Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 81 sonuç

Konu: Football Manager 2016 Takım Önerileriniz

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

İngiltere alt liglerinden Crewe Alexandra genç kadrosuna biraz takviye yaparak premier lige çıkıp efsane olabilirsiniz

İngiltere'den Queens Park Rangers öneririm. Zira ilk defa alt lig kariyeri açtım ve aldığım ilk takım onlar oldu. İlk senede Premier lige çıktık. Takımda satıp para kazanabileceğiniz oyuncuların yanı sıra sizi yukarılara taşıyacak kilit oyuncularda mevcut. Örneğin Matt Phillips bunlardan biri

başakşehirin transfer politikası hoşuma gidiyor aslıdan 4 büyüklerin sönen oyuncuları alıp parlatıyor onunla kariyer yapmak istiyorum tek sıkıntı takım rengi ya onun çözümü yok mu çok parlak duruyor turuncu rengi onun çözüm yok mu.Ana ekranda çok parlaklık var

Quote Originally Posted by La BruJiTa View Post
    geçen yıl Crystal Palace ile bayağı oynamıştım acayip sarmıştı.Ayrıca sadece 1 şampiyonluğu olan Deportivo da zevkli olur gibi geliyor. Küllerinden doğacak bir takım arıyorsan da Parma derim.Ama Parma ile oynayabilmen için Serie C yi açıp 1 sezon tatile çıkman lazım Serie D de ilk sezon.
    sağol öneriler için.
    parma'ya antipatim var senelerdir onları almam da italya alt liglerde lecce gözüme çarptı 2011'den beri lecce'yle oynamıyorum. onlara bi bakıcam.
    deportivo da çok yaşlı geldi zorlanırım gibi geliyor ilk sene.

İngiltere alt ligleri nasildir arkadaşlar?

Bundan önce hıc oynamadım. Artı ve eksi yönleri nelerdir?

oyuna alışma süreci istiyorsanız ben senelerdir bunun için southampton ve everton'ı kullanıyorum. ikisi de gerek oyuncuları satınca size bütçe açar gerek kendi takım içindeki elemanlar belli bir güzelliğe sahipler.

Nesil
    2014

Quote Originally Posted by Adana Demirspor View Post
    İngiltere alt ligleri nasildir arkadaşlar?

Bundan önce hıc oynamadım. Artı ve eksi yönleri nelerdir?

Hiç bir eksi yönü yok açıkçası, İngiltere'de yapay zeka çok daha iyi olduğu için 7.ligde de başlasan en üst lige çıkınca büyük takımlar hala dimdik ve aynı güçlerinde oluyor. Rekabet her yıl devam ediyor. Buna ek olarak finans olarak ultra bir lig olduğu için ilerleyen yıllarda sürpriz kadrolu takımlar çok oluyor.
    Eğer bu iş bilgisayarla olsaydı Bill Gates Microsoft'u değil, Trabzonspor'u yönetirdi
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

beyler Tsl de kasımpaşa nasıl olur sizce zevkli mi yoksa başka önerdiğiniz var mı ?

Nesil
    2011
    Yer
    Adana

Newcastle.

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Dünyanın en iyi takımlarıydılar... - NTVSpor.net burada güzel bir yazı var okumanızı öneririm..

Ben de İngiltere'den Bristol Rovers'ı önerebilirim çok zevkli geçiyor kariyer

Var mı yeni takım tavsiyeleleri kariyer için.
    ''Dürüstlük pahalı bir mülktür. Ucuz insanlarda bulunmaz.'' Hz Ömer (ra)
    Ağ ve Sistem Uzmanlığı
    Gerede Rehberi
    Kişisel Web Sitem

Nesil
    2006
    Yer
    06

Avrupanın major liglerinin dışında takım tavsiyeniz var mıdır arkadaşlar? Mümkünse alt liglerden

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by aytekin79 View Post
    Avrupanın major liglerinin dışında takım tavsiyeniz var mıdır arkadaşlar? Mümkünse alt liglerden
    Bastia'yı alıp korsikada akabilirsin abi ligue 1 de hem ajaccio ile korsika derbisi psg ye kafa tuttabilirsin ayrıca arkadaşlar korsan
    st. pauli yi alıp eşcinsel bir başkana anarşist bir taraftara sahip olabilirsin
    dünyanın en eski futbol klübü Nottingham Forest olabilir

bunlar belki ilgini çekebilir belki abi

hocam henüz yazıcağım takımlarla oynamadım fakat oynuycam almanya 2. lig leipzig,fransa 2. lig lens,ingiltere alt liglerden leeds utd,derby country,pourstmouth

[MENTION=101617]devilshand[/MENTION] Dünyanın en eski kulubu benim şu anda yönettiğim kulüp olan sheffield FC Yarı profesyonel bir kulüp. Önümüzde uzun bir yol var Premier lig için.

Home | Sheffield FC
    Ağ ve Sistem Uzmanlığı
    Gerede Rehberi
    Kişisel Web Sitem

Nesil
    2006
    Yer
    06

Quote Originally Posted by devilshand View Post
    Bastia'yı alıp korsikada akabilirsin abi ligue 1 de hem ajaccio ile korsika derbisi psg ye kafa tuttabilirsin ayrıca arkadaşlar korsan
    st. pauli yi alıp eşcinsel bir başkana anarşist bir taraftara sahip olabilirsin
    dünyanın en eski futbol klübü Nottingham Forest olabilir

bunlar belki ilgini çekebilir belki abi
    Quote Originally Posted by ozanocal View Post
    hocam henüz yazıcağım takımlarla oynamadım fakat oynuycam almanya 2. lig leipzig,fransa 2. lig lens,ingiltere alt liglerden leeds utd,derby country,pourstmouth

Nottingham Forest ve Porstmouth ilgimi çekti açıkçası İngilterenin tek hoşuma gitmeyen tarafı her istediğin oyuncuyu getirememen , yani federasyonun belirlediği kalıba uymayan adamı getirememek saçma geliyor bana , ben belki o adamda cevher görüyorum olamaz mı yani

Almanya 3. liginden bir kariyerim olmuştu geçtiğimiz seride Lens ile erken başarı yakalayıp sıkılırım diye korkuyorum
    Last edited by aytekin79 : 29.Ocak.2016 at 01:25

Nottingham Forest ve Porstmouth ilgimi çekti açıkçası İngilterenin tek hoşuma gitmeyen tarafı her istediğin oyuncuyu getirememen , yani federasyonun belirlediği kalıba uymayan adamı zor getirebilmek saçma geliyor bana , en belki o adamda cevher görüyorum olamaz mı yani

Almanya 3. liginden bir kariyerim olmuştu geçtiğimiz seride Lens ile erken başarı yakalayıp sıkılırım diye korkuyorum
    Al İşte Dediğim Takımı İsveç Ligini Oyna Hem Zor Hemde Eğlenceli

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by krasafcik View Post
    [MENTION=101617]devilshand[/MENTION] Dünyanın en eski kulubu benim şu anda yönettiğim kulüp olan sheffield FC Yarı profesyonel bir kulüp. Önümüzde uzun bir yol var Premier lig için.

Home | Sheffield FC
    aynen fark ettim hatta benim dediğim klüp 2. bile değilmiş

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Ortalama üstü-hatta iyi sayılabilecek kulüp arayanlar için Lazio veya Lyon. Lyon ile PSG; Lazio ile Juve hegemonyasını yıkmak gerçekten çok zevkli.

Quote Originally Posted by nfornirvana View Post
    Ortalama üstü-hatta iyi sayılabilecek kulüp arayanlar için Lazio veya Lyon. Lyon ile PSG; Lazio ile Juve hegemonyasını yıkmak gerçekten çok zevkli.
    hocam psg en iyi 6 takımdan biri benim gözümde iyi sayılabilicek lafmı

edit: pardon hocam yalnış anlamışım ben psg önerdin sandım
    Last edited by ozanocal : 29.Ocak.2016 at 18:12

Nesil
    2006
    Yer
    06

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Al İşte Dediğim Takımı İsveç Ligini Oyna Hem Zor Hemde Eğlenceli
    AIK olur mu ya da Hacken ?

AIK olur mu ya da Hacken ?
    Sundsvall diye bir takım var abi. Ben denemedim ama deneyenler çok eğlenceli diyor.

Gelecek olan güncellemeden sonra uzun soluklu bi kariyer düşünüyorum arkadaslar. Kararsız kaldım ve tavsiyelerinize ihtiyacım var. Nedenleri ile belirtirseniz sevinirim.

-Liverpool'u alıp şampiyonluga oynamak.
    -Leipzgi alıp üst lige çıkıp Bayern'in hegomanyasına son vermek
    İngiltere alt liglerinden takım alıp PL'ye çıkmak ( Bunu hiç yapmadım ve merak ediyorum)

Taraftarı ve maddi durumu olan bi kulup olursa daha iyi olur benım acımdan. Benim düşüncem Liverpool>Leipzig>İng alt lig şeklinde.

Quote Originally Posted by Adana Demirspor View Post
    Gelecek olan güncellemeden sonra uzun soluklu bi kariyer düşünüyorum arkadaslar. Kararsız kaldım ve tavsiyelerinize ihtiyacım var. Nedenleri ile belirtirseniz sevinirim.

-Liverpool'u alıp şampiyonluga oynamak.
    -Leipzgi alıp üst lige çıkıp Bayern'in hegomanyasına son vermek
    İngiltere alt liglerinden takım alıp PL'ye çıkmak ( Bunu hiç yapmadım ve merak ediyorum)

Taraftarı ve maddi durumu olan bi kulup olursa daha iyi olur benım acımdan. Benim düşüncem Liverpool>Leipzig>İng alt lig şeklinde.

belki size uymaz ama öneriyim athletic bilbao kariyeri zevkli olabilir bir o kadarda zor sadece ispanyol oyuncularla neler yapılabilir ben merak ediyorum barcelonaya madride ne kadar kafa tutulabilir ben uzun soluklu bir kariyer yapıcam bu takımda zor ama zevkli olucağına eminim

Liverpool kariyeri zevkli olabilir.

Varmı farklı bir tavsiyesi olan. Yeni bir kariyer açmak için yeni bir lig istiyorum. Çin Ligi denesem mi acaba ?
    Ağ ve Sistem Uzmanlığı
    Gerede Rehberi
    Kişisel Web Sitem

Benfica kariyerleri çok zevkli oluyor. Güney Amerika'da ne kadar yetenekli genç varsa takıma topluyordum. Mali durum iyi. Oyuncuları sürekli ederinin üstüne satıyorsun. Her zaman Şampiyonlar Ligindesin, Portekiz Ligi yormuyor sıkmıyor. Daha ne olsun?

Beyler takım öneriniz var mı gelişmeye açık olsun yeterli başka bir kıstasım yok.

Nesil
    2006
    Yer
    06

Quote Originally Posted by bluebull View Post
    Beyler takım öneriniz var mı gelişmeye açık olsun yeterli başka bir kıstasım yok.
    İlk aklıma gelen Basel oldu

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri