Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 43 arası toplam 43 sonuç

Konu: Türkiye Alt Ligler Yaması (3.lig ve BAL) by Yasin Bağca

Nesil
    2013
    Yer
    Tekirdağ

Quote Originally Posted by haykirish View Post
    Cache klasörünü siliniz o zaman ya da oyun güncel değildir.

Hocam bunun sıkıntısı Lig Kurallarıdır. Editörde bu kurallar aktif değildir. Malum bunlar oyuna girildiği zaman bi de çoklu lig seçildiği zaman crash dumps hatası veriyor bunun nedeni lig kurallarının çok olmasındandır. Sİ yetkililerine iletişime geçtim."Hmm.Ok!" dediler
    Bu sene oyun sıkıntılı zaten hocam. Umarım güncelleme ile düzelir

Nesil
    2015
    Yer
    Kadıköy - İstanbul

Quote Originally Posted by hakan197 View Post
    Bu sene oyun sıkıntılı zaten hocam. Umarım güncelleme ile düzelir
    inşallah hocam

Quote Originally Posted by fermanager View Post
    işsiz kariyer başlattım ve Turanspor'a ekim ayında katıldım. kadro kayıt edilmemiş görünüyor. bu sorun ne kaynaklıdır acaba?
    FM 2015'te de "AI" yönetim veya sorumlu kim ise kadroyu ilk dönem kaydetmiyordu. Ocak ayında siz kaydedebileceksiniz... (Lig kurallarına uygun oyuncuları seçmiyor. Sanırım o oyuncuları yetersiz görüyor Başkan vs... 2-3 ay grilerle oynayıp sonra kadronuzu kullanabiliyorsunuz)

Elinize sağlık, çok güzel bir yama olmuş. Umarım sıkıntı yaratmaz, az sonra deneyeceğim, bilgilendirmeyi yaparım

Nesil
    2015
    Yer
    Kadıköy - İstanbul

Quote Originally Posted by tipobaha View Post
    Elinize sağlık, çok güzel bir yama olmuş. Umarım sıkıntı yaratmaz, az sonra deneyeceğim, bilgilendirmeyi yaparım
    Teşekkürler hocam. Olcağını sanmıyorum ama başarılar dilerim.

Nesil
    2015
    Yer
    İstanbul

Elinize sağlık yama gayet güzel. Oyunun orjinalliğine dokunmamanız çok yerinde. İyi günler dilerim.

7. Default

Yama çok başarılı olmuş emeği geçenlerin eline sağlık. Yanlız benim bir sorun olacak bu akşam şubat transfer güncellemesi yapılacakmış, yamayı bu güncelleştirmeden sonra güncel oyun üzerinde kullanabilir miyim bilen arkadşaların cevabını bekliyorum şimdiden teşekkürler?

Nesil
    2006
    Yer
    Çan/Zeytinburnu

Selamlar,

Çok güzel bir çalışmaydı gerçekten ellerinize sağlık.

16.3 güncellemesi ile kullanabileceğimiz bir eklenti çıkartacak mısınız acaba ?

Nesil
    2006
    Yer
    Çan/Zeytinburnu

Hocam yardımcı olabilecek misin ?

İyi günler, bu yamayı kullanıyorum ve memnunum, Kırıkkalespor ile kariyerime başladım ve 3. ligdeyim 3. sezonuma başlayacağım, ancak kulüpler yabancı futbolcu transfer edemiyor. Bu ligde zaten oynayamıyoruz farkındayım, ancak transfer policy olarak görünüyor, ve 3. sezonda ptt ligine çıkmış takımlara add manager yaptığımda hala menajer ekleme ekranlarında, yabancı transfer edemez ibaresi yer alıyor. Kırıkkalespor ile ptt ya da süper lige çıktığımda yabancı transfer edebilecek miyim? Bunu çözmenin bir yolu var mı, editörde kural ayalarından takımla ilgili bir değişiklik yapıp yeni save'e mi başlamalıyım, öyleyse bunu nasıl yapabilirim?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

11. Default

Yama gerçekten çok güzeldi. FM 17 için de aynı çalışma yapılır mı acaba?

12. Default

ççok güzel

indiremedim nasıl indirebilirim yardım ediin lütfen

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri