1 ile 4 arası toplam 4 sonuç

Konu: Antrenman Tartışma Platformu

Hybrid View

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Default Antrenman Tartışma Platformu

FM 16 antrenman sistemi hakkındaki sorularınızı burada sorabilir, tartışmalarınızı burada yapabilirsiniz.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

bi oyuncum ''daha çok çalışarak şut özelliğini geliştirmek'' istiyor. ben ne istediğini anlayamadım. antrenman düzenini, ekstra antrenmanını, özel çalışmasını hepsini denedim hala bulamadım. ne yapsam dert yakınmasını durdurabilirim bilen var mı ?

Nesil
    2006
    Yer
    06

Quote Originally Posted by Ketchaup View Post
    bi oyuncum ''daha çok çalışarak şut özelliğini geliştirmek'' istiyor. ben ne istediğini anlayamadım. antrenman düzenini, ekstra antrenmanını, özel çalışmasını hepsini denedim hala bulamadım. ne yapsam dert yakınmasını durdurabilirim bilen var mı ?
    Şut antrenörünün iş yükü nedir ? Eğer ağırsa şut antremanına yeteri kadar zaman ayıramadığı için şikayet ediyor diye düşünüyorum

Quote Originally Posted by aytekin79 View Post
    Şut antrenörünün iş yükü nedir ? Eğer ağırsa şut antremanına yeteri kadar zaman ayıramadığı için şikayet ediyor diye düşünüyorum
    ortaydı geçen sezon şikayet ediyordu. bu sezon hafif hala şikayet ediyor.

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri