1 ile 30 arası toplam 133 sonuç

Konu: Dengeli Taktik - 2016 | Pas Oyunu | aytekin79 | 16.3.2

Hybrid View

Antreman olarak bir önerin var mı? Ben çok fazla bilmediğimden her hafta başka bir antreman yaptırıyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    06

Quote Originally Posted by draxis View Post
    Antreman olarak bir önerin var mı? Ben çok fazla bilmediğimden her hafta başka bir antreman yaptırıyorum.
    Genel antreman kondisyon , maç antremanı hücum bazen de takım uyumunu tavsiye ederim

Quote Originally Posted by aytekin79 View Post
    Genel antreman kondisyon , maç antremanı hücum bazen de takım uyumunu tavsiye ederim
    Sürekli kondisyon antremanı yaptırmak oyuncunun diğer yeteneklerini geliştirmesini yavaşlatmaz mı?

ben hep bu şekilde % birbirine yakın tutmaya çalışıyordum.

Nesil
    2006
    Yer
    06

Sürekli kondisyon antremanı yaptırmak oyuncunun diğer yeteneklerini geliştirmesini yavaşlatmaz mı?

ben hep bu şekilde % birbirine yakın tutmaya çalışıyordum.
    Sürekli tutmayabilirsin fakat ağırlığı o noktaya vermeni tavsiye ederim. Çünkü top kapmak için güçlü oyuncular lazım bize. Maçı 90 dakika oynayabilecek oyuncularla daha iyi işler çıkartırsın
    Last edited by aytekin79 : 19.Kasım.2015 at 23:21

Quote Originally Posted by aytekin79 View Post
    Sürekli tutmayabilirsin fakat ağırlığı o noktaya vermeni tavsite ederm. Çünkü top kapmak için güçlü oyuncular lazım bize. Maçı 90 dakika oynayabilecek oyuncularla daha iyi işler çıkartırsın
    şimdi antremanı dediğin gibi ayarladım. En son fm2012 oynamıştım oyun o kadar detaylı olmuş ki herşeye kafa yormak gerekiyor

Nesil
    2006
    Yer
    06

şimdi antremanı dediğin gibi ayarladım. En son fm2012 oynamıştım oyun o kadar detaylı olmuş ki herşeye kafa yormak gerekiyor
    Hadi bakalım neler olacak. Bu arada ben de GS ile bir kariyere başladım. Kayserispor ile taktiği test etmiştim. Birazdan da onun ss lerini paylaşacağım

Nesil
    2006
    Yer
    06

Kayserispor ile taktiği test ettim. Ligde 18. olması beklenen takım ile 50 puan toplayarak 8. olduk.
    Sezona ilk transfer bütçesine izin verme seçeneği aktif edilerek girilmiştir.

taktigi denedim fenerbahcede kotu giden form durumum duzeldi.
    tavsiye ederim.

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri