Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
61 ile 74 arası toplam 74 sonuç

Konu: Asi Ve Mavi |Şehrin Asi Çocukları | 2017/2018

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

(Resimlere Tıkladığınızda Yeni Sekmede Maç Bilgileri çıkacaktır.)

Şampiyon olacak mıyız? Sorusunun cevabı son maça kaldı. Bu sezon orta sıralar hedeflemişken birden şampiyonluk yarışına girdik. Bu kadro mücadelesi azaldığı halde bu halde birde rakiplerde kolaylık sağladı bize onlarda bizler gibi puan kaybetti.

ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Güzel bir lig pozisyonu elde etmiş olduk. Mutluyum güzel bir yıl geçirdik. Verilen ön bütçe kat ve kat yüksek olmasına rağmen yıldız oyuncu almayı düşünmüyorum. Bakalım gelecek sene yeni stadyumda neler yapacağız.

ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Çok güzel bir yerde bitirmişiz hocam tebrikler

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Çok güzel bir yerde bitirmişiz hocam tebrikler
    Saolun Hocam
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

ASİ VE MAVİ | ŞEHRİN ASİ ÇOCUKLARI

KozArena

Yeni stadımıza taşındık bu stadta fazla kupa kaldırırmıyız bilmem ama 2019/2020 sezonunda kesinlikle Avrupa kupası kazanacağım hedefim bu.

Verilen para bizim için sıfırdan takım yaratmak ama yine bedelsiz ve ucuz oyunculara yöneleceğim. Bu sene ŞL de 3. ön elemeyi geçsek yeer diğer turda elendek AL gruplarına gideceğimizden bu turu geçmek istiyorum yoksa işimiz zorlaşacak. Ligde ise ilk 5e girsek yeter tabi şampiyon olmak isteriz. ZTK bu sene oynamayan oyuncular yer alacak.

ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Ömer Şişmanoğlu ile sözleşme fesih yaptık bu sezon istediğim verimi alamadım. Temmuz ayında verdiğim futbolculardan sadece 2 sini göndermek istemedim Behich ve Sane. Bu 2 oyuncunun yabancı kulupler için serbest kalma maddesi ile ayrıldılar.
    Behick ve Sane ayrılınca acill oların yerini doldurmamız gerekti Pedro ve Bertotto brezilya liginden son ayda kattık.

ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Hazırlık maçlarını bilerek zor ayarladım sebebi torbayı görünce hapı yuttuk dedim

ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Demirspor'a özel stad yapmaya karar verdik. KozArena yeni yapılsa da ADS özel bir
    stadyumla ŞL kazanmak güzel keyif verir.

Torbalar belli olduğunda ve hiç avrupa maçına çıkmamış bir takım olarak
    bu turu geçmek zor ama körü körüne kaybetmek bize uymaz savaşacağız bu turu geçmek ŞL hedefim. Geçersek diğer turda elensek sorun olmaz.

ADANA DEMİRSPOR

Tebrikler güzel bir sezon olmuş. Bu sezon şampiyon oluruz inş.
    ''Dürüstlük pahalı bir mülktür. Ucuz insanlarda bulunmaz.'' Hz Ömer (ra)
    Ağ ve Sistem Uzmanlığı
    Gerede Rehberi
    Kişisel Web Sitem

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Quote Originally Posted by krasafcik View Post
    Tebrikler güzel bir sezon olmuş. Bu sezon şampiyon oluruz inş.
    Teşekkür ederim hocam. Şampiyonluk yarışına girmek isterim ama genç bir kadro kurmuş olduk tecrübesizlikden belki kaçırabiliriz.
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Evimizde bu kadar vasat bir oyun oynadığımızı hatırlamıyorum. Kaleyi bulan ilk şutumuz DK71. Ajax da ahım şahım oynamadı ama biz vasatken onlarda iyi top oynamış gibi göründü. En azından bu kadar kötüyken 1 gol ile kapattık. 2. Maç napıp ne edecez full hücum oynicam.

ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Yine bi penaltı yaptık avrupa için biraz zorlandık ama penaltıdan sonra güzel bir reaksiyon gösterdik. Dk60 dan sonra kontra yapmaya başladık ama Dk71 de durduramadık. Ducksch Dk79 sakatlandı oyuna 10 kişi devam ettik ve kaleye bile yaklaşamadık. 4 Ay sahalardan uzak kaldı bu arada bende tek forvetle ilk yarıyı geçiremiyeceğimden Nadir Çiftçiyi aldım.

ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Bu maçlardan sonra bazı şeyleri değiştirmeye karar verdim. 2 sezondur kullandığımız taktiği bıraktım. Bundan sonraki maçlara [MENTION=40794]aytekin79[/MENTION] Hocamın hazırlamış olduğu taktiği kullanacağım. Sezon öncesi ve bu taktiğe özel transferler yapmadık ama bu taktiğe alıştıkdan sonra devre arası 1-2 değişiklik yapınca avrupada finali bile görebiliriz. Taktiğin tam görmek isteyenler için linke tıklayıp sayfaya gidebilir. Dengeli Taktik 2016

Not: AL playoff rakibimiz DİNAMO oldu.
    Fikstür
    Eskişehirspor (E)
    Dinamo (D)
    Fenerbahçe (D)
    Dinamo (E)
    Trabzonspor (E)
    Galatasaray (D)

ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Bu 3 maç için yeni taktik ile güzel sonuçlar aldık diyebilirim. 2 güzel kalecim ile kupa ve lig olarak hepsi ayrı ayrı oynayacak. Nadir Çiftçi, Dinamo maçlarında oynaması yasak o yüzden kadroya alamicam. Ufak tefek sakatlıklar oldu.
    ADANA DEMİRSPOR

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri