Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 74 sonuç

Konu: Asi Ve Mavi |Şehrin Asi Çocukları | 2017/2018

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Şampiyonluk için tebrik ederim.Gözgöz 3 puanla kaçırmış ligi o kadroyla şampiyon olması lazım ama gerçektede kötüler.Oyuncuyu merak ediyom dedik şimdide gelişmeler oldu diyon onuda merak ediyorum.
    Teşekkür ederim.
    Göztepe malatya ve balıkesir ura maçlarından sonra playoff finali göztepe balıkesir oldu. ama göztepe final maçında vasatı geçemedi.
    Güncelleme birazdan gelecek.
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

FOFO RUHUYLA | ŞİMŞEKLER

Öncelikle FOFO ruhunu bilmeyen hocalarım varsa verdiğim linlere tıklayıp bakabilirler.
    FOFO RUHU NEDİR?
    FOFO RUHU ekşi sözlük

Süper lige çıktık. Yönetim değişti. Demirsporda hareketli günler başladı. Kadroyu %50 değişmeyi planlıyordum. Elimde güzel bir bütçe var. Yönetimin bir önceki sezon ön bütçesi ile beraber toplam 26MTL bir transfer bütçemiz oldu. Extra transfer gelirinin %55 transfer bütçesine girecek.

Ligde hedeflerimi sezon başında düzündüm ve bu hedefleri yavaş yavaş gerçekleşirse ŞLyi alabiliceğimi düşünüyorum. Öncelikle bu sezon orta sıraları hedefledik yönetimle beraber. Bu sezon avrupaya gitsek bile gelecek sezon avrupa da oynuyoruz diye kadroyu değiştirmeyeceğim. Gelecek sezonda AL hedefi olacak. 3 sene ise AL kaldırmak olacak.

Alt yapıya gelirsek alt yapı yetersiz oyuncu çıkartacak kadar iyi değil. O yüzden altyapıya umut bağlamiyacam. 3-4 altyapı oyuncusuyla idare edeceğim. Regen çıkartmak imkansız olacak bizim için buna göre transferi şekillendireceğim.

17 Haziran transferlere başladım. Hazırlık maçına gelene kadar kadrom 17 kişilikti. Hazırlık maçlarını yardımcıya verdim bende oyuncu transfer etmek için. Oyunculara gelirsek. 26MTL vardı ve elimden geldiğince ücretsiz ve mali durumu az olan oyuncular aldım. (Mustafa,Aydın,Fatih,Nurullah,Ertuğrul,Sercan,Marv in,Marzo) Bu oyuncuları ucuz ve bedelsiz aldık. Hazır kampına yetiştirdik. Sonra biraz daha kaliteli oyuncu almak istedim. Bu arada Pote ve Burak için teklifler geldi gönderdim. Galatasaray teklifde bulundu Marzo için yaklaşık 29MTL. Ben de gs nin başkanı bütçe fazla verdiğini bildiğimden 65MTL ile başladım transfer görüşmesine. En son anlaştık ve maç yapmadan gittiş oldu. Transfer yapmaya devam ettim %55 i transfer bütçesine geçtiğinden biraz daha elim rahatladı. Maçların başlamasına sağ bekim eksik diye Serkanı aldım ve transfer beim için bitti derken milli takımdan sakat döndü yeni kiralık oyuncum. Son saniye ile Ömeri aldım bende bu şekilde transferi noktaladım.

ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Transferler hem iyi hem güzelpara kazanmışız.Yeni sezonda başarılar.

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Transferler hem iyi hem güzelpara kazanmışız.Yeni sezonda başarılar.
    Lig için güzel bir kadro oluşturduk. Teşekkürler
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

(Resimlere Tıkladığınızda Yeni Sekmede Maç Bilgileri çıkacaktır.)

İlk 5 hafta benim açımdan güzel geçti. Zorlu maçlarda 1 puan almamız hiç alamamaktan iyidir. Elimdeki kadrodaki bütün oyuncuları oynatmaya çalışıyorum.

ADANA DEMİRSPOR

Adana Demirspora karşı her zaman sempati duymuşumdur. ligde de güzel gidiyoruz. Herhalde sezon sonu ilk 5 te bir yer buluruz kendimize

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Quote Originally Posted by mhmtlktm View Post
    Adana Demirspora karşı her zaman sempati duymuşumdur. ligde de güzel gidiyoruz. Herhalde sezon sonu ilk 5 te bir yer buluruz kendimize
    Teşekkürler Lig beni de şaşırttı. Ya oyuncularım iyi yada diğer takımlarda bi yavaşlama var. ilk 10un içinde olsak da yeter bana
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

İlk 10 haftayı geride bırakırken hedeflerimi bile sorgulamaya başladım ama bu sene İlk 10 bile iyi. AL gitsek bile önceden dediğim gibi yapacağım.

ADANA DEMİRSPOR

Yürü be hocam kim tutar seni Avrupa Ligi bekliyoruz bu sezon.

Ligde sürpriz yapar mıyız acaba ?? Aklıma direk Hoffenheim geldi. Bundesliga'ya çıktıkları sezonki başarıları

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Quote Originally Posted by Vankoff View Post
    Yürü be hocam kim tutar seni Avrupa Ligi bekliyoruz bu sezon.
    Quote Originally Posted by Saul17 View Post
    Ligde sürpriz yapar mıyız acaba ?? Aklıma direk Hoffenheim geldi. Bundesliga'ya çıktıkları sezonki başarıları
    Ligde AL olsa bile fazla transfer yapmiyacağım AL için. Ligde süpriz yaparmıyız olabilir oyuncular erken kopmazsa. Hoffenheim o zaman 2. lig maçlarınıda izlerdim çıktıkları sene de izlemiştim. Alt ligdeki Ba ve Serdar lı kadro çok iyiydi.
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

İlk sene için çok iyi başlamışız hocam.Dediğin gibi yavaş yavaş ilerleyelim daha sağlıklı olur.Hoffenheimin bugünkü halide ortada

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Elimizden geleni yaptım. Oyuncuların kondisyonu yetmesi açısından her maç ilk11 i değiştiriyorum. ZTK kazanmak isterim ama biraz zor gibi ligde ne yaparsak artık.

ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

İlk sene için çok iyi başlamışız hocam.Dediğin gibi yavaş yavaş ilerleyelim daha sağlıklı olur.Hoffenheimin bugünkü halide ortada
    Adımlarımızı sağlıklı atmaya çalışıyoruz.
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Kupa da zorlu bir viraja girdik. Ligde zorlansakta 2.lik elimizde. Devre arasına grdik 1 haftalık transfer dönemi başladı. Devre arasında kupa ve lig devam ediyor.

ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Gruplardan çıkamadık. Ligde oynamayan veya A2 takımında oynayan oyunculara şans verdim. Ligde zorda olmadıkça rotasyon yapmicam ama 4-5 oyuncu değiştire bilirim. Ligde kasımpaşayı yendik ama son şampiyona yenildik öne geçtiğimiz maç da. Transfer döneminde kattığımız oyuncular bu maçlarda şans buldular.

Orta sahayı evirip çevirecek bir oyuncu aradım. Sezon başından kalan 26MTL ve extra 3MTL konarak ara transfere başladım. Aziz i almamın sebebi BJK biseswara teklif sundu bende kabul ettim yaklaşık 14MTL bende o gidecek diye sol bek alıp Nurullahı kanata koyarım diye plan yapmıştım ve o yuüzden aldım ama gitmedi. Serdar oynamak istemedi kulüp bulmak istedi bende onatladım ve FB gönderdik. Sağ bek boşalan yere 2 transfer yaptım. Douglas satın alma opsiyonu ile kiraladım begenirsem kadroma katacağım. Diğer sağ bek ise defansın her yerinde oynamak da begenirsem alacam ama satın alma opsiyonu yok.

Forvetim Ducksch satın alma opsiyonu 2.3MTL yanılmıyorsam böyle devam ederse alacağım.

ADANA DEMİRSPOR

Douglas ve Partey güzel olmuş hocam

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Lige ilk yıldan böyle başlaman güzel olmuş.Transferlerde iyi

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Quote Originally Posted by Vankoff View Post
    Douglas ve Partey güzel olmuş hocam
    Lige ilk yıldan böyle başlaman güzel olmuş.Transferlerde iyi
    Teşekkür ederim. Hedefim orta sıralardı sezon başında belirttiğim gibi hala da böyle. Sağlam temeller üzerinden seneye kesinlikle avrupa diyeceğiz hatta bir tık üstüne çıkıp şampiyonlukta diye biliriz fakat önceliğim sağlam bir kadro.
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Dört dörtlük gidemiyoruz. Bazı oyuncuların tahmin etmediğim kadar verimli oynayamıyor. Bu maçlarda bazı sıkıntılar yaşadım oyuncuların performansı yüzünden. Ben kaybederken rakiplerimde inanılmaz puan kayıpları yaşadı. Diğer bir konuya geçersek bazı oyuncuların verimsizliği ve geleceksezon 2-3 mevki zorunlu transfer yapılacaktı ama bu biraz arta bilir tabi yüksek maliyetli oyuncu alır mıyız bilmem fakat 2 tane transfer gerçekleştirdik.

ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Takımın performansını beğenmemeye başladım. Gösterilen mücadele ilk yarıdaki gibi değil. Takım dinamiğini bozmadan yavaş yavaş değiştirecem zatende önceden 2 oyuncu ile anlaşmıştım şimdide 2 oyuncu ile anlaştım. Bir kaç güne yeni anlaşacağım ve gidecekler olacak.

ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Takım ilk yıla göre bence gayet iyi gidiyor hocam

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Takım ilk yıla göre bence gayet iyi gidiyor hocam
    Ilk yıla göre iyi fakat ilk yarı oynadığımız oyun ve mücadele 2. Yarıda yok. Rakiplerimizin kaybetmesiyle yerimizden düşmedik çok kısır geçmekde bu yıl puan olarak
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Quote Originally Posted by Ali Hikmet View Post
    Ilk yıla göre iyi fakat ilk yarı oynadığımız oyun ve mücadele 2. Yarıda yok. Rakiplerimizin kaybetmesiyle yerimizden düşmedik çok kısır geçmekde bu yıl puan olarak
    Fofo ruhunu kaybetmelerine izin verme hocam

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Takımların Son Kalan Maçları

ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Fofo ruhunu kaybetmelerine izin verme hocam
    Elimden geleni yapıyorum. Hedefime ulaştık diye bilirim. Orta sıralarda olmam kesinleşti. Avrupaya gitmek tatlımız olacak. ŞL mi? AL mi? bakalım
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2014
    Yer
    Tekirdağ

Demirspor en güzelini hakediyor. Avrupada izlemek keyifli olacak

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Quote Originally Posted by nostalgia View Post
    Demirspor en güzelini hakediyor. Avrupada izlemek keyifli olacak
    Teşekkür ederim hocam. Avrupadan Rusya dan gelen çok güzel teklifler var onları reddediyorum sırf Demirspor'u Avrupada kupa kazandırmak için
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Mart ayının son haftasında Nisan ayının son haftasına kadar transfer edilen oyuncular. Performans, mücadele vermeyen oyuncuların yerlerine alındı. Temmuz ayında 4 tane transfer yapacağım tabi oyuncum gitmezse.

Becker,Palmer,Darpino; Sözleşmesi sezon sonunda biten genç oyuncuları aldım. Hem ileriye dönük hemde kondisyonu sıkıntı olduğundan genç oyuncuları seçtim.
    Atınç Nukan ve Abdülkerim Bardakçı; Genç oyuncuları aldım. Abdülkerimi canlı izlediğimden ve oyunda da takip ettiğimden kaçırmak istemedim. Atınç ise böyle yetenek kayserde harap olmasın bende büyüsün ve milli takım için gelecek yıldızı olmak için ter dökecek.
    İsmail Köybaşı; Avrupada oynadığından bizim için seneye avrupada iyi bir sol bek olması için kadromuza kattık.
    Mevlüt Erdinç; Forvetteki Türk oyuncuların rezalet bir şekilde olması ve avrupada tecrübeli bir oyuncu olmasından dolayı
    Marvin Ducksch; Oynadığı oyun ve mücadele sayesinde satın alma opsiyonu 2.7MTL ile hemen kadromuza kattık. Genç oyuncu böyle devam ederse bizim için iyi para edebilir.

ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Bu 2 maç lig için çok değişik bir hal aldı. FB benim ve gs benim aramda 2 puan oluştu. Şampiyonluk adayı oldum bir an da FB yenerek. 4. ve 8. arasında 1er puan bulunmakda her an herşey olabilecek son 3 maçda. Şampiyon olmak için bu son 3 maç dahada analiz yapacağım.

ADANA DEMİRSPOR

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri