1 ile 15 arası toplam 15 sonuç

Konu: Güncellemeden sonra işleyiş hatası

Default Güncellemeden sonra işleyiş hatası

Resimlerden görüleceği üzere oyun devam ettikten sonra üstteki bar gittimiyor. Görüldüğü gibi alt tarafında kalan butonlar aktif olarak kullanılıyor. 16.1 güncellemesi ile bu sorunu yaşamaya başladım. Ayrıca oyundayken windows tuşuyla masaüstüne dönüp tekrar oyuna girmek istediğimde donuyor. Football Manager 2012'den beri bu 5. orjinal oyunum ilk defa böle birşeyler karşılaşıyorum. Umarım full sürümde düzelir.

Nesil
    2012
    Yer
    İzmir

Resimleri kontrol eder misin görünmüyor da

Ben görebiliyorum resimleri, farklı tarayıcıdan kullanıcı girişi yapmadan da denedim gözüküyor.

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Quote Originally Posted by Viper Thorne View Post
    Resimleri kontrol eder misin görünmüyor da
    bazı resim yükleme siteleri Türkiye'de yasaklandığından gözükmeye bilir. DNS değiştirme veya Zenmate yükleyerek görebilirsiniz.
    ADANA DEMİRSPOR

Yok mu çözüm önerisi olan? Umarım bu gece full sürüme geçtiğimde düzelir.

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Hala aynı sorunu yaşıyoruz...

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Arkadaşlar yok mudur bu sorunun çözümü?

Quote Originally Posted by Homer J.S View Post
    Arkadaşlar yok mudur bu sorunun çözümü?
    Aynı sorunu ben de yaşıyorum. Gün geçirme esnasındayken oyunu alta alıp tekrar dönmek istediğimde her zaman olmasa da bazen bu şekilde kalıyor. Devam eden oyunu kaybetmemek için 'Ctrl + S' ile oyunu save edip, sonra görev yöneticisinden oyunu sonlandırıp tekrar oyuna girmek durumunda kalıyorum. En azından devam eden oyunumu kaybetmiyorum ama bu bi çözüm değil tabiki.

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by atukya View Post
    Aynı sorunu ben de yaşıyorum. Gün geçirme esnasındayken oyunu alta alıp tekrar dönmek istediğimde her zaman olmasa da bazen bu şekilde kalıyor. Devam eden oyunu kaybetmemek için 'Ctrl + S' ile oyunu save edip, sonra görev yöneticisinden oyunu sonlandırıp tekrar oyuna girmek durumunda kalıyorum. En azından devam eden oyunumu kaybetmiyorum ama bu bi çözüm değil tabiki.
    Yahu tam bir işkence. Sorma hocam tadı tuzu kalmadı oyunun vallahi.

Nesil
    2009
    Yer
    Denizli

harbiden yok mu şunun bir çözümü yahu?? delirtti beni. O kadar para ver al ve uğraştığın saçmalığa bak. Tek bize mi oluyor, bunu farkeden olmaz mı?

Quote Originally Posted by MoisHaLe View Post
    harbiden yok mu şunun bir çözümü yahu?? delirtti beni. O kadar para ver al ve uğraştığın saçmalığa bak. Tek bize mi oluyor, bunu farkeden olmaz mı?
    Şöyle bişey yaptım; Tercihler >> Daha Fazla Arayüz Ayarı >> İşleyiş Modu >> Yazılım

Bu ayar daha önce 'GPU Desteği(hareketli görüntüyü destekler)' seçimindeydi. Bu şekilde yaptıktan sonra herhangi bi problemle karşılaşmadım. Ama tabi 'Yazılım' ayarında oynamak bazı hareketli görüntü sistemlerini etkisiz hale getiriyor. Oynarken göreceksiniz. Yine de bi deneyin derim.

bu sorunun çözümü veya SI forumlara yazan biri yok mu. Benimde başıma geldi ve gerçekten oyundan soğutuyor insanı

Kenarsız En Büyük Boyutlu Pencere Modu'nda oynayın, bugdan haberimiz var ve düzelteceğiz diye çözüm bulmuştum benim başıma geldiğinde.

Maximised Borderless Windowed İngilizce ismi.

aynı sorunla karşılaşıyorum...

Bende de var bu ya. Zehir etti oyunu. Alt f4 yapıp kaydedip oyundan çıkmaktan bıktım.

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri