Bildiğiniz gibi Taktik ve Antreman dışında bu tür sorularıda aynı bölümde barındırıyorduk ve bu şekilde karmaşık ve düzensiz bir bölüm halini almaya başlamıştı. Bu yüzden taktikleri bu kısımdan ayırıp onlara özel bir alt bölüm açarak aradığımızı daha rahat bulabilmemiz için ve daha düzgün anlatımlar olması için tanıtım şablon uygulamasını başlatıyoruz.

Buradaki amacımız taktiklerin daha belirgin ve taktiklerin özellikleri iyi kavrayabilme adına olacak. Bunun dışında bu alanı güzelleşme adına ilk adımımız olacak. Umarım herkes bu şablona uyarak hareket eder aksi takdirde açılan konular onaylanmayacaktır!
Taktik Tanıtım Şablonu
* Taktik Adı
* Diziliş Resmi
* Taktik Hakkında Detaylı Bilgi
* Bölgeler Hakkında Kısa Bilgiler ( Sol Bek, Sol Açık, Forvet tarzı )
* En az 5 Tane Maç Resmi
* 1 Sezon sonu fikstürü ve Puan Durumu
* Transfer Geçmişi

Bunları uygulamak zorundasınız. Bu şablona uymayan kişilerin konusu onaylanmayacaktır. Bu şablona uygulayıp ekstra bilgi ekleyebilirsiniz. Unutmayın ki ne kadar detaylı anlatım o kadar çok kullanıcı demektir. Taktik konularına önem verirseniz inan ki bulduğunuz veya yaptığınız taktik hak ettiği değeri verir.

Bu taktik konusunda birkaç cümle söylemek istiyorum. Gördüğüm kadarıyla her sene yeni arkadaşlar taktik paylaşıyor bu iyi bir şey ve konuları düzensiz olduğu için veya eksik bilgiler verdiği için taktik indirilmiyor veya konu okunmadan ve yorum yapılmadan çıkılıyor. Bunu engellemek adına bu şablonu zorunlu kılıyoruz. Umarım herkes bu şablona uyup gerekeni yapacaktır.

* Alıntı taktiklerde kurallar gereği orijinal konunun linkini paylaşmak zorunludur.