1 ile 11 arası toplam 11 sonuç

Konu: [FM 2015] Fenerbahçe ! Şov Yeni Başlıyor !

Thumbs up [FM 2015] Fenerbahçe ! Şov Yeni Başlıyor !

Öncelikle yine yeniden Turksportal diyerek başlıyorum sözlerime. : )

Öncelikle herkese merhaba , uzun süre sonra yeniden kariyerimle karşınızdayım. Öncelikle şunu belirteyim 2016 tam sürüm çıkana kadar FM 2015'e devam edecegim.

KURALLARI OKUDUM & KABUL EDİYORUM.
    Last edited by Nocna Mora : 14.Kasım.2015 at 23:20

Başarılar dilerim.
    ''Dürüstlük pahalı bir mülktür. Ucuz insanlarda bulunmaz.'' Hz Ömer (ra)
    Ağ ve Sistem Uzmanlığı
    Gerede Rehberi
    Kişisel Web Sitem

Başarılar.

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

başarılar dilerim renktaşım.

Başarılar dilerim hocam

GT-I8190N cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nesil
    2014

Başarılar dilerim. Bu yıl FM almayacağım ama şöyle sağlam bir FB kariyeri takip edesim var. Ama bu kariyer 5 gündür beklediğine göre güncellenmeyecek sanırım
    Eğer bu iş bilgisayarla olsaydı Bill Gates Microsoft'u değil, Trabzonspor'u yönetirdi
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Quote Originally Posted by jesmatador View Post
    Başarılar.
    Quote Originally Posted by cklnc View Post
    başarılar dilerim renktaşım.
    Quote Originally Posted by yns241 View Post
    Başarılar dilerim hocam

GT-I8190N cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Herkeze teşekkürler arkadaşlar.

Quote Originally Posted by Barak View Post
    Başarılar dilerim. Bu yıl FM almayacağım ama şöyle sağlam bir FB kariyeri takip edesim var. Ama bu kariyer 5 gündür beklediğine göre güncellenmeyecek sanırım
    Teşekkürler. Güncellenecek oyunu belli bir güne kadar oynadıktan sonra donup kapanıyor , ''Crash Dump'' veriyor. Çıldırmak üzereyim resmen. Şu hatanın çözümünü bir yerde bulamadım bir türlü.

Öncelikle güncelleme için beklettigimden kimse kusura bakmasın arkadaşlar.Hatayı giderdikten sonra dayanamayıp yarım sezondan fazla oynadım.Bu sezonluk pek görsele önem vermiyorum fakat diger sezonlarda aynı şekilde olmayacak.

LİGDEKİ DURUMUMUZ

TAKIM VERİMİZ

AL 1.Eleme Turu 2.Ayak

Takımda sakatlanan oyuncu sene başından beri çok oldu. Özellikle Alper Potuk, GG77, Fernandao, Bruno Alves ve Mehmet Topal. Bu adamlar iyileştikten 1-2 maç sonra kesinlikle sakatlanıyorlar. Fernandao ve Mehmet Topal sene sonuna* kadar yoklar. Bu seneyi pek önemsemedim diyebilirim aslında. Sene sonu yeni sistem temelleri atıp Şampiyonlar Liginde ses getirecegiz. Van Persie'nin mühteşem formu yüzünden avrupa takımlarının radarına girmiştir diye düşünüyorum. Bu yüzden her ihtimale karşılık bir süperstar transferi yapabilirim. Devre arası transferlerimiz baktıgımızda gereksiz gibi.

DEVRE ARASI TRANSFERLERİMİZ

Isaac Vorsah

Sene sonu Bruno Alves'e yol verecegimizden dolayısıyla kendisini şimdiden transfer ettik. Sene sonuna kadar kolay gördügümüz maçlarda oynatıp takıma adapte edicegiz.

Leonarda Kweuke

Fernandao'nun bacagı kırılması ve Persie'nin tek forvet kalarak çok yorulmasından dolayı kendisini transfer ettik. Hem ucuz hemde ligi tanıyan bir forvet olması önceligimizdi. Fakat bekledigimiz performansı hala alabilmiş degiliz.

Carlos Fierro

Kendisi zaten transfer listemizde bulunan bir oyuncuydu. Kontratının 6 ay kalmasını fırsat bilerek kendisinle devre arası anlaştık. Sene sonunda bonservissiz bir şekilde alıyoruz kendisini.

Nesil
    2013
    Yer
    Budapeste

Hocam kariyerinde basarilar Logo paketinin ismini ögrenebilir miyim rica etsem ?

Quote Originally Posted by GicaHagi View Post
    Hocam kariyerinde basarilar Logo paketinin ismini ögrenebilir miyim rica etsem ?
    Teşekkürler hocam. Logo paketinin adını unuttum fakat şöyle upload ettim.

Logo : Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı

SÜPER TOTO SÜPER LİG
    / MART AYI /

Ligde işler yolunda, daha maglubiyetsiz olarak ilerliyoruz. Kolay gördügümüz maçlarda yeni sistemimizi oturtmaya çalışıyoruz. Örnek olarak Eskişehirspor maçını gösterebilirim size. Sistemi deneyelim derken 3 puanı alamadık Türkiye kupasında yedeklerle ilerliyoruz. Bu sayede aramız bozuk oyuncularıda takıma geri kazanıyoruz.

AVRUPA LİGİ ÇEYREK FİNAL
    1.MAÇ

2.MAÇ

Kahretsinki deplasman kuralıyla elendik. Aslında maçlarda fena oynamadık. İlk maçtaki hatalarımızdan kaybettik diye düşünüyorum. Van Persie ilk maçta yoktu ikinci maçta ise tam anlamıyla hazır degildi. Belkide sakatlıktan erken kurtulup gelseydi turu koparabilirdik. Saglık olsun diyelim.

LİGDEKİ SIRALAMA DURUMU

Beşiktaş bu sezon gerçekten iyi oynuyor. Bir türlü düşmediler yakamızdan. Galatasaray beklenmedik maglubiyetlerle gerimizde kaldı. Büyük sakatlıklar oluşmadıkça sezon sonu şampiyonuz.

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri