1 ile 6 arası toplam 6 sonuç

Konu: Aral Game'den alınan oyun

Default Aral Game'den alınan oyun

Arkadaşlar steam den bir türlü kart çekmeyince oyunu Aral Game'den aldım.. Fakat bana kod falan yollamadılar.. Sanırım CD yollayacaklar. Bu cd ile steam üzerinden mi oyuna gireceğim? çünkü gündüz iş yerimde akşam evde oynuyorum oyunu.. save dosyalarıma erişebilmem lazım

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by burakofly View Post
    Arkadaşlar steam den bir türlü kart çekmeyince oyunu Aral Game'den aldım.. Fakat bana kod falan yollamadılar.. Sanırım CD yollayacaklar. Bu cd ile steam üzerinden mi oyuna gireceğim? çünkü gündüz iş yerimde akşam evde oynuyorum oyunu.. save dosyalarıma erişebilmem lazım
    Evet kutulu yolluyorlar oyunu, benim elime bugün yaklaşık 2 saat önce ulaştı. Başka da bir hizmetleri yok kod vesaire gibi.

FM12 ve FM13 kutulu almıştım. Kutunun içinde steam kodu var. Onu steam'a girdikten sonra DVD ile hiç işiniz kalmiyor. Steam kütüphanesinden direk indirip oynayabiliyorsunuz.

Kutulu versiyonlar iyi güzel ama cidden geride kaldı artık. Üstelik FM12'de "kullanılmış ürün kodu" hatası almıştım. Mail falan attım. 2-3 güne anca yeni kod gönderdiler. Gerçekten uğraşmaya gerek yok. Birdahaki sefere direk steamdan alırsanız daha sağlıklı olur bence.

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

evet, oyun içerisinde yer alan kod ile steam den aktive edeceksiniz
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

teşeküürler... yarın gelir inşallah...

hala kargoya verilmedi bu normal mi?

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri