1 ile 6 arası toplam 6 sonuç

Konu: Antreman yardım

Default Antreman yardım

Antreman > Genel bakış bölümünde genel antreman odağını taktik olarak seçtiğimizde yapılan taktik antreman sadece çalışma yapılan taktiğin yatkınlığını mı arttırıyor?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by draxis View Post
    Antreman > Genel bakış bölümünde genel antreman odağını taktik olarak seçtiğimizde yapılan taktik antreman sadece çalışma yapılan taktiğin yatkınlığını mı arttırıyor?
    Evet. Biraz da oyuncuların mental özelliklerine yoğunlaşır.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

o zaman çalışma yapılan taktik yatkınlığı %100 olsa dahi taktik antreman yapmakta fayda var doğru mudur?

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Tabiki. Arkadaşın dediği gibi mental özelliklere etki ediyor. Zaten ayda bir gelen antrenman raporlarında bir oyuncunun en çok gelişen yeri taktik diye yazar profile baktığında da mental özelliklerde artış görünür
    malatyAdana!

teşekkürler.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Sorun çözüldügüne göre konuyu GMA'ya taşıyorum.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri