1 ile 26 arası toplam 26 sonuç

Konu: Kuzey Kıbrıs Türkiye Cumhuriyeti Futbol Ligi

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Default Kuzey Kıbrıs Türkiye Cumhuriyeti Futbol Ligi

Arkadaşlar herkese tekrar selamlar.

Yaklaşık 2 haftalık bir ekip çalışmasının ardından oynanabilir sürüm ile karşınızdayız. STEAM üzerinden abone olup eklentiye ulaşaiblirsiniz.

Gözünüze takılan yanlışları / eksikleri / hataları lütfen bildirin. Oyun sadece editör üzerinden 20 senelik süreyle test edilmiştir.

Herkese iyi oyunlar.

Devam eden çalışmalar
    1. 1. Lig takımlarının oyuncu bilgilerinin yeniden düzenlenmesi (Transferler, pozisyonlar vs.) ~%5
    2. 2. Lig takımlarının oyuncu bilgilerinin yeniden düzenlenmesi (Transferler, pozisyonlar vs.) ~%5
    3. Aktif KKTC Hakemlerinin aktarılması. ~%5

Tamamlananlar
    1. FM 2015 veri tabanını aktarım
    2. Bütün KKTC liglerindeki yükselen ve düşen takımların ayarlanması
    3. Takım statülerinin gerçeğe ve KTFF yönergelerine uygun olarak AMATÖR seviyeye çekilmesi
    4. Mevcut oyuncu kontratlarının amatör düzeye çekilmesi
    5. Süper Lig takımlarının oyuncu bilgilerinin yeniden düzenlenmesi (Transferler, pozisyonlar vs.)
    6. Süper Lig takımlarının teknik direktör bilgilerinin aktarılması.
    7. Süper Lig takımlarının yönetici bilgilerinin aktarılması.
    8. Pepsi Kupası Formatının gerçeğe uygun hale getirilmesi.

Sonunda oynanabilir sürüm ile karşınızdayım. STEAM üzerinden abone olup eklentiye ulaşaiblirsiniz.

Gözünüze takılan yanlışları / eksikleri / hataları lütfen bildirin. Oyun sadece editör üzerinden 20 senelik süreyle test edilmiştir.

Arkadaşlar Steam'i güncelledim sonunda yeni versiyon numarası ile. Isteyen buradaki link üzerinden de gidebilir.

Avrupa Kupalarına katılım için gerekli olan "Home-Grown" kuralları nedeniyle sıkıntılar yaşanmaktaydı. Bu durumu gidermek açısından 21 yaş üzerinde yer alan KKTC'li ve KKTC'de oynayan her oyuncu için düzenlemeye gidildi.

Ufak tefek isim ve pozisyon düzeltmeleri de yaptım. Güncel versiyonumuz V3.4 olmuştur.

https://copy.com/W7eXJpxwN146fGCT

İyi oyunlar herkese.
    Last edited by BaGa TaRKaN : 29.Şubat.2016 at 12:34

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Kolay gelsin. Oldukça yararlı bir yama olacaktır.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Exclamation Gelişmeler

Teşekkürler

Daha tam olarak bitmediği için koymuyorum ancak gelişmeleri bilgilendirme amaçlı paylaşacağım şimdilik. KKTC'de lig formatlarında değişiklikler oldu. 3 senelik plan dahilinde bazı yenilikler olacak. Süper - 1 - 2 lig şeklinde olan lig seviyelerini Süper ve 1. Lig şeklinde değiştirecekler. Bunu ileriki versiyonlarda denemeye çalışacağım ancak gerçekleştirme konusunda ne kadar başarılı olabilirim bilemiyorum

Koyduğum hedefler ve gerçekleştirme oranlarını aşağıda bulabilirsiniz. (Yeni planlar eklendikçe aşağıdaki listeyide güncelleyeceğim)

1. FM 2015 veri tabanını aktarım %100
    2. Bütün KKTC liglerindeki yükselen ve düşen takımların ayarlanması %100
    3. Takım statülerinin gerçeğe ve KTFF yönergelerine uygun olarak AMATÖR seviyeye çekilmesi %100
    4. Mevcut oyuncu kontratlarının amatör düzeye çekilmesi %100
    5. Süper Lig takımlarının oyuncu bilgilerinin yeniden düzenlenmesi (Transferler, pozisyonlar vs.) 3 / 14
    6. 1. Lig takımlarının oyuncu bilgilerinin yeniden düzenlenmesi (Transferler, pozisyonlar vs.) 0 / 14
    7. 2. Lig takımlarının oyuncu bilgilerinin yeniden düzenlenmesi (Transferler, pozisyonlar vs.) 0 / 14

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Merhaba herkese. Günlük genel bilgilendirmemize devam edelim

Editörün saçma davranışları nedeniyle gelişmeler yavaş hızla ilerlesede adım adım gidiyoruz. 4 kulübün daha oyuncu bilgilerini güncellemiş oldum. Kulüplerdeki oyuncu sayısının çokluğuda beni zorluyor (kulüplerdeki oyuncu sayısı ortalama 40-45)

Koyduğum hedefler ve gerçekleştirme oranlarını aşağıda bulabilirsiniz. (Yeni planlar eklendikçe aşağıdaki listeyide güncelleyeceğim)

Devam eden çalışmalar
    1. Süper Lig takımlarının oyuncu bilgilerinin yeniden düzenlenmesi (Transferler, pozisyonlar vs.) 7 / 14
    2. Süper Lig takımlarının teknik direktör bilgilerinin aktarılması.
    3. Süper Lig takımlarının yönetici bilgilerinin aktarılması.
    4. Pepsi Kupası Formatının gerçeğe uygun hale getirilmesi.
    5. 1. Lig takımlarının oyuncu bilgilerinin yeniden düzenlenmesi (Transferler, pozisyonlar vs.)
    6. 2. Lig takımlarının oyuncu bilgilerinin yeniden düzenlenmesi (Transferler, pozisyonlar vs.)

Tamamlananlar
    3. Takım statülerinin gerçeğe ve KTFF yönergelerine uygun olarak AMATÖR seviyeye çekilmesi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Kolay gelsin; oyun olsa ben de yardım ederdim..
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by Nocna Mora View Post
    Kolay gelsin; oyun olsa ben de yardım ederdim..
    Teşekkürler dostum Olsun elimden geldiğince tamamlamaya çalışırım. En azından Süperlig kulüplerinin oyuncuları bu hafta tamamlanır gibi duruyor.

Güncel duruma gelirsek

Devam eden çalışmalar
    1. Süper Lig takımlarının oyuncu bilgilerinin yeniden düzenlenmesi (Transferler, pozisyonlar vs.) 4 Takım
    5. 1. Lig takımlarının oyuncu bilgilerinin yeniden düzenlenmesi (Transferler, pozisyonlar vs.)
    6. 2. Lig takımlarının oyuncu bilgilerinin yeniden düzenlenmesi (Transferler, pozisyonlar vs.)

Tamamlananlar
    5. Süper Lig takımlarının oyuncu bilgilerinin yeniden düzenlenmesi (Transferler, pozisyonlar vs.) (10 Takım)

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Kolay gelsin, çalışmayı merakla bekliyoruz.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2015
    Yer
    Kadıköy - İstanbul

trinitrotloen

Hocam bunları bana bırak istersen ?

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by haykirish View Post
    Hocam bunları bana bırak istersen ?
    Dostum her türlü desteğe açığım. yeterki yaptıklarımızı nasıl bir araya getireceğimizi söyle

Nesil
    2015
    Yer
    Kadıköy - İstanbul

Hocam steam k. adı. haykirish ekle de akşam 9.30'da görüşelim

Çok güzel düşünmüşsünüz. Merakla bekliyoruz, kolay gelsin.
    Burak

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by Sheriff View Post
    Çok güzel düşünmüşsünüz. Merakla bekliyoruz, kolay gelsin.
    Teşekkürler dostum.

Quote Originally Posted by haykirish View Post
    Hocam steam k. adı. haykirish ekle de akşam 9.30'da görüşelim
    Arkadaşlar bundan sonra yola 2 kişi olarak devam edeceğiz. KKTC Süperlig ile ilgili geliştirmeleri tamamladıktan sonra herkese açık bir versiyonunu atölyeye ekleyeceğim. Muhtemelen Pazartesi akşamını bulacaktır yayınlamak. Destekleriniz için herkese ayrıca teşekkürler.

elinize sağlık şimdiden kolay gelsin. Mağusa Türk Gücü ile kariyer yapmak için sabırsızlanıyorum. Oyna be MTG!

Nesil
    2015
    Yer
    Kadıköy - İstanbul

1. Süper Lig takımlarının teknik direktör bilgilerinin aktarılması. %100
    2. Süper Lig takımlarının yönetici bilgilerinin aktarılması. %100
    3. Pepsi Kupası Formatının gerçeğe uygun hale getirilmesi. %100
    Sonunda bitti.
    Last edited by haykirish : 22.Kasım.2015 at 17:24

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Yoğun bir haftasonu ve iş günü nedeniyle bu 3 günde ilerlememiz yavaşladı. Haykirish'a haftasonu verdiği destek için çok teşekkürler. İşin önemli bir kısmına imzasını attı.

Aşağıda genel durumu bulabilirsiniz.

Devam eden çalışmalar
    1. Süper Lig takımlarının oyuncu bilgilerinin yeniden düzenlenmesi (Transferler, pozisyonlar vs.) 3 Takım( Mormenekşe , Türk Ocağı , Yenicami)
    2. 1. Lig takımlarının oyuncu bilgilerinin yeniden düzenlenmesi (Transferler, pozisyonlar vs.)
    3. 2. Lig takımlarının oyuncu bilgilerinin yeniden düzenlenmesi (Transferler, pozisyonlar vs.)

Tamamlananlar
    5. Süper Lig takımlarının oyuncu bilgilerinin yeniden düzenlenmesi (Transferler, pozisyonlar vs.) (11 Takım)

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Evet arkadaşlar sonunda oynanabilir versiyonu tamamlamış bulunuyorum. Haykirish'a ayrıca teşekkür ederim desteği için.

Gün içinde bağlanabildiğim zaman Steam sayfasını da paylaşacağım.

Devam eden çalışmalar
    1. 1. Lig takımlarının oyuncu bilgilerinin yeniden düzenlenmesi (Transferler, pozisyonlar vs.) ~%5
    2. 2. Lig takımlarının oyuncu bilgilerinin yeniden düzenlenmesi (Transferler, pozisyonlar vs.) ~%5
    3. Aktif KKTC Hakemlerinin aktarılması. ~%5

Tamamlananlar
    5. Süper Lig takımlarının oyuncu bilgilerinin yeniden düzenlenmesi (Transferler, pozisyonlar vs.)

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Default V1.0 yayında

Sonunda oynanabilir sürüm ile karşınızdayım. STEAM üzerinden abone olup eklentiye ulaşaiblirsiniz.

Herkese iyi oyunlar.

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

OYunda gördüğüm bazı hatalar giderilmiş ve Ingiltere'de yaşayan ve top koşturan KKTC vatandaşlarınında uyrukları düzeltilmiştir. STEAM üzerinden abone olup yeni versiyona ulaşaiblirsiniz.

Herkese iyi oyunlar.

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Yaklaşık 1 aydır SI Games ile kavga dövüş yaşadıktan sonra Sıfırdan yeni bir versiyon hazırlamak zorunda kaldım. Olayı kısaca anlatayım. Veritabanında Yukarı Volta(Upper Volta) ülkesini aktif hale getirip avrupaya dahil ederek KKTC'yi oluşturmuştum. Ancak Avrupa ve DÜnya kupası elemelerine katılabilmek için Liechtenstein ülkesini de avrupadan çıkarmış durumdaydın.

Lakin bu değişiklik oyunun 5 Eylül 2016 tarihinde çökmesine sebep oluyordu. Firma Kalite ve Test ekibiyle yaptığım görüşmeden sonra firma DÜnya kupası elemelerinde fix bir yapı kurduklarını ve yaptığım ayarların hiçbir şekilde geçerli olamayacağını savundular. Bunun üzerine bende değişikliğe gitmek zorunda kaldım.

Liechtenstein ülkesi yerine KKTC'ni yerleştirdim. Böylece Dünya kupası ve Avrupa Kupası elemelerinde herhangi bir problemle karşılaşmıyoruz artık. Gerekli güncellemeye STEAM üzerinden abone olup ulaşaiblirsiniz.

Gözünüze takılan yanlışları / eksikleri / hataları lütfen bildirin.

Herkese iyi oyunlar.

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Arkadaşlar tekrardan merhaba.

V3.1 güncellemesi ile tekrardan karşınızdayım. Kıbrısta devre arası Transfer döneminin bitmesi ile güncellemeleri oyuna aktardım. Ancak transferler oyun başlangıç tarihinde değil, transferlerin yapıldığı tarihlerde gerçekleşecektir. Yaptığım değişiklikleri listeliyeyim.

- Oyun veritabanı güncel haline geri döndürüldü. Daha önceki versiyonda SIGAMES'in yetersiz desteği ve kabiliyetsiz geliştirici ve testçileri nedeniyle Liechtenstein ülkesi üzerine kurmak zorunda kalmıştım. Bu durum düzeltildi. İlk versiyonlardaki gibi "Yukarı Volta" üzerine kurulum sağlandı. Uluslararası elemelere katılabilmek için ise Cebelitarık avrupa kıtasından çıkartıldı.

- Kıbrısta gerçekleşen devre arası transferler aktarıldı.

- V2.0'da Liechtenstein üzerine kurulu olduğu için şampiyon takım Avrupa Ligine gidiyordu ve ülke puanı ne olursa olsun sabit olarak bu kural korunuyordu. Bu durum düzeltildi.

- Oyuncuların Mevcut/Potansiyel yetenekleri düzenlendi.

- KKTC Transfer dönemi tarihleri düzenlendi.

- Teknik Direktör yaratırken artık KKTC vatandaşlığı seçilemeyecek.

- Her bir lig için 3 senelik periyodu denetleyecek FFP kuralları oluşturuldu. Buna göre her bir lig için sırasıyla 2.5M / 1.5M / 1M zarar kıstası getirildi. Kurallara uymayan takımlar 6 puan silme cezası ile cezalandırılacak.

Dip not olarak önümüzdeki 3 senelik süreçte KKTC ligi yapılanmasında köklü değişiklikler olacak. Liglerdeki takım sayısının artması ve lig yapısının değişmesi gibi. Çok uğraşmama rağmen nasıl yapılacağını çözemediğim için lig statüleri ileriki sezonlarda da olduğu gibi devam ediyor.

Güncel versiyonu indirmek isteyen arkadaşlar, Steam üzerinden konuya abone olup indirebilirler. FM 2016'da genel olarak karşılaşılan bir durum nedeniyle mevcut aboneler, abonelikten çıkıp tekrar abone olması gerekebiliyor. Bilginize.

Hepinize iyi oyunlar...

21. Default

kardeş kaç kere abone olmama rağmen indiremedim bir türlü yardımcı olabilir misin link falan atabilir misin

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Upload ettim dosyayı. Aşağıdaki linkten erişebilirsin.

Beğendiğin takdirde lutfen Steam üzerinden de oy verirsen sevinirim.

iyi oyunlar

23. Default

eyvallah kardeşim sağolasın

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Arkadaşlar Steam'i güncelleyemedim. O nedenle Linkini buradan paylaşıyorum. V3.2 çıkarmak zorunda kaldım.

Kuzey Kıbrıs hem dünya kupasına katılamıyordu hemde 2022 elemeleri oynanmıyordu. Bu durum düzeltildi.

İyi oyunlar herkese.

Not: İsim olarak oyunu açtığınızda hala V3.1 gösterecektir ancak açıklamalar/detaylar kısmında V3.2 yazacaktır. Buradan ayırt edebilirsiniz dosyanın güncelliğini.

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Arkadaşlar Steam'i güncelledim sonunda yeni versiyon numarası ile. Isteyen buradaki link üzerinden de gidebilir.

Avrupa Kupalarına katılım için gerekli olan "Home-Grown" kuralları nedeniyle sıkıntılar yaşanmaktaydı. Bu durumu gidermek açısından 21 yaş üzerinde yer alan KKTC'li ve KKTC'de oynayan her oyuncu için düzenlemeye gidildi.

Ufak tefek isim ve pozisyon düzeltmeleri de yaptım. Güncel versiyonumuz V3.4 olmuştur.

İyi oyunlar herkese.

Emeğine sağlık. Umarım komşunuzun ligi için de bir çalışmanız vardır.

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri