Sayfa 4 / 5 İlkİlk ... 2345 SonSon
91 ile 120 arası toplam 133 sonuç

Konu: Dengeli Taktik - 2016 | Pas Oyunu | aytekin79 | 16.3.2

Nesil
    2013
    Yer
    Budapeste

Hocam taktik iyi ama ben kendi takimima göre roller verdim bir süre iyi gittik topla cok oynamamiza ragmen skor anlaminda sikinti yasadik bir kac degisiklik yapip bekleri geriye cektim su an daha iyi gidiyor takim. Emegine saglik.

küçük takımlarda nasıl gider acaba ?

Nesil
    2006
    Yer
    06

Quote Originally Posted by Sezer1905 View Post
    küçük takımlarda nasıl gider acaba ?
    Deneyip bizimle paylaşabilirsin sonuçlarını

Quote Originally Posted by aytekin79 View Post
    Deneyip bizimle paylaşabilirsin sonuçlarını
    rakip takım talimatları varmı hocam ?

Nesil
    2006
    Yer
    06

Quote Originally Posted by Sezer1905 View Post
    rakip takım talimatları varmı hocam ?
    Ben standart birşey kullanmıyorum. Bazı maçlarda 1-2 oyuncuya dikkat ediyorum sadece

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Fenerbahçe ile ilk sezon işler kötü giderken kullanmaya başladım bu taktiği ve STSL + UEFA Kupası ile tamamladım sezonu. İkinci sezona da iyi transferlerle beraber UEFA ve Türkiye'deki Süper Kupa'ları kazanarak başladım. Lakin Ekim-Kasım aylarına doğru takım bocalamaya başladı. van Persie'nin 5 penaltının 4'ünü kaçırması zaten her şeyin özeti, 9 maçta 3 beraberlik 2 mağlubiyet ve 4 galibiyetle gidiyoruz en son Trabzon maçında 30 küsür şut çekip rakibin 5 şutuna rağmen yine kaybedince sinirlenip kapattım oyunu. Acaba ikinci sezon kadro planlamasını mı doğru yapamadım yoksa klasik Football Manager buglarından birini mi yaşıyorum? Bu arada kadrom şu şekilde;

Rajkovic

Subotic - Balanta

Gökhan ---- Souza ---- Caner

Guarin - L.Romero

Zivkovic --------- Bakkali

van Persie

Nesil
    2006
    Yer
    06

Quote Originally Posted by QaaN-07 View Post
    Fenerbahçe ile ilk sezon işler kötü giderken kullanmaya başladım bu taktiği ve STSL + UEFA Kupası ile tamamladım sezonu. İkinci sezona da iyi transferlerle beraber UEFA ve Türkiye'deki Süper Kupa'ları kazanarak başladım. Lakin Ekim-Kasım aylarına doğru takım bocalamaya başladı. van Persie'nin 5 penaltının 4'ünü kaçırması zaten her şeyin özeti, 9 maçta 3 beraberlik 2 mağlubiyet ve 4 galibiyetle gidiyoruz en son Trabzon maçında 30 küsür şut çekip rakibin 5 şutuna rağmen yine kaybedince sinirlenip kapattım oyunu. Acaba ikinci sezon kadro planlamasını mı doğru yapamadım yoksa klasik Football Manager buglarından birini mi yaşıyorum? Bu arada kadrom şu şekilde;

Rajkovic

Subotic - Balanta

Gökhan ---- Souza ---- Caner

Guarin - L.Romero

Zivkovic --------- Bakkali

van Persie
    Öncelikle teşekkür ederim geri bildirimin için. Son sezona kadar oldukça başarılı gitmişsin fakat ne olmuşsa 3. sezona kötü başlamışsın. Acaba kadro uyumu henüz oturmamış olabilir mi. Çok transfer yapmış olabilir misin ? Biraz daha ilerleyip bakmak lazım

taktigi denedim fenerbahcede kotu giden form durumum duzeldi.
    tavsiye ederim.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Öncelikle teşekkür ederim geri bildirimin için. Son sezona kadar oldukça başarılı gitmişsin fakat ne olmuşsa 3. sezona kötü başlamışsın. Acaba kadro uyumu henüz oturmamış olabilir mi. Çok transfer yapmış olabilir misin ? Biraz daha ilerleyip bakmak lazım
    Defans çizgisini biraz daha geri çektim şu an gayet iyiyiz. Öncesinde 2-3 maça bir 30 şut çekip kaleye bir kere gelen rakiplere puan kaybediyordum. Oyunun bug'ı önde defans çizgisi olmuş bu sene anlaşılan.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Nesil
    2006
    Yer
    06

Quote Originally Posted by QaaN-07 View Post
    Defans çizgisini biraz daha geri çektim şu an gayet iyiyiz. Öncesinde 2-3 maça bir 30 şut çekip kaleye bir kere gelen rakiplere puan kaybediyordum. Oyunun bug'ı önde defans çizgisi olmuş bu sene anlaşılan.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Çok güzel o zaman sıkıntı yok Taktiğin yeni bir versiyonunu yayınlayacağım ilk fırsatta. Freenashor adlı arkadaşımızın tweaki pek yakında

Nesil
    2006
    Yer
    06

Quote Originally Posted by GicaHagi View Post
    Hocam taktik iyi ama ben kendi takimima göre roller verdim bir süre iyi gittik topla cok oynamamiza ragmen skor anlaminda sikinti yasadik bir kac degisiklik yapip bekleri geriye cektim su an daha iyi gidiyor takim. Emegine saglik.
    Kusura bakma atlamışım mesajını. İşlerin iyi gittiğine sevindim
    Bir kaç ss ile yaptığın değişiklikleri yazıp taktiği de paylaşabilir misin ? Senin gibi deneyip ufak dokunuşlarda bulunan ve memnun kalan arkadaşların taktiklerini de ilk mesaja eklettirmeyi düşünüyorum.

12. Default

hocam bende bekliyorum yeni yayınlıycağın taktiği bende ilk sezon şampiyon olduktan sonra 2. sezon bocalamıştım fazla gol atıp fazla gol yiyiyordum defansif bir müdahale şart teşekkürler taktik için

Nesil
    2006
    Yer
    06

Taktiğin yeni versiyonu çıkmıştır.
    Özetle değişiklikler ve amacımız şunlar

Felsefe : Kontrol-Dengeli
    -Savunma çizgisi biraz daha geride
    -Bekler ofansif destek görevli
    -Oyun daha geniş alanda oynanıyor
    -Bekler rakibin kanattan orta açmalarını zorlaştırmaya çalışıyor

Not: İlk mesajın sonuna da ekleyebilir misiniz bu mesajı
    Last edited by BaGa TaRKaN : 01.Şubat.2016 at 02:15 Reason: v2 Linki İlk Mesaja Eklenmiştir.

Nesil
    2014

Dostum eline sağlık bu arada İlk versiyon şimdilik eze eze gidiyor bende ama şu var. Benim takımda şimdilik aslında taktiğe bile gerek yok. Lig için baya iyi takım. Üst Ligde ve Avrupa'da geri dönüşlerim olacak. Duruma göre
    2.versiyona geçerim
    Eğer bu iş bilgisayarla olsaydı Bill Gates Microsoft'u değil, Trabzonspor'u yönetirdi
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

ilk resim benim taktiği ptt ligindeki ve alttakilerde aytekinin taktikle oynayan denizlispor.
    süper lige çıkıştan sonraki ilk 4 yıl nerdeyse full kiralık ile gidip sonrasında transfere dönen bir strateji ile oluşan sonuçlar.

Last edited by poni : 01.Şubat.2016 at 01:38 Reason: fotolar eklendi

Nesil
    2006
    Yer
    06

[MENTION=240749]poni[/MENTION]

Öncelikle geri dönüş için teşekkür ederim. İşe yaradığına sevindim Rakipler de fazla puan alamamış , şans da yanındaymış ilk 2-3 sezon

fenerbahçeyi kadıköyde 11-1 yendiğim zaman seninle aynı fikri paylaşmıyordum
    kadromda 3 tane harika çocuk var ve gerçekten özellikleri üst düzeye erişmiş şekilde.
    kadronun diğer kısmıda şampiyonlar ligi uefa arası standarta sahipken şampiyonlar liginde bir türlü başarıyı yakalayamadım.
    bekleri geri çektiğim zaman beraberliği kurtarabiliyorum anca, sonrada paylaştığın versiyon 2'i deneme fırsatım olmadı ama sanırım benim bu taktikten beklediğimi daha çok karşılayacak gibi görünüyor. onu da denediğim zaman tekrar geri dönüş yapacağım. teşekkürler emeğine sağlık.

Nesil
    2006
    Yer
    06

Quote Originally Posted by poni View Post
    fenerbahçeyi kadıköyde 11-1 yendiğim zaman seninle aynı fikri paylaşmıyordum
    kadromda 3 tane harika çocuk var ve gerçekten özellikleri üst düzeye erişmiş şekilde.
    kadronun diğer kısmıda şampiyonlar ligi uefa arası standarta sahipken şampiyonlar liginde bir türlü başarıyı yakalayamadım.
    bekleri geri çektiğim zaman beraberliği kurtarabiliyorum anca, sonrada paylaştığın versiyon 2'i deneme fırsatım olmadı ama sanırım benim bu taktikten beklediğimi daha çok karşılayacak gibi görünüyor. onu da denediğim zaman tekrar geri dönüş yapacağım. teşekkürler emeğine sağlık.
    11-0 mı Başka hiçbir başarıya gerek yok hocam Vallahi ne diyeyim beğendiğine sevindim

aytekin hocam taktik dizilişte dzudzak sol da volkan sağda oynuyor ve her ikiside içe kat eden oyuncu rolünde, tam tersini denediniz mi, yada içe kat eden oyuncu rolü yerine kanat oyuncusu olarak kullanmayı denediniz mi ?

Nesil
    2006
    Yer
    06

Quote Originally Posted by dogus4621 View Post
    aytekin hocam taktik dizilişte dzudzak sol da volkan sağda oynuyor ve her ikiside içe kat eden oyuncu rolünde, tam tersini denediniz mi, yada içe kat eden oyuncu rolü yerine kanat oyuncusu olarak kullanmayı denediniz mi ?
    Hocam kanat denemedim ,pas oyununa uygun bulmuyorum şahsen. Ayrıca dzudzak harika işler yapıyor bilgin olsun

Hocam kanat denemedim ,pas oyununa uygun bulmuyorum şahsen. Ayrıca dzudzak harika işler yapıyor bilgin olsun
    Hocam Dzudzak sağ da volkan solda olsa daha iyi olmaz mı?Yada ilk sezon ki mevcut kadrosuna göre Dzudzak sağda, solda ise Cuenca yada Stoch olsa daha etkili olmaz mı.Denediniz mi bu şekilde.

Ayrıca Bursaspor'da kariyer yapmayı çok istiyorum ama hangi taktiği denesemde MC ve ST mevkisinden verim alamadım.

Nesil
    2006
    Yer
    06

Hocam Dzudzak sağ da volkan solda olsa daha iyi olmaz mı?Yada ilk sezon ki mevcut kadrosuna göre Dzudzak sağda, solda ise Cuenca yada Stoch olsa daha etkili olmaz mı.Denediniz mi bu şekilde.

Ayrıca Bursaspor'da kariyer yapmayı çok istiyorum ama hangi taktiği denesemde MC ve ST mevkisinden verim alamadım.
    Hocam görsele takılma ben ss deki oyuncu dizilişiyle maçlara çıkmıyordum. Kafa karıştırmasın Ben Bursa kariyerimde Guedes'i kiralamıştım ,kanatların birinde Guedes (sol İKE) sağda da Dzudzak (İKE) oynamıştı. Volkan'ı ara transfer döneminde aldım. Kondisyon açısından oynatıyordum bazı maçlarda. Fakat şunu unutma Guedes db güncellemesi ile beraber kiralanmıyor artık . Sen de şunu yapabilirsin , ilk sezon ne yap ne et Zivkovic'i almaya bak. Maaşı artır bonusları fazla ver ama almaya bak. Sağda Zivkovic oynasa , solda durumuna göre Dzudzak oynayabilir ,içine sinmediyse Correa gibi yetenekli genç alabilirsin o bölgeye. Forvette ben Sutter'i ve Necid'i kullanmıştım fakat Sahte forvet rolüne uygun oyuncular değil onlar. Uygun ,ucuz olsun istiyorsan Arthur'u (Lordina takımından - Brezilya) alabilirsin. Ya da başka alternatiflere yönelebilirsin örneğin Saponjic (Zivkovic'in takım arkadaşı) alabilirsin. Aynı şekilde buna da istediğinden biraz fazla + Kilit oyuncu rolü verirsen gelebilir. Çünkü peşinde büyük takımlar var ve bu gençlere en fazla Yedek oyuncu olarak almaya çalışıyorlar. Tabi oyuncu da oynayabileceği kulübü tercih ediyor ,genelde. Çok yüksek maaş verilmezse

Özetle Bursaspor ile kariyer yapacaksan bu şekilde. Ben bu taktikle şampiyon oldum ilk sezondan darısı sana inşallah

Hocam ben genelde sol kanatta, Stoch-Cuenca, sağda Dzudzak-Emrah Başsan'ı kullanıyorum.St mevkisine Muhammet Demir'i tranfer ediyorum, Bursasporda asıl sıkıntı MC mevkisi bence, MC mevkisinde Bekir, Faty,Traore, Hosogai yetersiz kalıyor, buraya kimi önerirsin.

Nesil
    2006
    Yer
    06

Hocam ben genelde sol kanatta, Stoch-Cuenca, sağda Dzudzak-Emrah Başsan'ı kullanıyorum.St mevkisine Muhammet Demir'i tranfer ediyorum, Bursasporda asıl sıkıntı MC mevkisi bence, MC mevkisinde Bekir, Faty,Traore, Hosogai yetersiz kalıyor, buraya kimi önerirsin.
    Ben Josue ve Faty 'i MC de Emirhanı da DOS de oynatmıştım. MC için hiç düşünmeden Oscar Lewicki'yi alabilirsin DOS için de Lucas Romero olabilir , ya da Andres Cubas'ı 2 yıllık kiralık olarak kadrona katabilirsin.

Ben Josue ve Faty 'i MC de Emirhanı da DOS de oynatmıştım. MC için hiç düşünmeden Oscar Lewicki'yi alabilirsin DOS için de Lucas Romero olabilir , ya da Andres Cubas'ı 2 yıllık kiralık olarak kadrona katabilirsin.
    konuyla alakası pek yokda bu adam adama markajı mac baslatmadan once nasıl verebılırım belirli bir oyuncuyu marke et sadece mac basladıktan sonra cıkıyor ben mactan once o bolgeyi bi oyuncuma marke ettırmek istiyorum mesela ; rakibin ofansif ortasaha sağ dakı oyuncusunu benım ofansif ortasaha soldakı oyuncum marke etsın ıstıyorum boylece kanattan istedigi gibi gelemez

Nesil
    2006
    Yer
    06

Quote Originally Posted by dedekorkut View Post
    konuyla alakası pek yokda bu adam adama markajı mac baslatmadan once nasıl verebılırım belirli bir oyuncuyu marke et sadece mac basladıktan sonra cıkıyor ben mactan once o bolgeyi bi oyuncuma marke ettırmek istiyorum mesela ; rakibin ofansif ortasaha sağ dakı oyuncusunu benım ofansif ortasaha soldakı oyuncum marke etsın ıstıyorum boylece kanattan istedigi gibi gelemez
    Vallahi ben de maç başladıktan sonra yapıyorum hep , bilen nasıl olduğunu anlatırsa ben de öğrenmiş olurum

14 mu 15 mi ne onda vardı girmeden verıyodum adamların kanatları hareket edemıyolardı her macı kazanıyodum bu seride goremedım

Nesil
    2007
    Yer
    Bandırma

ya şu kornerlerde direğin önüne adamı nasıl koyacağız ?

Çok güzel bir taktik. Lokomotif moskovayı 8-1 yendik. Mario 6 tane gol attı. Adamı almalı mıyım hala kararsızım. 5.75 milyon tek seferde çok para. Taksit kabul etmiyorlar pff.

Quote Originally Posted by zzzeeeggg View Post
    ya şu kornerlerde direğin önüne adamı nasıl koyacağız ?

Çok güzel bir taktik. Lokomotif moskovayı 8-1 yendik. Mario 6 tane gol attı. Adamı almalı mıyım hala kararsızım. 5.75 milyon tek seferde çok para. Taksit kabul etmiyorlar pff.

taktik ekranında duran toplar a tıkla oradan köşe vuruşuna tıkla köşe vuruşu taktikleri çıkıcak oyuncuların üstüne tıklayarak yerlerini belirleyebilirsin hem hücümda hem savunmada

Nesil
    2007
    Yer
    Bandırma

Hocam beşiktaşa forvet önerebilir misin ? Mario 32 yaşına girdi. Artık genç birini alayım diyorum.

Sayfa 4 / 5 İlkİlk ... 2345 SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri