Sayfa 2 / 5 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 133 sonuç

Konu: Dengeli Taktik - 2016 | Pas Oyunu | aytekin79 | 16.3.2

Quote Originally Posted by aytekin79 View Post
    Genel antreman kondisyon , maç antremanı hücum bazen de takım uyumunu tavsiye ederim
    Sürekli kondisyon antremanı yaptırmak oyuncunun diğer yeteneklerini geliştirmesini yavaşlatmaz mı?

ben hep bu şekilde % birbirine yakın tutmaya çalışıyordum.

Nesil
    2006
    Yer
    06

Quote Originally Posted by draxis View Post
    Sürekli kondisyon antremanı yaptırmak oyuncunun diğer yeteneklerini geliştirmesini yavaşlatmaz mı?

ben hep bu şekilde % birbirine yakın tutmaya çalışıyordum.
    Sürekli tutmayabilirsin fakat ağırlığı o noktaya vermeni tavsiye ederim. Çünkü top kapmak için güçlü oyuncular lazım bize. Maçı 90 dakika oynayabilecek oyuncularla daha iyi işler çıkartırsın
    Last edited by aytekin79 : 19.Kasım.2015 at 23:21

Sürekli tutmayabilirsin fakat ağırlığı o noktaya vermeni tavsite ederm. Çünkü top kapmak için güçlü oyuncular lazım bize. Maçı 90 dakika oynayabilecek oyuncularla daha iyi işler çıkartırsın
    şimdi antremanı dediğin gibi ayarladım. En son fm2012 oynamıştım oyun o kadar detaylı olmuş ki herşeye kafa yormak gerekiyor

@edwardweo Gidişat iyi peki şampiyonlar liginde nasıl oldu durumlar ? Bu arada Guedes sağ açık içe kateden için çok doğru tercih

@penguhan İyi oyunlar o zaman Mümkünse fikstürü de paylaşabilir misin ?
    fikstürü sezon sonunda paylaşacağım da konuya cevap yazdıktan sonra 3 mağlubiyet aldım hata bende ama.

Nesil
    2006
    Yer
    06

Quote Originally Posted by draxis View Post
    şimdi antremanı dediğin gibi ayarladım. En son fm2012 oynamıştım oyun o kadar detaylı olmuş ki herşeye kafa yormak gerekiyor
    Hadi bakalım neler olacak. Bu arada ben de GS ile bir kariyere başladım. Kayserispor ile taktiği test etmiştim. Birazdan da onun ss lerini paylaşacağım

Nesil
    2006
    Yer
    06

Kayserispor ile taktiği test ettim. Ligde 18. olması beklenen takım ile 50 puan toplayarak 8. olduk.
    Sezona ilk transfer bütçesine izin verme seçeneği aktif edilerek girilmiştir.

@aytekin79
    kalan maçlar yukarıda. sezonu lig + kupa şampiyonlugu ile bitirdik. 29. haftada garantilediğimiz için son 5 maç yedek kadro ile çıktık maçlara. ŞL'de son maçta kullanabildim senın taktiği onda da yenı basladıgım ıcın yenılmıstım. 2. sezona da iyi başladık süper kupayı aldık. hamza hamzaoğlu'nun başarısını tekrarladık. bu arada guedes'i alamadım 60m istediler. bakalım neler olacak. bu arada beşiktaş taraftarıyım ama galatasaray'ı çalıştırıyorum nedense. bu arada tekrar edeyim touch modunda oynuyorum ve ''sonucu göster'' diyerek geçiyorum maçları..

Büyük takımlar demişken. Ben de ilk maçta Gomez, Gökhan ve Mati Fernandez'in yokluğunda 4-1 kaybettim. İkinci maçta olay bambaşka yere geldi. Hiç umudum yoktu.

Nesil
    2006
    Yer
    06

Quote Originally Posted by penguhan View Post
    Büyük takımlar demişken. Ben de ilk maçta Gomez, Gökhan ve Mati Fernandez'in yokluğunda 4-1 kaybettim. İkinci maçta olay bambaşka yere geldi. Hiç umudum yoktu.

Efsane bir maç daha olmuş Tebrik ederim. İlk maçta da istatistik anlamında daha iyi tarafsın sanki.

Fenerbahçe ile başladım taktiğe,ilk maçta içerde bursaya 6-1 mağlup oldum ve 11 tane de hazırlık maçı yapmıştım. Defansta da hızları iyi olan Ba ve Kjaer oynuyo sorun nerede acaba

Nesil
    2006
    Yer
    06

[MENTION=301482]khanagilis[/MENTION] Şanssızlık olmuş diyelim. Fikstürü paylaşabilir misin ?

topa sahip olduk da antrenörlerden kaynaklı şutlarda isabet az. belki de başka bir şeyden.

[MENTION=40794]aytekin79[/MENTION] takım kesinlikle rayına oturdu artık akşama doğru oyuna tekrar girebilirsem fikstürü paylaşıcam bu arada emeğine sağlık

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara - Eskişehir

3.SEZON LİG PUAN DURUMU ve ZTK

ŞAMPİYONLAR LİGİ

Taktik Değerlendirme

Geçen sezonun ortasında kullanmaya başladığım sistemin üzerine kendimce bir şeyler katarak 3.sezonda çok başarılı işlere imza attım.Aytekin hocanın da üzerinde durduğu gibi takım antrenmanı çok önemli ancak Avrupada oynuyorsanız ligin devre arasında "Savunma" üzerine yoğunlaşmak gerekiyor.Taktik üzerinde yaptığım değişiklikler beklerin Ofansif-Destek olması ile birlikte özelleştirilmiş bireysel talimatlar ve favori olduğumuz maçlarda ilerdeki 3lünün markaj talimatını çıkartmak oldu.

-Şampiyonlar Ligi için Takım Talimatları-

Eğer takımımız öndeyse Defans çizgisi "Geriye Yaslan" ile birlikte "Ofsayt Taktiğini Kullanma" Pres olarak ise "Daha Az" Tempoyu ise "Daha Düşük" olarak ayarladım..

Son olarak Taktiğe iyi bir duran top organizasyonu eklemelisiniz,maçlarda sürekli oyuncuları maç içinde tutacak onları motive edecek şekilde oyunculara bağırmalısınız.Basın Toplantılarında da dikkatli olmanız size skor olarak geri dönecektir

Nesil
    2006
    Yer
    06

[MENTION=278513]Namzet[/MENTION] Muazzam başarı için tebrik ediyorum. Şampiyonlar ligi 3. sezondan gelmiş.
    Yapıcı geri bildirimin için de ayrıca teşekkür ederim.

@khanagilis Şanssızlık olmuş diyelim. Fikstürü paylaşabilir misin ?

[MENTION=278513]Namzet[/MENTION] önerebileceğin transferler var mı Fenerbahçe kariyeri için
    Last edited by khanagilis : 22.Kasım.2015 at 15:56

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara - Eskişehir

Quote Originally Posted by khanagilis View Post
    @Namzet önerebileceğin transferler var mı Fenerbahçe kariyeri için
    A.Zivkoviç,Tielemans,Ömer Toprak,Velasco(Ekvadorlu sağ bek) bunlar benim çok verim aldığım oyuncular.

ayketin hocam gs ile kariyere başladım demişssin.ilk sezon için önerebileceğin oyuncu var mı ? arkadaşlar sizlerinde fikirlerini almak isterim

Quote Originally Posted by ugurayz View Post
    ayketin hocam gs ile kariyere başladım demişssin.ilk sezon için önerebileceğin oyuncu var mı ? arkadaşlar sizlerinde fikirlerini almak isterim
    Divock Origi'yi şiddetle öneriyorum. Yaratıcı Forvet rolünde harikalar yarattı bende. Oyun başında kiralık listesinde ve 2 yıllık kiralama seçeneği veriyor sana Liverpool. 2 yıl sonunda da her türlü parasını çıkartıyor afacan

Quote Originally Posted by Saul17 View Post
    Divock Origi'yi şiddetle öneriyorum. Yaratıcı Forvet rolünde harikalar yarattı bende. Oyun başında kiralık listesinde ve 2 yıllık kiralama seçeneği veriyor sana Liverpool. 2 yıl sonunda da her türlü parasını çıkartıyor afacan
    deniyeceğim hocam başka önerebileceğin oyuncu var m ?özellikle sol açık için? podolski den sıfır verim alıyorum çünkü

deniyeceğim hocam başka önerebileceğin oyuncu var m ?özellikle sol açık için? podolski den sıfır verim alıyorum çünkü
    Vallahi Podolski'nin üstünde dur derim ben. Takımın Sneijder'den sonra en iyi ismi. Hatta bende Sneijder'i de solladı ilk sezon. Yılın oyuncusu oldu STSL'de. Takımın da en yüksek ortalamalı ismi. Gerçi 2.sezon onu sattım ve yerine Lorenzo Insigne'yi aldım

İlla transfer yapacam diyorsan da, yine bir kiralık hamlesiyle Benfica'dan Gonçalo Guedes'i kiralayabilirsin. Oyunun wonderkidlerinden biri ve harika bir sprinter kendisi.

Quote Originally Posted by Saul17 View Post
    Vallahi Podolski'nin üstünde dur derim ben. Takımın Sneijder'den sonra en iyi ismi. Hatta bende Sneijder'i de solladı ilk sezon. Yılın oyuncusu oldu STSL'de. Takımın da en yüksek ortalamalı ismi. Gerçi 2.sezon onu sattım ve yerine Lorenzo Insigne'yi aldım

İlla transfer yapacam diyorsan da, yine bir kiralık hamlesiyle Benfica'dan Gonçalo Guedes'i kiralayabilirsin. Oyunun wonderkidlerinden biri ve harika bir sprinter kendisi.
    evet guedes in cidden mükemmel bi profili var ama bir sürü takım var talip olan.o adam gs ye kalır mı

@aytekin79 hocam taktigi su ana kadar süper kupaya kadar kullandım ve gerçekten verimli oldugunu söyleyebilirim oyunu iyi domine ediyoruz.garip bi şekilde özellikle so yarım saat fazlasıyla bunaltıyoruz rakibi.yediğimiz goller genelde kontralardan geliyor.taktikle ilgili bi sorum olacak.Oyuncu antremanlarındaki rolleri taktikte kullandıgımız rollere göre mi ayarlayalım ?

Nesil
    2006
    Yer
    06

@aytekin79 hocam taktigi su ana kadar süper kupaya kadar kullandım ve gerçekten verimli oldugunu söyleyebilirim oyunu iyi domine ediyoruz.garip bi şekilde özellikle so yarım saat fazlasıyla bunaltıyoruz rakibi.yediğimiz goller genelde kontralardan geliyor.taktikle ilgili bi sorum olacak.Oyuncu antremanlarındaki rolleri taktikte kullandıgımız rollere göre mi ayarlayalım ?
    Antremanlarda oyuncunun rolüne uygun görev vermek mantıklı tabi. Ben de genelde öyle yapıyorum. Bu arada forvette Podolski ben de coşturuyor. Sahte forvet rolünü verebilirsin ona. Sol açıkta arkadaşın da söylediği gibi Guedes'i kullanıyorum. O bölgede ligin 2. yarısı Grouskros'u da kullanabilirsin.

@Namzet Muazzam başarı için tebrik ediyorum. Şampiyonlar ligi 3. sezondan gelmiş.
    Yapıcı geri bildirimin için de ayrıca teşekkür ederim.
    Öncelikle Başarılı bir taktik topa hükmedebiliyoruz. Ama gol yollarından sıkıntılıyız. yukarıda bir arkadaş bahsetmiş deplasmanda gol sorunumuz var ya 1.0 bitiyor yada beraber ben genelde beraber kaldım. Son vuruşlar kötü antrenör ile alakalı olabilir bende tüm antrenörleri göndermiştim takımda eksik vardı belki ondandır. Antrenörde şut konusunda durup tekrar verileri paylaşırım son olarak Forvet konusunda sahte forvet oynayacak oyuncu yok ne yazık ki G.Saray'da podolskiyi oraya çekerek Burak'ın verimini azaltıyoruz ve kanat eksikliğimiz de oluyor bu konuda başka önerin var mı ? ?

Nesil
    2006
    Yer
    06

Quote Originally Posted by cilqin View Post
    Öncelikle Başarılı bir taktik topa hükmedebiliyoruz. Ama gol yollarından sıkıntılıyız. yukarıda bir arkadaş bahsetmiş deplasmanda gol sorunumuz var ya 1.0 bitiyor yada beraber ben genelde beraber kaldım. Son vuruşlar kötü antrenör ile alakalı olabilir bende tüm antrenörleri göndermiştim takımda eksik vardı belki ondandır. Antrenörde şut konusunda durup tekrar verileri paylaşırım son olarak Forvet konusunda sahte forvet oynayacak oyuncu yok ne yazık ki G.Saray'da podolskiyi oraya çekerek Burak'ın verimini azaltıyoruz ve kanat eksikliğimiz de oluyor bu konuda başka önerin var mı ? ?
    Burak'ı satarsan hem 5 milyon gelir + 3 sene yıllık parası ile olan 10 milyon = 15 milyon kar elde edersin Benim ilk iş onu satmak oldu. Zivkovic'i ne yap et al derim. Ayrıca kiralık bir kanat oyuncusu ile de Bruma gelene kada idare etmeye bak. Böylelikle hem Poldi santraforda oynamış olur hem de Burak'ın gereksiz yükünden kurtulmuş olursun.

Maçlara gelirsek anrenör ekibinin yıldız dağılımı ne durumda paylaşabilir misin ? Ayrıca ligdeki maç sayısı kaç oldu ? Fikstürü paylaşabilirsen sevinirim .
    Ben de GS ile oynuyorum sezon sonuna da az kaldı ,sonuçlarını vs paylaşacağım .

Oyunu aldım akşam ilk işim bu taktikle bir kariyere başlamak olacak eline sağlık

Nesil
    2006
    Yer
    06

Quote Originally Posted by bhll View Post
    Oyunu aldım akşam ilk işim bu taktikle bir kariyere başlamak olacak eline sağlık
    Hadi hayırlı olsun öncelikle İyi oyunlar

Nesil
    2006
    Yer
    06

Galatasaray ile başladığım kariyerde ilk sezon durumu özetle şu şekilde. Ligdeaçık ara şampiyon olurken Avrupa'da çok şanssız bir sezon ile 4. olduk. Poldi fırtına gibi esti sezonda. Şiddetle forvette oynatılmasını öneririm.
    Bu arada yaş ortalaması 24 olan çok genç bir kadroyuz biraz da buna bağlıyorum Avrupa'dan elenmeyi. 2. sezon durumunu tekrar bildiririm.

Puan Durumu | Takım İstatistikleri | Oyuncu İstatistikleri

Transferler

Fikstür

Sayfa 2 / 5 İlkİlk 1234 ... SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri