Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 31 sonuç

Konu: Wolverhampton Wanderers|1.Sezon|Atıl Kurt!

Default Wolverhampton Wanderers|1.Sezon|Atıl Kurt!

Merhaba,forumda yeniyim ve ilk postumu FM'de kariyer yaparak açmak istedim.Seçtiğim takım bir zamanlara damga vuran Birmingham'ın ezeli rakibi Wolves oldu.Wolves macerama başkanla konuşarak başladım. . Sonra ise asistanımdan takım raporlarını istedim ve eksik bölgeleri buldum.Eksik bölgeler için gözlemcileri bilgilendirdikten sonra takım için hedef belirledik. Tabikide ben yönetimin verdiği en yüksek olan play-off'a kalmayı seçtim fakat benim hedefim şampiyonluk...

Nesil
    2006
    Yer
    06

Başarılar dilerim ...

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Başarılar benden sana tavsiye görselleri programdan küçültürken enlemesi bir daraltma yapmaman. Forumda büyükde koysan dengeleniyor.

Quote Originally Posted by Serzenish View Post
    Başarılar benden sana tavsiye görselleri programdan küçültürken enlemesi bir daraltma yapmaman. Forumda büyükde koysan dengeleniyor.
    Sağol tavsiyeni dikkate alacağım...

Sonra sözleşmesi biten oyuncular listesine baktım ve en önemli silahımız olan Golbourne'nin sözleşmesinin bitmek üzere olduğunu gördüm. Sonra takım için taktik belirledim ve en uygun olan 5-3-2'yi seçtim.Taktik hazırlarken genç bir oyuncu ilgimi çekti ve profilini araştırdım. Özellikleri ilgimi çekti ve ilk 11'e koydum...

Sonrasında Fulham'dan La Parra için teklif geldi ve hiç düşünmeden reddettim. Hazırlık maçlarını bitirdim ve bir tane kanat oyuncusu aldım. Daha sonrasında yönetimden genç yetenekler keşfetmek için altyapısı iyi bir pilot kulüp istedim ve kabul ettiler.Ne kadar kibarlar...

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Başarılar Benden de bir tavsiye : Yazılarını ortalarsan daha hoş gözükür.Resimlerden sonra bir boşluk bırakarak açıklama yapmak da iyi olabilir.Kendi yazılarını 1 veya 2 kat daha büyük yazabilirsin.

Takım seçimi güzel ama lig zorlu sabır çok önemli.

Sonrasında ise en sıkıntı çektiğimiz bölgelere transfer yaptık. Ve benim ilk karşılaşma günüm geldi çattı. İlk maçımda kaybetmiştim moralim sıfırdı.Fakat kendime yeni antrenör olarak Paul Scholes ile anlaştım ve moralim azda olsa düzeldi. Şimdi ise kupa heyecanı sarmıştı bedenimi.O maç öncesi Blackburn karşılaşması sonrası moralsizdim fakat rakibimizin güçsüz olması beni azda olsa motive ediyordu.Maç saati gelmişti. Maç çok iyi geçmişti ve farklı taktik ile çıktığım maçtan 3-0 ayrılmıştık acaba bu istikrarı sürdürebilecekmiydim?Bilmiyordum.Hull City yeni Premier Lig'den düşmüştü ve çok güçlülerdi.Acaba onları yenebilecekmiydim.2-1 yenildim ve üzüldüm...

Gerçekten de sabrın çok önemli olduğu bir lig... Umarım başarılı olursun.

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Başarılar Benden de bir tavsiye : Yazılarını ortalarsan daha hoş gözükür.Resimlerden sonra bir boşluk bırakarak açıklama yapmak da iyi olabilir.Kendi yazılarını 1 veya 2 kat daha büyük yazabilirsin.

Takım seçimi güzel ama lig zorlu sabır çok önemli.
    Sağol,tavsiyeni uygulayacağım

Quote Originally Posted by richard castle View Post
    Gerçekten de sabrın çok önemli olduğu bir lig... Umarım başarılı olursun.
    Sağol,menajerlik yaptığın Blackburn'a yenildim.Hiç ummuyordum yenilmeyi...

Ertesi gün takıma yeni bir İspanyol ortasaha kattım. Lig maçım QPR ile idi ve QPR ligde üçüncüydü.Endişeliydim çünkü Hull City'e yenildikten sonra bozuk olan moralim daha çok bozulmuştu ve QPR,Premier Lig'ten yeni düşmüştü onları nasıl engelleyecektim.Ve maç günü geldi. Başarmıştık.Ligden yeni düşen QPR'yı yenmiştik,bu bana büyük bir moral olmuştu ve maçın kahramanı Conor Coady isimli bir gençti. Sonrasında Cardiff City maçı için çalışmalara başladık ve ben bu maça kazanacağımız gözüyle bakıyordum. Fakat birden şok oldum.Sezon başında kiralık sözleşmesini oynıyamaz diye feshettiğim adam bana karşı gol atmıştı.Sonrasında taktik değiştirdim fakat nafile.Maçı 1-0 kaybettik.Exeter maçını dört gözle bekliyordum. Bu maçta da yenilmiştik artık takımdan ümidimi kesmeye başlıyordum.Takım genç olduğu kadar da istikrarsızdı.Oturup kara kara neler yapabileceğimi düşündüm...

Transfer dönemi sona erdi ve dört maç yaptım ve takımın kötü sonuçlar almasından resmen bıktım.Kadromuzdaki oyuncular iyi ama takımda ruh yok.Siz birşeyler önerebilirmisiniz?

Takımdan ümidimi kesmeye başlamıştım ve santrafor mevkiisinde çok sakatlık olduğu için sıkıntı çekiyorduk.O yüzden takımıma Everton'dan kiralık olarak Conor McAleney'i kattım.9.Hafta 10.Hafta 11.Hafta 12.Hafta 13.Hafta 14.Hafta Sonunda galibiyet alabildik.Çok şükür.Bunun takım ile toplantı yapmamın etkisi vardır herhalde...

15.Hafta 16.Hafta 17.Hafta 18.Hafta 19.Hafta 20.Hafta 21.Hafta 22.Hafta 23.Hafta İstatistikler Ligde devre arasına girdik ve hala kariyere beklediğim ilgi yok.Taraftarı olmayan bir takım,asitsiz kolaya benzer ve şu an biz o durumdayız.Yeteri kadar ilgi gelene kadar kariyere ara vericeğim...

İnşAllah devam edersin çok başarılısın.

17. Default

Anlatımın günlük gibi olması güzel olmuş, inşallah ilk senemizde üst lige çıkarız

Sent from my iPhone using Tapatalk

Quote Originally Posted by TahaAli View Post
    İnşAllah devam edersin çok başarılısın.
    Sağol,İnşallah

Quote Originally Posted by KirbyGarrix View Post
    Anlatımın günlük gibi olması güzel olmuş, inşallah ilk senemizde üst lige çıkarız

Sağol,ilk başlarda biraz kötüydük ama toparladık zaten şampiyonluk parolasıyla çıktık ama ilk haftalar ruhsuz ve birbirine alışamayan takımımız vardı...

24.Hafta 25.Hafta 26.Hafta 27.Hafta 28.Hafta FA Cup 3.Tur İlk Maç FA Cup 3.Tur Rövanş FA Cup 4.Tur Transfer Dönemi Carlos de Pena Jukka Raitala İyi bir ay geçirdiğimizi düşünüyorum.Fazla forma şansı bulamayan oyuncuları başka takımlara iteleyip daha iyilerini aldık.Özellikle Rowe transferinden iyi para kazandık.Ligte iyi durumdayız ve FA Cup'ta 5.Tur'a yükseldik.Formumuz yükseliyor hadi hayırlısı....

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

En kötü playoffa kalırsak belki de biraz da şansımızın yardımıyla Premier Lig'e çıkabiliriz. Başarılar.
    TariboWest

Quote Originally Posted by TariboWest View Post
    En kötü playoffa kalırsak belki de biraz da şansımızın yardımıyla Premier Lig'e çıkabiliriz. Başarılar.
    Zaten kariyerin başında hedefim,Premier Lig'ine şampiyonluk ile yükselmekti fakat ilk haftalar çok kötüydük.Sağol bu arada...

29.Hafta 30.Hafta 31.Hafta 32.Hafta 33.Hafta FA Cup 5.Tur Preston yenilgisi biraz ağır oldu.Tottenham maçında iyi oynadık,hatta Tottenham'dan iyi oynadık fakat onlardaki yıldızlar maçı çevirdi....

34.Hafta 35.Hafta 36.Hafta 37.Hafta 38.Hafta Marc Howe Mike Donnelly Robbie Jones Matty Roscoe Arkadaş şu Burnley'e diş geçiremiyoruz.Sinir olacam.Genel olarak değerlendirirsem,gayet iyi bir ay geçirdiğimizi düşünüyorum.Ligin bitimine 7 maç kaldı ve birinciyiz.Yolun sonu şampiyonluk.Bu arada efsane olabilecek regenler çıkarttım piyasaya.Yorumlarınızı bekliyorum...

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Muhteşem bir atılım yapmışssın. Artık şampiyonlukla taçlandırmak lazım bu muhteşem gidişatı.
    TariboWest

Muhteşem bir atılım yapmışssın. Artık şampiyonlukla taçlandırmak lazım bu muhteşem gidişatı.
    İnşAllah,bugün kalan maçlarıda oynayacağım ve kimin şampiyon olacağını göreceğiz...

Abi şansıma tüküreyim ya.Tam şampiyonluk maçı yaparken elektrikler kesildi ve kayıtlı oyun silindi.Bu yüzden kariyeri kapatıyorum fakat birkaç gün sonra yeni maceralar ile sizlerle birlikteyim.

28. Default

Geçmiş olsun hocam bu sefer İngiltere olmasın ama

Quote Originally Posted by KirbyGarrix View Post
    Geçmiş olsun hocam bu sefer İngiltere olmasın ama

İngiltere'den Grimbsy ve İspanya,Almanya liglerinden birkaç takım düşünüyorum.

30. Default

Quote Originally Posted by ChunkyMonster77 View Post
    İngiltere'den Grimbsy ve İspanya,Almanya liglerinden birkaç takım düşünüyorum.
    Bence İspanya olsun.

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri