1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: Mavi Ekran Hatası

Default Mavi Ekran Hatası

oyun notebookumda uzun süre acık kalınca (pc kapatmıyorum ekran kapatıp bekleme moduna alıp sonra devam ediyorum) bir süre sonra mavi ekran hatası alıyorum fm 16 betada fm 15 aylarca bu şekilde oynamıştım sorun olmamıştı.... bilgisi olan varmı

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Mavi ekran alman bilgisayarının işlemcisini zorlaman olabilir. CPU yüzde kaç oluyor veya sana bi site önerim orda genelde cevaplar oluyor oyunla alakalı değil öncelikle. site; techopat forum
    ADANA DEMİRSPOR

i7 2.3 turbo bost ile 3.3 ghz 8gb ram bu makina fm ile zorlanıyorsa sıkıntı var demektir.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Mavi ekran hatası genellikle ekran kartı ile alakalıdır. Ekran kartın yanmak üzere olabilir, dikkat
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Quote Originally Posted by Nocna Mora View Post
    Mavi ekran hatası genellikle ekran kartı ile alakalıdır. Ekran kartın yanmak üzere olabilir, dikkat
    demoda bu skıntı vardı orginal oyunda cok sükür problem yok teşekkürler yardımlarınız için

Nesil
    2015
    Yer
    Kadıköy - İstanbul

Quote Originally Posted by ugurbeckham View Post
    demoda bu skıntı vardı orginal oyunda cok sükür problem yok teşekkürler yardımlarınız için
    Sıkıntı Sanal Bellekle alakalı hocam yükseltirsen sıkıntı olmaz

Quote Originally Posted by haykirish View Post
    Sıkıntı Sanal Bellekle alakalı hocam yükseltirsen sıkıntı olmaz
    teşekkür ederim yükselttim

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

Ben de sırf fm oynarken mavi ekran alır oldum 2016 serisinde.
    Sistemim yeni değil ama 7-8 lig açıp 57 bin oyuncu civarı sıkıntısız oynuyorum takılmadan. Format atalı da 1 ay olmadı daha. İşlemci, ram hepsi normal seviyede arasıra kontrol ediyorum.
    Ekran kartında sıkıntı olduğunu sanmıyorum çünkü online Fifa 11 yaparken hiç bişey olmuyor. Zaten başka da oynadığım oyun yok. Nasıl olacak bilemedim.
    3d kapalı, oyunu yüklediğim gibi kapatırım onu. Var mı fikri olan, çok genel bir sorun ama akşam oturup iki maç yapalım diyoruz o da elimizden gider oldu.

Mesaj Yetkileri