1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: FM 2016 Wonderkid List

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Default FM 2016 Wonderkid List

Kurulum:
    Çıkan dosyayı Belgelerim/Sports Interactive/Football Manager 2016/shortlists içine atmanız gerekmektedir. Daha sonra oyun içerisinde kısa listeler ekranında "Kısa listeyi içe aktar" ile oyunda kullanabilirsiniz.

DOWNLOAD
    Last edited by Nocna Mora : 13.Kasım.2015 at 01:51
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Bu excel dosyası yalnız shortlisti eklemeyi unutmuşum ben sizde direk onu paylaşmışsınız sanırım

edit : bu formatta oyuna ekleniyorsa ben bilmiyorum =] ben tabloyu kendim oluşturmuştumda

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by illet View Post
    Bu excel dosyası yalnız shortlisti eklemeyi unutmuşum ben sizde direk onu paylaşmışsınız sanırım

edit : bu formatta oyuna ekleniyorsa ben bilmiyorum =] ben tabloyu kendim oluşturmuştumda
    Shortlist halini atarsanız linki düzenlerim..
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri

Quote Originally Posted by Nocna Mora View Post
    Shortlist halini atarsanız linki düzenlerim..
    Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı

daha güncel hali bu linkten indirebilirsiniz =]

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by illet View Post
    Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı

daha güncel hali bu linkten indirebilirsiniz =]
    Link güncellendi.
    Futbolcu Bilgileri

kısa listeyi göremedim oyunda :S

7. Default

indirme linkie bastığımda dosya yok diyor, birde şimdi ben wonderkid indirdim steam üzerinden , oyunum orjinal . oyun içerisinde baktığımda bulamıyorum başka 3 dosya daha var onları gösteriyor. acaba bu touch mod oynadığımdan dolayı mı neden böyle lütfen yardımcı olun

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri