulüp olarak hem şahsen.Bu sene o şampiyonluğu söke söke alacağız.

Hocam bu lig gerçekten insanı kanser eder. Ben birinci sezonu Dover'la 13. bitirdim sende de 13. bitirmiş demek ki hakkı neyse onu vermişim ama istifamı verdim ve gelecekte daha az kanser riskli bir ligde görev almayı umuyorum. Sana da başarılar dilerim umarım ruh sağlığın bozulmadan başarı elde edersin.

Quote Originally Posted by MCKaraman View Post
    Hocam bu lig gerçekten insanı kanser eder. Ben birinci sezonu Dover'la 13. bitirdim sende de 13. bitirmiş demek ki hakkı neyse onu vermişim ama istifamı verdim ve gelecekte daha az kanser riskli bir ligde görev almayı umuyorum. Sana da başarılar dilerim umarım ruh sağlığın bozulmadan başarı elde edersin.
    Hocam çok sağolasın.Aynen biliriz birbirimizi.Ama artık ben yavaş yavaş takımı oturttum.ayrıca o sene son haftalarda takımın başındaydım.Asıl son 2 sene takımın başındaydım ve hep yukarıdan son haftalardaki kötü performansımız yüzünden düşüp play off dışı kaldık.7. ve 8. oldum.Ama bu sene her şey farklı oldu.3. senemizde çok iyi oyunla şampiyon olduk.Sen de sabret ve takımını oturtmaya çalış.

ŞAMPİYONUZ...

-Sezon başından bu yana bu zor ligi inanılmaz yoğun bir maç takviminde oynamamıza rağmen domine ettik.

-Geçen sezon federasyon ödülü şampiyonluğundan sonra ikinci şampiyonluk kupasını aldık.Çok mutluyuz.Hem oyun anlayışımızı oturtarak iyi bir oyun sergiledik hem de şampiyon olarak doğrudan üst lige terfi ettik.

-Oyuncularımız çok iyi mücadele etti.Özellikle ligin ikinci yarısı bir düşüş yaşadık açıkçası.Ligin ilk periyodunda biraz daha rahattık.Gerek sakatlıklar gerek yıpranmalar neticesinde ligin sonunda nefes nefese bir yarış oldu.

BAZI OYUNCULARIMIZA EK PARANTEZ AÇMAK LAZIM

-Kiralık oyuncumuz BRADLEY FEWSTER 46 lig maçının tamamında forma giyerek tam 42 gol attı.Gol kralı olan oyuncumuzun arkasındaki oyuncu 22 gol attı.

-Arsenal altyapı ürünü olan ve notts countyden aldığımız kendi oyuncumuz JEFFREY MONAKANA 43 lig maçında 13 gol 21 asistlik harika bir performans sergiledi ve ligde de yılın oyuncusu seçildi.Şampiyonlukta büyük payı var.

-Swansea alt yapı çıkışlı KYLE COPP ilk profesyonel maçlarını bizimle oynadı.Ona güvendik o da yetenekleriyle bizi yanıltmadı.Ligde 38 maç 9 gol 13 asist.

OYUN DÜZENİMİZ

-Bu sene 4-2-3-1 ana taktik düzenimiz olmakla beraber bazı maçlarda 4-2-2-2 oynadık.forvet arkasındaki ikili zaman zaman iki kanat oldu.Zaman zaman bir kanat bir merkez oyunculu bir düzen oldu.Santrafor oyuncumuz o bölgede ikinci bir oyuncunun ön plana çıkmasına izin vermedi bile.Önemli ana parçalarımızdan biri fewster oldu.Onun arkasındaki ana dişlileri clarke , copp ve monakana oluşturdu.Ortasahada sene boyunca bizi taşıyan oyuncular ise newton ve powell oldu.Traore onların alternatifiydi.Defansif bir oyun kurucu tercih ettik bu sene geçen senekilerden farklı olarak ve yanında da ortasahanın yükünü taşıyabilecek çift yönlü bir oyuncu.Powell çok klas bir oyun kurucu yine newton çok önemli bir oyuncu.

KUTLU OLSUN

-Taraftarımız bu şampiyonluğu çok bekledi ve hak etti.Bu kupa onlara armağan olsun.SİYAH-BEYAZ.

-Artık sky bet lig 1'de mücadele edeceğiz.

-Farklı bir organizasyona gidiyoruz.Buna ayak uydurmamız lazım.Konferans liginde bir kiralık oyuncu sınırı yoktu.Kadroya istenildiği kadar kiralık oyuncu alınabiliyordu.Elimiz bu açından rahattı.Ancak sky bet liginde bir senede en fazla 8 oyuncu kiralanabiliyor ve bunlardan sadece 5'i maç kadrosunda olabiliyor.O yüzden iyi bir kadro kurmamız lazım.

-Geçen sezon kiralık oynayan oyuncuların bazılarını transfer etmek için uğraşıyoruz.İyi bir kadro kurmak istiyoruz yine.Aşağı yukarı 22 kişilik bir kadro bizim için yeterli olacaktır.

YENİ SEZON BAŞLADI SKY BET LİG 1'DEYİZ

-Yeni sezon öncesi güzel bir kadro kurmak istedik ve bunu başardık.Daha ligin başı olmasına karşın oluşturduğum takımın çok büyük işler başaracağına eminim.Çok iyi oyuncuları kadromuza kattık.Geçen sezon bizi başarıya ulaştıran çekirdek kadroyu korumak istedik ve çekirdek kadromuzu oluşturan kiralık oyuncularımızın bonservisini almak istedik.

-Kiralık oyunculardan,geçen sezon ortasahada harika işler yapan Jack powell'ı aldık.Sağ bek olmasına karşın ligde geçen sezon 12 asist yapan liam shephard'ın bonservisini aldık.Roger riera'nın ve ligin ikinci yarısında kiralayıp memnun kaldığımız savunma oyuncumuz kyle mcfadden'ın bonservislerini aldık.

-Geçen sezon 46 maçta 42 gol atan forvet oyuncumuz bradley fewster'ı kulübü shrewsbury satmak istemedi ve kiralamayarak kadroda tuttu ve championshipte forma giyecek.

-Çok iyi oyuncular transfer ettik.Forvet hattında 3 harika oyuncuya sahibiz.Delfouneso,oulare ve genç marvell.Delfouneso premier lig tecrübesi olan eski aston villalı.23 yaşındaki Oulare daha 3 sezon önce 8.5 milyon euroya premier lige transfer olmuş bir oyuncu.Oulare ve marvell'i kiraladık.Ligde 5 kiralık oyuncu kadroya alabildiğimiz için bu sene artık bonservisini alabileceğimiz hem kaliteli hem bize uygun futbolculara yöneldik ve iyi işler yaptık.

-Ligde 5 hafta geride kaldı.15 puandayız.

-Lig kupasında bir üst ligdeki oldham'ı 3-0 ile geçtik.Ancak premier lig takımı west ham'a 5-0 yenildik.Hiç önemli değil.Gayet iyi gidiyoruz.

OYUN DÜZENİMİZ VE DİZİLİŞ

FORVET HATTI

NATHAN DELFOUNESO

-Aston villa ile premier lig deneyimi olan oyuncumuz lige çok iyi başladı.5 maç 4 gol 3 asist.

OBBİ OULARE

-3 sene önce 8.5 milyon euroya premier lige watford'a transfer oldu.Sky bet lig 2'ye kiralık da olsa almamız bir başarıdır.Çok önemli bir oyuncu olacak bu sene bizim için.

LEWİS MARVELL

-Büyük potansiyeli var.Onun için çok olumlu düşüncelerim var.Her an formayı kapabilecek yetenekte.Daha 18 yaşında.Kiralık alsak da bu sene ondan çok büyük iş bekliyorum.Geçen sezon fewster'ın 46 maçta 42 gol attığı gibi ondan da büyük çıkış bekliyorum.Oulare ve delfouneso gibi championshipte bile çok zor bulunan iki oyuncunun yanında da olsa bence fark yaratacak.Genç oyunculara yaptığım etkiden çok memnunum.(ŞENOL GÜNEŞ ETKİSİ)(ATACAN ETKİSİ)

&Birbirinden kaliteli ve birbirini tamamlayacak 3 önemli oyuncuya sahibim forvet hattında.

Sayfa 1 / 5 123 ... SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri