1 ile 19 arası toplam 19 sonuç

Konu: Robin van Persie

Nesil
    2003

İlk devrede kupa maçları hariç 7 gol falan attı bende, Fernandao ise 13 gol civarı. Nedense oynatamıyorum bu RVP'yi.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Komple Forvet'de çılgın attı bende, ligde 36 gol atmıştı yanlış hatırlamıyorsam. Arsenal'e sattım sezon sonu.

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

fırsatçı golcü oynattım tek forvet. gol kralı oldu. gayet iyiydi

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Arkadaşlar, araştırma forumunun ne olduğu konusunda fikir sahibi değilsiniz sanırım.

Burası oyunda nasıl performans aldığınızı anlattığı yer değil değil, oyundaki değerlerini gerçek hayattaki performansı ile değerlendirip yeni değerlerin ne olabileceğini tartışacağınız yer.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Toplara güçlü vurur PPM'si gereksiz gibi şuanki denemelerine bakarsak. Daha çok plase ile felan deniyor. Bu arada CA düşüşü olmayacak değil mi?

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Escochae View Post
    Toplara güçlü vurur PPM'si gereksiz gibi şuanki denemelerine bakarsak. Daha çok plase ile felan deniyor. Bu arada CA düşüşü olmayacak değil mi?
    Neden olmalı? Bariz bir sebep göremiyorum. Fizik kuvvetini hâlâ toplayamadı. Bizzatn hocanın suçu.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bence hocayla alakası yok. Fiziksel olarak bitik.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2006
    Yer
    06

Şu aralar sürekli yaptığı iş olan eksantrik vuruş denemelerine devam ederse bu yönde bir düzenleme yapılabilir. Zor olanı deniyor ,basit bitirişi ya düşünemiyor ya da güçsüz.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

14 güç, 15 denge çok fantastik değerler şu anki van persie için. ikisi de 10 civarında olmalı. geçen seneki oyunda bir iki senede sakatlıkların da sayesinde hiçbir şey kalmıyordu gerçi.

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Ne 10'u yahu o kadarda değil abartmayın. Bana kalırsa bu aşamada CA düşüşü çok acımasız olur.

Değerler çok iyi. Gerçek hayattakiyle dengeli. Her ne kadar bu sezonki performansından uzak olsa da eski günlerine dönecektir.

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Değişmesi gereken herhangi bir değer yok. Temin ederim, bugünde 2 golüyle kanıtlamıştır. Takımdaki problemleri oyuna yansıtmamalısınız.
    İkinci olan, ilk kaybedendir.
    Ayrton Senna da Silva

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ben halen 14 güç, 16 agresiflik hakettiğini düşünmüyorum.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2007

Değerler konusunda bir düşüncem yok ama sadece oyun içinden konuşursam değerler çok çabuk şekilde düşüyor zaten. Sakatlığa yatkınlığı yüksek girilmiş sanırım, yaşlı da. Bir, bilemedin iki sezonda fiziksel özellikleri çok kötü duruma geliyor. Bir sezon ligde sadece 4 maça çıkabildiğini hatırlarım. Diğer haftalarda hep sakattı.

Bu arada, forumdaki profillerde eskiden CA, PA, gizli özellikler gibi değerleri görebiliyorduk. Keşke yine öyle olsaydı profiller.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by Gncl1905 View Post
    Bu arada, forumdaki profillerde eskiden CA, PA, gizli özellikler gibi değerleri görebiliyorduk. Keşke yine öyle olsaydı profiller.
    Bunu site tarafinda boyle yayinlamayi planliyoruz ama hala SI'dan onayi alamadik. Onlardan cevap gelince Mustafa o bolumu acacaktir.

Futbolcular - | Turksportal

Nesil
    2014
    Yer
    Karabük , İstanbul

Konsantrasyon ve kararlılığı ciddi sekilde azaldı.

Nesil
    2007
    Yer
    Balıkesir

Fiziksel olarak bitik. Bunu görmezden gelen kördür. Agresiflik için girilen 16 değeride abartılı geldi bana. Köşe vuruşları 1 tık düşürülebilir. Topsuz alan 1 tık arttırılabilir.

Nesil
    2007

CA'sı 158. 18-20 puan düşürülürse gerçekçi olur.

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri